Philips PUS7502 test - czyli niepokorny telewizor z nowym procesorem P5 i hat trick ambilight.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tym bardziej, że ceny dla niebieskich będą zdecydowanie lepsze i to z kalibracją gratis.
 

tomekszm

New member
Tym bardziej, że ceny dla niebieskich będą zdecydowanie lepsze i to z kalibracją gratis.
O co chodzi z tymi "niebieskimi"?

Czy możemy też bazować na jakiejś skali/procentach/kwotach pisząc o niższych cenach? "zdecydowanie lepsze", "zupełnie inne"... czyli że co np. dla telewizora za 6000 jest to 50/100zł taniej czy 600/1000zł taniej? Określenie "zdecydowanie lepsze" opisujące 100-200zł różnicy przy 6000zł... dla mnie aż tak zdecydowanie lepsze nie jest.
 

tomekszm

New member
Ok teraz już jasna sprawa co do "niebieskich", a jak to wygląda z cenami dla tej grupy? Pytanie zadałem powyżej (więc nie będę powtarzał). Jestem ciekaw o realne różnice w stosunku do cen w sklepie jak i ogólnie internecie (np. ceneo). Celowo piszę o Ceneo bo w obrębie własnego sklepu to można tworzyć niesamowite oferty i rabaty. Odniesienie do cen w internecie to bardziej realne podejście (bo świat na jednym sklepie się nie kończy i każdy robi promocje).

Opłata kilka zł za wsparcie forum i rabat 50-100zł to raczej nie jest "zdecydowanie lepsza" cena. Z drugiej strony nielogiczne się wydaje wsparcie kilka zł forum i rabat na tv 500-1000zł.

Jak jest naprawdę?
 

tomekszm

New member
Coś jest nie tak z dostępnością tych TV? Miał być już 15 maja... mamy 10 czerwca i nadal niby jest w komputroniku ale chyba tylko na zasadach pre-order. Tym samym realna cena też nie jest znana... bo jak nie ma towaru do kupienia to każda cena jest "teoretyczna". Testów też póki co brak. Mają jakiś poślizg w produkcji/dystrybucji?
 

000HQ150

Banned
Na homecinemamagazine.nl już jest test tego TV.
Wypadł delikatnie mówiąc średnio.
Jest też opinia użytkownika tego TV. Jeden już wymienił bo miał pasy na ekranie i teraz ma jeszcze gorzej.
 

Paw3los

New member
Uwierz mi, że jestem czepialski co do jakości. Wymieniałem Sony , PHP 6561, Samsunga 6240, a ten jest ok. Nie ma żadnych problemów. Zapraszam na weryfikację.

Wysłane z mojego LG-H650 przy użyciu Tapatalka
 

000HQ150

Banned
Dlaczego miałbym Ci nie wierzyć, że Ci odpowiada?
W testach jednak wychodzi bardzo marny poziom jasności i kontrastu.
Szczytowa jasność jak czytam w najnowszym teście na hdtelevizija.com.en to tylko 452 cd/mkw a kontrast ANSI 1393/:1 oba ocenione najniższą możliwą notą. Podobnie ja ANSI black level.
 

Paw3los

New member

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
HQ150
Przypomina to opinie recenzentów filmowych na których się powołujesz.
Zawsze opisywali , że film jest do bani , że nie ma treści - a ludzie walili na niego do kina drzwiami i oknami.

Jak widać użytkownicy, czyli Ci dla których jest produkowany mają inne zdanie. I nie wiesz jaką wiedzą ma testujący ?
I jakie kryteria oceny ?

Przetestuj sam albo chociaż sprawdź na własne oczy zanim zaczniesz
powtarzać opisy innych autorów.
 

000HQ150

Banned
Jest różnica kiki.
W tych testach recenzenci nie podają swoich odczuć, tylko mierzalne parametry wyrażone w jednostkach fizycznych.
 

Paw3los

New member
Jest różnica kiki.
W tych testach recenzenci nie podają swoich odczuć, tylko mierzalne parametry wyrażone w jednostkach fizycznych.

Jedyny portal, jakiemu ufam w 100%, to RTINGS.com. Podają nie tylko wyniki, ale także dowody w postaci zdjęć i porównań z innymi TV. Także, jak oni stwierdzą, że jest do tyłka, to zweryfikuje swoje odczucia.
 

accu

New member
Bez reklam
Jedyny portal, jakiemu ufam w 100%, to RTINGS.com. Podają nie tylko wyniki, ale także dowody w postaci zdjęć i porównań z innymi TV. Także, jak oni stwierdzą, że jest do tyłka, to zweryfikuje swoje odczucia.

Witam uprzejmie,

Tego nie stwierdzą , gdyż nie recenzują telewizorów Philips , zapewne dobrze o tym wiesz , a może nie , to teraz już wiesz . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry