Philips PUS7502 test - czyli niepokorny telewizor z nowym procesorem P5 i hat trick ambilight.

Bork

New member
Belka gorsza niż w 2016 r - 30W, mniej USB, lepszy procesor to chyba tylko na plus tych nowych telewizorów. Tak to nie wiem, czy warto dopłacać do 7502. Niczego innowacyjnego/przełomowego w 2017 r w telewizorach PHILPIPS nie zauważam.
 

Paw3los

New member
Belka gorsza niż w 2016 r - 30W, mniej USB, lepszy procesor to chyba tylko na plus tych nowych telewizorów. Tak to nie wiem, czy warto dopłacać do 7502. Niczego innowacyjnego/przełomowego w 2017 r w telewizorach PHILPIPS nie zauważam.
7502 ma zdecydowanie lepszy panel i zarządzanie kontrastem. Nie zauważyłem cloudingu i wycieki swiatla sa praktycznie niezauważalne.

Wysłane z mojego LG-H650 przy użyciu Tapatalka
 

Bork

New member
Kolego to po prostu efekt "nowości". Myślę, że te tv szybko będą tanieć. Np. ten nowy model 49pus7502 w komputroniku został wyceniony na 4999 zł. Rok temu model 7181 w EURO też startował z pułapu 5 tys, teraz kosztuje 3899 zł a i były promocje, że można było kupić ten tv za niecałe 3,5 tys.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W poniedziałek powinny być już nowe cenniki więc te podamy
I dokładnie wyliczymy ceny dla niebieskich. Ale w sprawie cen dla członków Kubu HDTV proszę pisać na PW.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny chyba będą jutro.
Modele na testy za kilka dni. Dostępne od końca maja/ czerwiec.
 

hugon2

New member
Paw3los mógłbyś rzucić okiem czy w aplikacjach philipsa dla regionu "Polska" dostępna jest aplikacja Amazon Video?
 

hugon2

New member
wiem, że można je pobrać jako oddzielną aplikacje. Niestety aplikacje instalowane ze sklepu/nieznanych źródeł nie obsługują 4k ani hdr, a w aplikacjach dla niemiec/uk nie da się ustawić polskich napisów.
 

FireX

New member
Witam, nadal nic nie wiadomo o 7502? Cholera mam zniżkę w MM do 8 Czerwca i nie wiem czy wyrobię sie. Pozdrawam
 

Paw3los

New member
A oto możliwości TV w wyświetlaniu ciemnych scen w niedoświetlonym pomieszczeniu.
 

Attachments

  • 55PUS7502.jpg
    55PUS7502.jpg
    101 KB · Wyś: 321

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizor Philipsa zamiesza na rynku. Ten nowy procesor P5 robi super robotę !!!
 
Do góry