Philips 47PFL6008K - TV się resetuje

DarczoFy

New member
Witam. Mam problem z moim Philipsem, od dłuższego czasu lubił się resetowac po kilka razy, po 15 sekundach grania potrafił się wyłączyć i włączyć, ale przechodziło mu i jakoś działał. Od dzisiaj już w ogóle nie da się go oglądać, resetuje się co chwilę. Z tego co doczytałem podobno strzelone płyta główna. Ma ktoś z was może jakieś namiary na serwis że Śląska?
 

DarczoFy

New member
Pamiętam tylko że data była z 13 Stycznia 2016 jakoś, jak będę w domu to dokładnie podam wersję softu.
Na stronie z Philipsa jest najnowszy z 28 Stycznia 2016, chciałbym spróbować go wgrać z pen drive'a, ale nie wiem czy TV się nie wyłączy przy aktualizacji..
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Raczej szykuj pieniążki na wymianę płyty w TV chociaż z tego co pamiętam to koszt był bardzo duży , a w takim przypadku warto się zastanowić nad nowym TV..
 

DarczoFy

New member
Jak wyłączę TV z prądu na pół minuty, to odpali się normalnie i pogra kilka minut, po czym reset. Udało mi się go przywrócić do ustawień fabrycznych ale nie wiele pomogło, dalej gra jak mu się zachce. W ogóle zauważyłem że jak odpalam TV to na napisie startowym Philips pojawiają się jakieś paski kolorowe mało widoczne ale skaczą po ekranie, co daje oznakę że coś jest uszkodzone.

Daje linka do wersji telewizora, bo nie mogę wrzucić zdjęcia niestety
www100.zippyshare.com/i/qYGBB64v/18875/IMG_20170429_063939.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry