Philips 49PFS5301 - ubogi Smart TV?

belialek

New member
Witam,

W dniu dzisiejszym kupiłem w/w telewizor w fajnej cenie - jednak jest tam bardzo mało aplikacji Smart, brakuje m.in. player.pl czy ipla... Miałem wcześniej przez chwilę Philipsa z 2015 roku i tam owe aplikacje były... Czy jest szansa, że jeszcze można się spodziewać tych aplikacji czy to raczej model nie rozwijany?
 

jonatanek

New member
Nie ma nigdzie testu tego Philipsa? Szukam TV FullHD (4K mnie jeszcze nie interesuje ...) miałem do tej pory plazmę Panasonic 42ST50 :( niestety już nie mam... Oglądam głównie sport także zależy mi na płynności (teoretycznie matryca > 100Hz) Brałem pod uwagę Panasonica 49DS630 oraz Samsunga 50J6240, ale dzisiaj w sklepie zaproponowano mi właśnie tego Philipsa i bardzo mi sie spodobała jakość na materiale FullHD (mecz piłki nożnej). Na teście płynności (pioneer tablice kontrol) najlepszy był Panasonic, ale mecz najlepiej wyglądał na tym Philipsie. Możecie sięwypowidzieć jak on sie spisuje? Przede wszystkim podczas oglądania sportu oraz jak z tym Smart TV? Nie wiesza się?
 

flappyduck

New member
Jak nie ma? Aktualizacje robiło się ? Z tego co pamiętam to przez chwile tvn playera nie było. Ale już jest. Aktualizacja i najlepiej ponowna instalacja :)
 
Do góry