Philips PUS7502 test - czyli niepokorny telewizor z nowym procesorem P5 i hat trick ambilight.

tomekszm

New member
znając życie test będzie za 2 tyg :) ja już przestałem czekać, kupiłem co miałem kupić. Byłem zwodzony od początku maja... wystarczy.
 

Miyagi

Member
Po prostu może ma słabe łącze i długo mu wgrywa. A tak na poważnie to moim zdaniem ten portal trochę schodzi na psy obiecanki cacanki z testami że dzisiaj że jutro i w ogóle, zero poszanowania dla członków forum.
 

tomekszm

New member
Myślałem trochę nad tym, i recenzja osoby która sprzedaje (i wyraźnie promuje niektóre marki, być może ma na nich większą marżę) nie jest odpowiednim miejscem do sugerowania czy coś kupić czy nie. To trochę jakby zapytać w sklepie sprzedawcę co kupić... pewnie większość nie pokaże najlepszego TV w danej cenie tylko to na czym ma największą marżę.

Każdy produkt można podbić w górę i pokazać jaki jest świetny na tle konkurencji i każdy można zaniżyć analogicznie. Też się długo napalałem na recenzję tego TV na hdtv... aż w końcu stwierdziłem "po co"? Same superlatywy, gdzie na zagranicznych stronach ten sam TV oceniany jest znacznie niżej (prawdopodobnie bardziej obiektywnie). Zawsze to jakieś dodatkowe info ale wg. mnie żaden wyznacznik do decyzji o zakupie.

Niezależnie od wszystkiego, powodzenia szukającym w zakupie :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żaden test nie jest wyznacznikiem zakupu. Jest zawsze tylko opisem możliwości produktu i oceną testującego.
Zrób swoje testy z pewnością będą najlepsze na świecie.
 

siamer

New member
kiki jak w koncu z tym testem masz go czy nie ? jak nie zrobiles jeszcze to napisz bo po co mamy czekac i ludzic sie ze juz nie dlugo bedzie....
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ludzie ocknijcie się! Chcecie powielać mój wymuszony błąd? Wydawać 5,5k na dalece przeciętny tv gdy za 9 możecie mieć oled? Zakup 7101 to jedna z moich najbardziej nieudanych czynności. Niby można zaakceptować jego wady, ale pod warunkiem, że się o nich wie i nie płaci 5k+. Ja nie miałem wyboru, bo był to wówczas najwyższy model Philipsa. Dziś wy macie wybór i nie piszcie, że oled jest aż o połowę droższy, lecz ja wam mówię, że 7502 jest tylko o 30% tańszy!
 

siamer

New member
Brodacz mówisz o 55 cali oled i o 65 cali LCD... Na pewno odel jest lepszy ale po prostu mnie nie stać na niego w tym momencie. Ceny oled 65cali są kosmiczne jak na ten moment i zaczynają się od 11 tys za zeszłoroczny model LG... Ja pewnie i tak wezmę Sony xe ale chciałbym zobaczyć recenzje tego philipsa...
 

kloss_ks

Klub HDTV.com.pl
vip
Tak kończę go właśnie i wieczorem wpisuję.

Kiki? Dlaczego udajesz,że nie zauważasz naszych zapytań dot.testu?
To nie są nasze wymysły tylko twoje zapewnienia.
Jak Ty się zachowujesz? Czy to jest normalne bo wg.mnie NIE.
Faktycznie to forum schodzi na psy a konkurencja wyprzedziła Cię dość wyraźnie.
 
Do góry