Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena dla niebieskich jest specjalna i wkrótce zostanie opublikowana .
Niestety ilości są ograniczone.
Jak ktoś się obudzi za późno może nie kupić w ogóle.
 
Ostatnia edycja:

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Przydało by się więcej informacji o wyświetlaniu materiału gorszej jakości.Co dla mnie jest najważniejsze.HDR-y mnie nie interesują.Dalej twierdze że połowa kanałów na platformach jest w sd i nie sądze żeby się to szybko zmieniło.Podgladanie demo 4k to chilowe zachwyty.Dopłacanie 50zł za netflix nie dla mnie.Filmy tylko w HD .Nie będę kupował filmów za 200zł i wymieniał blu-ray w 4k.
Kiki jak masz jakieś materiały fotki z testów po pokaż Polsat,tvn tvp1.
Fajny telewizor teraz mam philipsa i obraz jest fajny.Android trochę muli ale po tylu latach się przyzwyczaiłem.Pilot po fotkach widać że się przyłożyli najlepszy jaki w tym roku widziałem. Ma USB3.0 na plus no i ambilight .Jak dla mnie ten philips na drugim miejscu po samsungu ks 9500.Tylko samsung miał być 65 cali nie wiem czy zrezygnować z tej wielkości na koszt philipsa oleda 55.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Materiał gorszej jakości - nie ma rewelacji.
Zaraz wkleję zdjęcia z Polsatu i DVBt.
Pamiętaj, że Philips dzięki poświacie ambilightu daje wrażenie, że ekran jest większy niż jest w rzeczywistości o 5-10"
Jak na razie wszyscy są zachwyceni.
 

bokciu

Banned
Chore, wydać tyle kasy na marne 55 cali. Za te pieniądze można mieć przyzwoitą namiastkę kina w domu, a nie telewizorek do oglądania wiadomości. Jeśli ktoś używa telewizora zgodnie z jego przeznaczeniem, czyli głównie do oglądania filmów - wie, że wielkość to podstawa.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
W sumie masz racje chyba zostanę przy 65calach.Ale telewizor w wekend świeci prawie od rana więc telewizja śniadaniowa też jest ważna.Projektor miałem więc wiem co to kino w domu.Niestety na projektor to musi być osobno pokój.
 

KamilaKornet

New member
Jestem fanką Philipsa z ambilight (nadal używam full leda 60PFL9607S/12 już 5 lat-jedna naprawa płyty głównej w tym roku ) ...ale skoro ten tv ma tylko 55 cali (każdy następny powinien być większy), jeden tuner a niedawno dwa były standardem, to bardzo niewygodne oglądać tylko to co się nagrywa ,a do tego kpina z klienta (to już przytyk do wszystkich producentów) rezygnacja z 3D....to zwykłe lekceważenie klienta bo firma wie lepiej co konsument chce...nie dla mnie ten model, niestety..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie firmy zrezygnowały z 3D , bo wchodzić będzie 8K .
Więc nie jest fanaberia firmy ale technologiczna konieczność.
Wiele ludzi marzy o wielkości 55" i Oled Philipsa który dostał nagrodę BEST Buy - w 100% spełnia oczekiwania.
 

KamilaKornet

New member
Żadna stacja tv w Polsce nie nadaje programu w 4K wiec treści w tej rozdzielczości są śladowe , sto razy wole namacalna technikę 3 D...założe się ze za kolejne 5 lat nie doczekamy nadal 4k w Polsce u nadawców kablowych i większości satelitarnych a 8 k na takim tv małym po prostu ludzkie oko nie dostrzeże chyba ze od 85 cali w góre...jak w Polsce standardem będzie 8k (pewno w Japonii wtedy 16 albo 32k)to większość z nas tu czytających będzie już poza życiem z punktu widzenia biologii.. 4k 8k i wyżej to tylko interes marketingowego chwytu producentów i spzredawcow...trzeba mieć jeszcze treści których brak i panel olbrzymi bo taki maluch jak 55 cali by pokazal większe szczegóły niż FHD musiałby być oglądany chyba z 1,5 metra a nie z 3... 4k nie wyklucza 3d nie wiedziałam ze gryzie się to z 8k..to zwykła zmowa producentow i wlasciwcieli kin by zwykly zjadacz chleba na 3d szedł do kina a nie ogladal w zaciszu domowym...malała srzedaz na br nosnikow fizycznych (ale nie w Polsce) teraz rzadza vod i Neflix ..i niestety oszczednosci producentow tv ,podobnie jak deweloperow które mieszkania z oknami pcv i balkonem 3m zwanym tarasem w rozkladzie jak 40 lat temu(m4 5Tv bez 3d będą 0m) nazywają apartamentem..:) nie ma takiego produktu by spełniał oczekiwania w 100%. Tv bez 3d będą miały gorsze matryce ,,już w trosce o swoje koszta i nasza czyli klienta gorsza jakość odczuwalna producenci kładą 60 hz zamiast 120,,,nie dziw ze Pioneera wykończyli :( tak samo jak w branzy auto kiedyś Toyota czy Mercedes gwarantowal poziom,,dziś swiat jakości skonczyl się za sprawa azjatow i chinczykow po co 45 letnia trwalosc tv oled jak po 6 czy 8 latach i tak wyladuje na śmietniku jak wiekszosc dzisiejszych lcd led?
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
rezygnacja z 3D....to zwykłe lekceważenie klienta bo firma wie lepiej co konsument chce...nie dla mnie ten model, niestety..

