Philips PUS7502 test - czyli niepokorny telewizor z nowym procesorem P5 i hat trick ambilight.

Paw3los

New member
Bo on umie tylko ostrzeżenia wysyłać ludziom, którzy prawdę prosto w oczy piszą. Nie brałbym pod uwagę tych testów, które dla każdego sprzedawanego przez niego TV kończą się samymi "och" i "ach".
 

tomekszm

New member
kiki kusił na PW niższą ceną za ten TV w stosunku do obecnych w sieci. Ciekawe czy gdybym się skusił czekał bym tyle... co na testy? :)
 

Paw3los

New member
Bedzie test?

Podejrzewam,ze jakosć tego TV musi być tragiczna, skoro nie ma testów a nagabuje sprzedaż.

Jakość panela jest zauważalnie wysoka. Czernie ok, niski inputlag, dobre zarządzanie kontrastem. Kiepsko wypada HDR, który jest chyba tylko w nazwie. TV żeby uwidocznić różnicę, celowo przyciemnia nienaturalnie cały obraz, przez co ciemne szczegóły są słabo widoczne.
Praktycznie niezauważalny bleeding i clouding. Nie zauważyłem także problemów z bandingiem. Tak, jak każdy edge led IPS, podatny na złe ułożenie filtrów --> widoczne po wytarciu ekranu, lub niestarannym zawieszeniu na ścianie.
 

ciekawytv

New member
A jak android? Wyraźnie plynnie czy totalnie odpada? I co z tym procesorem p5 bo naczytalem sie ze miałbyć do 50% szybszy a okazuje sie że w porywach do 20-25% i to rzadko
 

Paw3los

New member
Android śmiga bardzo płynnie. Z YouTube nie ma żadnych problemów. Wydajność procesora jest wyraźnie lepsza, ale nie potrafię podać wyniku w procentach (mam porównanie do 6561 i 7101). Widać to w grach, gdzie pomimo włączenia aktywnego kontrastu, wyostrzania i podbicia HDR, inputlag w dalszym ciągu na rewelacyjnym poziomie.
 

Miyagi

Member
Witam.Dobrych kilka dni nie zaglądałem na forum i już nawet zapomniałem o tym teście i dzisiaj z ciekawości mówie zajrze bo mi się przypomniało i zobaczę test bo już pewnie jest a tu co ?? Hahaha jeszcze się wgrywa chyba.Paranoja.
 

albert123

New member
Ja raczej obstawiam , że test nie został udostępniony bo coś wyszlo nie halo i wtedy polalaby się fala krytyki nie mowiąc już o spadku sprzedaży.
 

FireX

New member
Witam.Dobrych kilka dni nie zaglądałem na forum i już nawet zapomniałem o tym teście i dzisiaj z ciekawości mówie zajrze bo mi się przypomniało i zobaczę test bo już pewnie jest a tu co ?? Hahaha jeszcze się wgrywa chyba.Paranoja.

Hehe był czas ,że sprawdzałem te forum po 10 razy dziennie w oczekiwaniu na test, nie doczekałem sę, kupiłem 2 tyg temu tv SONY i też się smieje jak wchodzę na te forum

Tym bardziej,ze konkurencja wydała test OLEDA Philipsa przed tym forum który najbardziej wspiera markę Philips
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Test już skończony , jutro będzie wpisywany.
Jakość obroni się sama.
Oled broni się również sam. Jakość Philipsa nie wymaga specjalnych opinii.
 
Do góry