Philips przygody z serwisem..

Lukaszek78

New member
Witam.. Jakies 2 tyg temu podczas mojej niebecnosci w domu uszkodzil sie PFH 6550 40.. Po powrocie pirwsze co zrobilem to zglosilem do serwisu ze tv ulegl awarii. Serwisant przyjechal, zabral tv po dwoch dniach tv wrocil, tyle ze nie naprawiony i tutaj zaczynaja sie schody.. Serwis w opinii stwierdza ze tv jest po przepieciu w zlaczu hd z urzadzenia zewnetrznego i odmawia naprawy..Nastepne kroki kieruje wiec do ubezpieczyciela i tu tez mimo wykupionej rozszerzonej gwarancji jest odmowa uznania szkody.. Po raz kolejny kontaktuje sie z serwisem w celu mozliwosci dokonania naprawy odplatnej, i tu tez niestety bez rezulatu gdyz jak stwierdzono nie ma do niego czesci.. Nie wiem juz co robic, ktos moze poratuje czyms jakas ostania deske ratunku rzuci.. Szkoda prawie nowego tv wyrzucac na smietnik..
 

remal

New member
Ja zglaszałem reklamacje i żądanie wymiany z tytułu niezgodności towaru z opisem. Może to ich motywowało do doprowadzenia telewizora do stanu używalności. Proszę spróbować zgłosić w sklepie w którym Pan kupował. Oni sami załatwiają serwis jak coś. Powodzenia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Szukaj u siebie rzecznika praw konsumenta. Ubezpieczyciel też dał dupy i pisał bym skarge albo jakieś odwołanie. I na pewno nie przedłużał umowy z nim. Kpina i żenada.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Ubezpieczyciel odmówił naprawy z jakiego powodu? Jak jest jego argumentacja? Co masz w warunkach umowy dodatkowego ubezpieczenia?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale kto uszkodził jak Ciebie nie było w domu ?
Rozumiem, że został nie prawidłowo podłączony pod napięcie twardy dysk po HDMI - co spowodowało uszkodzenie złącza - tak ?
 

Lukaszek78

New member
Byl w domu siostrzeniec 14 letni.. Ja bylem w pracy w tym czasie.. Kontaktowalem sie z serwisem w sprawie odplatnej naprawy, chcialem wiedziec co poszlo w tv, to stwierdzili ze plyta glowna jest do wymiany ale nawet odplatnie jej nie naprawia bo nie maja czesci.. Nie wiem co on zrobil, razem z tv spalilo mi sie wejscie hdmi w plycie glownej komputera
 

Lukaszek78

New member
Dzieki Ci.. Teraz juz wiem ze jesli kiedykolwiek kupie jakis tv nie bedzie to Philips chocby byl nie wiadomo jak najlepszy..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ale kto uszkodził jak Ciebie nie było w domu ?
Rozumiem, że został nie prawidłowo podłączony pod napięcie twardy dysk po HDMI - co spowodowało uszkodzenie złącza - tak ?


Mozesz jasniej? O co chodzi w tego typu uszkodzeniu?
Pytam czysto z ciekawosci bo nie slyszalem jeszcze aby po hdmi cos spalic.
 

flappyduck

New member
Dzieki Ci.. Teraz juz wiem ze jesli kiedykolwiek kupie jakis tv nie bedzie to Philips chocby byl nie wiadomo jak najlepszy..

Poczytaj forum i historie innych marek :D Zawsze mógł się dodatkowo zakurzyć.. itp. To tylko sprzęt. A serwisy to już inna sprawa. Jakbyś kiedyś po drugiej stronie popracował to byś się takich bajek nasłuchał, że hej..
 

Lukaszek78

New member
Echh juz nie wiem co robic..Oddac to w ramach rekojmi do sklepu z takim uszkodzeniem mozna? To juz sie ponad miesiac ciagnie a efektow brak..moga odmowic w sklepie przyjecia rekojmi?
 
Do góry