Philips modele telewizorów 2017 - Seria PUS 7502.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rozumiem myśl ale tak się nie da. Bo ceny zawsze są dynamiczne i musimy reagować na nie nawet kilka razy dziennie. Ci co kupili wiedzą, że jest Ok.
A wystarczy tylko być niebieskim, czyli zalogowanym w Klubie HDTV.
Gdyby ceny były takie same jak u innych w necie a tylko kalibracja gratis - to i tak opłaca się to bardzo.
Wystarczy upewnić się przed zakupem.
Mówią, że kto pyta , nie błądzi...
 

ciekawytv

New member
Witam, mam pytanko. Zastanawiam się nad tym tv (55 PUS 7502) kontra Samsung UE55MU7002T. Wiem, że test tego philipsa jest już w brudnopisie. Więc pytam o szczera poradę który wybrać?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie w ocenie ogólnej PHILIPS daje wiecej satysfakcji i możliwości .
Jest na procesorze P5, świetnie skaluje obraz !!!
Ma zdecydowanie większe możliwości, multimedia.
I dla niebieskich specjalna cena i na Samsunga i na Philipsa .
 

Paw3los

New member
Ma już ktoś może? Używa? Ciekaw jestem jak wypada w porównaniu do 7181.
Nie napiszę jak 7502 wypada przy 7181, ale pokrótce streszczę moje odczucia po obcowaniu z 7502.
1. Design
Schludne wykonanie z metalowo-plastikowym tyłem z dolną listwą, która tylko z wyglądu sugeruje moc głośników (o tym dalej). Stopa wykonana tandetnie. kawał żelastwa zalany farbą, której powłoka to nie efekt pomarańczowej skórki, tylko kraterów na księżycu.
2. Obraz.
Dobry do oglądania w dzień. W zaciemnionym pokoju daje o sobie znać lekki clouding i wycieki światła (każda sztuka miała taki defekt po lewej stronie ekranu). Nie ma tragedii, ale mogłoby być lepiej.
Płynność obrazu i nasycenie kolorów moim zdaniem bardzo dobre. Średnio sprawdza się w grach. Pomimo deklarowanych 32ms inputlag, dla mnie był odczuwalnie wyższy.
3. Dźwięk.
Woofer z tyłu to zwykła pierdziawka, ale dobrze wyregulowana potrafi nagłośnić pokój podczas seansu filmowego. Listwa pod TV to pic na wodę. Skrywa dwa głośniczki montowane w każdym TV.
4. Android.
Hula, aż miło. Nie mogę się przyczepić.
5. Podsumowanie.
Dobry TV, z niezłymi kątami wyświetlania obrazu i lekkimi niedoskonałościami widocznymi na ciemnych tłach w niedoświetlonym pokoju. Jeśli będzie promocja cenowa, to można brać. Na PIRV mogę wysłać przykładowe fotki jakości ekranu.
 
Do góry