Nowy telewizor 3000zł,4k

Stawskiszef

New member
Witam w przyszłym miesiącu chciałbym zakupić nowy telewizor.Chce aby był on 4k bo będe go podłączać do komputera i konsoli.Spodobał mi się osobiście Philips 49PUS6561.Jakie są opinie na temat tego modelu? Czy da radę do oglądania filmów,seriali i pogrania w gry komputerowe ? Ewentualnie co byłoby lepszym rozwiązaniem w tej cenie jeżeli ten model nie jest udany.

Pozdrawiam
 

flappyduck

New member
Lepszego nie znajdziesz w tej kwocie, jeżeli.. znajdziesz go w sklepie. Dorzuć trochę i weź 7181 póki są na stanach. Szersza paleta kolorów, dźwięk, wykonanie. A i głębokość płytsza jak wieszasz. Można się śmiać ale prawda taka, że Philips wygrał ten rok :)
 

Ziku90

New member
Jakie są opinie na temat tego modelu?


Poczytaj sobie np. Experience Thread - QM163E_0.1.15.64 for 6XX1, 7X01 and 7181 i zastanów się czy warto ryzykować a potem tracić nerwy codziennie.


Wsparcie klienta w tej firmie praktycznie nie istnieje, serwis w Radomiu nie dostrzega usterek. Mój Philips resetuje się średnio raz na dzień (bez względu na wersję oprogramowania, od grudnia tamtego roku instalowałem praktycznie wszystkie aktualizacje i z reguły wprowadzają one dodatkowe problemy które potem firma usiłuje się usunąć w kolejnej odsłonie, jak np. ostatni update telewizorów rocznik 2015 który spowodował niepoprawne wyświetlanie kolorów - plik został po jakimś czasie usunięty z serwerów, a użytkownicy zostali na lodzie - Philips nie udostępnia żadnej autoryzowanej metody downgrade-u oprogramowania, wręcz odradza taką operację).


A to jak niektórzy wychwalają Androida, że niby wszystko można - fakt, jest np. KODI który radzi sobie praktycznie ze wszystkimi formatami filmów czy udostępnia możliwość oglądania wszelakich VOD. Można doinstalować kilka rzeczy, ale raz że pamięci nie ma jakoś wybitnie dużo a dwa to fakt, że większości aplikacji ze sklepu nie zainstalujesz na telewizyjnym Androidzie. Więc nie wiem czy warto sobie zawracać głowę Android TV.
 
Do góry