kablówka UPC a 7332?

grzeinik

New member
Jestem już na 99% zdecydowany na ten TV. Oglądałem w sklepie, porównywałem z 7441, stały obok siebie. Pytanie mam tylko, czy ktoś ma ten TV podłączony do kablówki z UPC,s am taką posiadam i chciałbym wiedzieć, jak się sprawuje ten TV z tą kablówką właśnie. Jeśli ktoś może, niech doda, jak ma podłączony TV i dekoder. Z góry dzięki za odpowiedź.
 

Mi-ś

New member
Witam.Odnośnie kablówki UPC ,odbiór sygnału podłonczonego do wejścia antenowego jest doskonały.Zastosowane w tym telewizorze (7332)cyfrowe polepszacze zdają swoją role.Odbiór sygnału nie jest gorszy niż w ,,kineskopowcu" który miałem (też Philipsa).
 

mariusz_maj

New member
Pfl7332 - Upc

Potwierdzam, że telewizorek LCD dobrze radzi sobie z dość słabym sygnałem tego dostawcy, a telewizorek bardzo fajny i relatywnie tani jak na jego możliwości, ja go kupiłem za mniej niż 3000 zł, pozwoliłem wyrazić swoją opinię na tym forum, a to tylko końcówka mojej wypowiedzi:Spieszę poinformować, że podpiąłem Przewód HDMI (wt. 19P/wt.19P) seria, WiresCR o dł. 2m do Philipsa 32 PFL 7332/10, obraz ze źródła DVD Sony DVP-NS 76, (zresztą tak jak się spodziewałem) jest bardzo ładny, na stopklatce można sobie obejrzeć dokładnie nawet strukturę materiału z ubrania aktorów, ale znacznie lepiej to obrazują zdjęcia wykonane Canonem 620. Więc tak jak już wcześniej wspominałem jestem zadowolony z zakupionego telewizora.
:eek:k:
 
Do góry