A nie wydaje Ci się, że to jednak klient i jego potrzeby, kształtują po części rynek?
Najwidoczniej zainteresowanie materiałem w 3D, było na tyle małe, że postanowiono nie rozwijać dalej tejże technologii. Gro ludzi traktuje tę fanaberię, jako ciekawostkę i na co dzień nie ogląda trójwymiaru siedząc twardo w okularach i męcząc wzrok. Poza tym, sama jakość pozostawia jeszcze do życzenia.
 

KamilaKornet

New member
Dla mnie oglądanie nawet 3D na Philu w okularach to wartość dodana..i to choć raz na jakiś czas...teraz rządza księgowi a nie inżynierowie ,,,zobacz jak w kolumnach rozłożone sa zwrotnice ...tu się liczy doświadczenie bo trzeba umieć je projektować a nie tylko produkować za najnizsza kwote ..porównaj przetworniki w Danberg Dali czy Sabie z tym co proponuje stx electrino choćby...cekawa jestem jakie jest zainteresowanie 4k lub 8k bo widze ze nadawcy tv lekceważą klienta:( i to od długiego czasu Milej nocy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszyscy producenci zrezygnowali z produkcji programów 3D i to właśnie spadające wyniki zainteresowania o tym zadecydowały.
Materiałów 4K jest już kilkaset filmów.
Jakbyś oglądała jeden dziennie to i tak nie zdążysz.
A przecież materiałów 4K jest tysiące z poziomu:
- Netflixa
- Amazon Prime
- Google Play
- PS4
- XBOX one S
- BD UHD
- Smartfon 4K
- Youtube
- Kamery 4K
- Aparaty 4K
Każdy może oglądać filmy w 4K od zaraz.
Obejrzyj dobry film w 4K i wówczas porozmawiamy czy warto !
A OLED Philipsa będzie rewelacyjną odpowiedzią !
 

Waldorff

Member
Dla mnie oglądanie nawet 3D na Philu w okularach to wartość dodana..i to choć raz na jakiś czas...teraz rządza księgowi a nie inżynierowie ,,,zobacz jak w kolumnach rozłożone sa zwrotnice ...tu się liczy doświadczenie bo trzeba umieć je projektować a nie tylko produkować za najnizsza kwote ..porównaj przetworniki w Danberg Dali czy Sabie z tym co proponuje stx electrino choćby...cekawa jestem jakie jest zainteresowanie 4k lub 8k bo widze ze nadawcy tv lekceważą klienta:( i to od długiego czasu Milej nocy.


Polać tej Pani (Y) :) Mam podobne zdanie w wielu wątkach i jeśli chodzi np. o 3D, chociaż fanem filmów w 3D nie jestem to kupując jeszcze do niedawna tv z taką opcją, z automatu miało się lepszą 120hz matrycę, nawet w średnich cenowo tv. Teraz za to okazało się nagle, że 120hz panele można trafić tylko w wysokich i najwyższych modelach. Czyli jeszcze rok, dwa temu można było wyprodukować telewizor z dobrą matrycą w rozsądnej cenie, a dziś już nie. Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś w końcu zablokuje tą powódź w produkowaniu i sprzedawaniu coraz gorszych rzeczy za coraz większe pieniądze.
 
Do góry