Philips 65 PUS6521

kacperr

Member
Witam,

Chciałem dopytać posiadaczy TV Philips 65 PUS6521 o wrażenia i opinie z użytkowania...
Będę wdzięczny za informacje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś ktoś był u nas i sprawdzał ze swoich materiałów.
I zamówił - zaraz wystawiam go na Allegro - więc też mu się spodobał.
Myślałem , że to TY...
 

ardax

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, to byłem ja :)
tv już wisi na ścianie, robi wrażenie, szkoda że nie 75 cali ale mało $$ :)
obraz żyleta po kalibracji, czerń to czerń a nie jakiś szary/siwy itp, kolory żywe,android śmiga, zainstalowałem już parę dodatków ale jeszcze muszę doinstalować co nieco :)
Filmiki z youtube w 4k wyglądają rewelacyjnie
Odnośnie matrycy VA i kątów, nie stwierdziłem żadnej różnicy czy się ogląda tv na wprost czy pod jakimś kątem, no problem się zaczyna jak stoimy z boku tv :D, a z tyłu to już w ogóle lipa ;)
 

Sokół

New member
Powiedz proszę ,jak wygląda sprawa z odtwarzaniem filmikow 4k na youtube ? odtwarzają się bez problemów ?jak z szybkością aplikacji ? biore jeszcze pod uwagę sony 7505 i lg uh7707 i juz sam nie wiem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie zacina się.
Nie buforuje. Działa płynnie.
PHILIPS ma ambilight, Andrida , MxPlayer, Kodi 17, VA
Ambilight w 65" zawsze robi wrażenie .
 

Sokół

New member
Dziękuje,philips ma jednak gorszy procek od sony cortex a17 vs a53,czy też to bez znaczenia ?w sony jest xk reality pro a o bebechach philipsa nic nie piszą :(.Nie wiem czy philips ma równie dobry procesor obrazu jak sony ?
 

ardax

Klub HDTV.com.pl
VIP
Potwierdzam to napisał Kiki, nic się nie zacina, nie ma żadnych probemów z 4k z youtuba,
ograniczeniem w tym wypadku może być tylko szybkość łącza.
Aplikacje te które mam też działają płynnie, nie wiem co byś chciał instalować na tym tv ;)
Powiedz proszę ,jak wygląda sprawa z odtwarzaniem filmikow 4k na youtube ? odtwarzają się bez problemów ?jak z szybkością aplikacji ? biore jeszcze pod uwagę sony 7505 i lg uh7707 i juz sam nie wiem.
 
Do góry