Philips PUS7502 test - czyli niepokorny telewizor z nowym procesorem P5 i hat trick ambilight.

nerizgr

New member
Witam

Jestem nowy na forum dołączyłem ze względu iż też stałem się posiadaczem nowego Philipsa 55PUS7502 jeżeli jest taka możliwość również prosił bym o ustawienia (kalibrację) do najlepszych ustawień obrazu od Pana kiki.
Mój email: nerizgr@gmail.com
Dziękuję bardzo i pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
romanigos - kalibracja jest gratis do 15.01 dla niebieskich członków forum.
Zaloguj się w klubie HDTV :
Klub Hdtv.com.pl
 

Legal

New member
Ten temat to jakaś ściema. Pisałem o tym, że otrzymałem wadliwy tv, który działał 2 dni, to mi admin usunął post w temacie i zablokował konto. Żenada.

Uważajcie z tymi tv
 

philips8109

Member
Ten temat to jakaś ściema. Pisałem o tym, że otrzymałem wadliwy tv, który działał 2 dni, to mi admin usunął post w temacie i zablokował konto. Żenada.

Uważajcie z tymi tv
nie wiem dlaczego cie zablokował może miał powód...

Jak nie wierzycie to jeszcze raz wam mówię idźcie sobie do sklepu jakiegoś i zobaczcie na własne oczy jaki jest obraz... :popcorn:
 

bol3k

New member
Dzieki kiki za ustawienia.
no i mam ten tv naprawde fajny jestem zadowolony,
ale mam jeden problem gdyz posiadam amplitunet hk avr 145, niestety nie ma on wejscia hdmi, i podlaczylem tv poprzez spdif i materialy z yt chodza mi w dd2.0 lipa, nc+ mam podlaczone przez spdif i jest 5.1, bawilem sie ustawieniami w menu tv ale nic nie pomaga, czy to moze byc problem androida???
 

owenmich

New member
Witam

Jestem nowy na forum dołączyłem ze względu iż też stałem się posiadaczem nowego Philipsa 55PUS7502 jeżeli jest taka możliwość również prosił bym o ustawienia (kalibrację) do najlepszych ustawień obrazu od Pana kiki.
Mój email: p.kopciuch@gmail.com

Dziękuję bardzo i pozdrawiam
 
Do góry