Smog atakuje PHILIPS 49PUS6561/12

kokosz20

Member
Mój tv również od jakiegoś czasu po zabiegu. Nadal ekran czysty. Cenowo jak pytałem to właśnie tak ok 300zl chcieli ale udało sie znaleźć w moim mieście serwis, który zrobił mi czyszczenie za 150zl +vat (184,50zl). Czas 2 dni robocze. Jestem bardzo zadowolony. ;)

Dobrze że można, to niedrogo naprawić "wyczyścić".
Chociaż z drugiej strony należy się nagroda dla projektantów i inżynierów, którzy taki sprzęt stworzyli, i standardowo winą usterki, wady obarczają klientów.
 

ksymarx

New member
Witam,
Szukam serwisu w Poznaniu, który wyczyści i uszczelni matrycę (dokładniej mówiąc plansze od podświetlenia, bo w tym leży cały problem). Kogo możecie polecić, najlepiej ktoś sprawdzony i nie za miliony monet?

Niestety po 3 latach użytkowania Philipsa 55PUS6561 dopadł nas smog i plamy na ekranie, telewizor uwielbiany przeze mnie i rodzinę, imprezy z muzyką mojej córki przy Ambilight i kilku kolorowych żarówkach w salonie nie do opisania :)
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Witam,
Szukam serwisu w Poznaniu, który wyczyści i uszczelni matrycę (dokładniej mówiąc plansze od podświetlenia, bo w tym leży cały problem). Kogo możecie polecić, najlepiej ktoś sprawdzony i nie za miliony monet?

Niestety po 3 latach użytkowania Philipsa 55PUS6561 dopadł nas smog i plamy na ekranie, telewizor uwielbiany przeze mnie i rodzinę, imprezy z muzyką mojej córki przy Ambilight i kilku kolorowych żarówkach w salonie nie do opisania :)

Gdybyś mieszkał bliżej ,a tak za daleko Kraków a Suwałki
 

sebawu

New member
Cześć, gdzie w Krakowie najlepiej wyczyścić matrycę***w tym modelu telewizora?
Nie mogę już na niego patrzeć, bo mi smog zasłania obraz w domu :)

Przy okazji pytanie, czy da się to jakoś uszczelnić? Telewizor był na czyszczeniu w serwisie Philipsa po roku użytkowania, a teraz znowu wygląda fatalnie.
 

andrep

Member
Kolego Sebawu mam ten sam problem chociaż jeszcze TV nie był w "myjni" to trzeba się zdecydować.
Dodam że w KRK jest zakaz palenia w piecach i kominkach więc skąd ten smog?
 
Do góry