Phillips 49PUS6101 nie działa IPLA

Raiz3n

New member
Witam, kupiłem telewizor 49PUS6101. Nie działa mi aplikacja IPLA, niby normalnie sie włącza ale na ekranie wyświetla się kłódka i napis "comming soon", u znajomej niby normalnie działa. Zainstalowałem aktualizacje ze strony producenta ale nic to nie pomogło.
 

Raiz3n

New member
Nie wiem co jest z tą IPLĄ, napisałem do producenta, zobaczymy co odpiszą, Dopóki nie podłącze internetu to też mam w swoim tv TVNPlayer, jak podłącze neta i sie zaktualizuje smartTV to znika. Nie chce zakładać nowego tematu to spytam tutaj, czy jest możliwość ustawienia automatycznego wyłączenia jakimś przyciskiem? Jedyne co znalazłem to w ustawieniach jest suwak do timera no ale wydaje mi sie to bez sensu, we wszystkich telewizorach do tej pory włączałem "sleepa" przyciskiem i nie trzebabyło grzebać w menu.
 

Raiz3n

New member
Odpowiedzieli.. Że to zależy od producenta aplikacji (IPLA) tam również wysłałem zapytanie ale olali mnie i do tej pory zero odzewu. Ogólnie ten TV to szmelc i jeśli ktoś sie zastanawia nad kupnem bardzo odradzam. Pozdro

PS. Jeśli chodzi o funkcje "sleep" to też odpisali, że jej nie ma (kpina!). Automatyczne wył tv trzeba ustawić w menu przedzierając sie przez nie.
Teraz zobaczyłem że już w ogóle usuneli IPLE z tego modelu.
 
Ostatnia edycja:

Ziku90

New member
Odpowiedzieli.. Że to zależy od producenta aplikacji (IPLA) tam również wysłałem zapytanie ale olali mnie i do tej pory zero odzewu. Ogólnie ten TV to szmelc i jeśli ktoś sie zastanawia nad kupnem bardzo odradzam. Pozdro

PS. Jeśli chodzi o funkcje "sleep" to też odpisali, że jej nie ma (kpina!). Automatyczne wył tv trzeba ustawić w menu przedzierając sie przez nie.
Teraz zobaczyłem że już w ogóle usuneli IPLE z tego modelu.

Oj tam, przyjdzie taki jeden czy drugi z 'profesjonalnych użytkowników' tego 'forum' i napisze, że TV jest super wszystko działa a Ty nigdy go nie miałeś ;]

Na początku gdy reklamowałem mojego 40PFH5500/88 to nie działał TVN player i taka sama odpowiedź była z serwisu. Na szczęście któraś z kolei aktualizacja w końcu go przywróciła do życia...
 

bluray

Banned
Nadawcy: POLSAT i TVN muszą podać kody dostępu do serwisów smart TV dla TCL, SONY, PANAS, LG, Thompcon, itp. w roku 2017.

Teraz NETFLIX ma dla czterech adresów IP ofertę dostępu za 10 zł od sztuki. Myślę, że TVN czy POLSAT ceni się wyżej.
Jak POLSAT da opcję 2,50 zeta to się zastanowię ...
Myślę, że SONY, PHILIPS i inne smarty będą się mocno zastanawiać kto komu ma płacić
.
 

moto2004

Member
U rodziców jest podobna sytuacja na 55PUS6201- do póki się nie podłączy z internetem pokazuje w aplikacjach Spotify, natomiast jak już się przez WIFI połączy z użytkowych aplikacji jest tylko YT, oraz Netflix- reszta sam badziew. Nie da się tego Spotify jakoś doinstalować ? Niestety w opcjach aplikacji nie wyszukuje nawet po zmianie lokalizacji na inne kraje.
 
Do góry