Philips PUS7502 test - czyli niepokorny telewizor z nowym procesorem P5 i hat trick ambilight.

Miyagi

Member
Panie Kiki czy pan sobie robi jaja z ludzi?? Proszę napisać czy będzie ten test czy nie bo postępuje pan bardzo nieprofesjonalnie.Ile razy można pisać że już się wgrywa i robić z ludzi baranów?? Jestem ciekaw testu i pewnie nie ja jeden ale z takim podejściem to forum dużo traci na wiarygodności.
 

ciekawytv

New member
Też czekałem na ten test i sie nie doczekałem. To bardzo nieprofesjonalne podejscie.
Wybierałem miedzy kilkoma samsungami, sony seri xe85xx i tym philipsem. Wybrałem philipsa bo ma androida, ambilight, wbudowany soundbar, klawiature z tylu pilota. Tv mam od miesiąca jestem bardzo zadowolony. Chodzi płynnie i jest równo podswietlony bez bandingu i cloudingu chyba że taka sztuka mi sie trafiła. Jak ktoś chce go postawić na oryginalnej nóżce nie na scianie to niech uważa jak tą podstawe przykręca bo może sie okazać że tv stoi krzywo. Mimo że nie ma tam regulacji to idzie to wyregulować tymi śrubami.
 

FireX

New member
Hehe masakra od 2 miesięcy test się wgrywa myślę że sonda Voyager przesłała by szybciej już ten test na serwer z końca układu słonecznego heh
 
Ostatnia edycja:

atarens

New member
philips 55 7502

Witam wszystkich

Zarejestrowałem się aby podzielić się swoimi odczuciami po zakupie 55 7502
Philips bardzo mi odpowiada, wcześniej miałem świetny fullhd 55 7109, nadal posiadam rewelacyjny 55 7509 który obraz ma naprawdę przepiękny a dźwięk to rewelka na maxa!

Chciałem przejść z fullhd 7509 na 4k hdr 7502 więc go kupiłem

Z przykrością stwierdzam że ten tv posiada za mały kontrast/jasność, podczas załączenia gry na ps4pro z hdr po prostu nie było widać nic w pewnej miejscówce w grze the last of us gdzie na fullhd 7509 pięknie wszystko wyświetlało. Podobne rezultaty z lepszym/gorszym rezultatem były w grze Horizon, Infamous itd..., obraz zdecydowanie za ciemny! Tv nawet jakby specjalnie przyciemniał w HDR, wiem że to normalne, w HDR obraz jest po prostu ciemniejszy ale chyba nie może być tak że aż nic praktycznie nie widać! Po wyłączeniu HDR też jest za ciemno!
W filmach bluray 1080p też miałem wrażenie że na starszym 7509 lepiej mi się ogląda bo więcej widzę. Naprawdę!
Nie powiem, ogólnie obraz jest ładny, wszystko elegancko działa ale ten kontrast/jasność niszczy wszystko!!! Przynajmniej dla mnie, odsyłam więc TV
Jestem ogromnie zdziwiony ponieważ to nie jest TV z niższej półki, specjalnie czekałem na ten model aby go kupić a nie brać 7101/6561
To są moje odczucia i ktoś nie musi się z nimi zgadzać


Zastanawiam się jak by to było z 65 7601 którego tez brałem pod uwagę, myślę że lepiej bo inna matryca, więcej nitów itd......., może ta wyższa seria 8xxx tego roczna też będzie już ok ale coś czuję że się wyleczyłem z ledów i kupię za parę lat już OLEDa

Podsumowując na 55 7502 strasznie się zawiodłem
Zostaję z fullHD 55 7509 który ma tak naprawdę według mnie lepszy obraz i dźwięk od 7502!
 

tomekszm

New member
28-06-2017, 14:23
Ten Philips to petarda !
Zaraz będę wgrywał test.
19429782_1438425502885903_4603971877787838408_n.jpg

08-10-2017, 22:43
Test 7502 ma być dzisiaj a 8102 jutro więc czekamy. Mam nadzieję że kilka tym razem da radę...

:) powodzenia!
 

dzonson

New member
Siemanko.albert 123 co ty myślisz ze kiki i chłopaki nie mają innych spraw na głowie tylko cały dzień i noc siedzą i robią testy telewizorów.Korona Ci z głowy spadnie jak poczekasz jeszcze dzień czy dwa na test.
 
Ostatnia edycja:
Do góry