LCD 26' i CP

blue-ray

New member
Witam.
Mam pytanie jaka jest jakośćą obrazu z Cyfrowego Polsatu na LCD 26 Philipsa?
I jeszcze jedno pytanie jak jest z jakością ze standardowej telewizji analogowej?
Pozdrawiam

 

Matthew

New member
Dziwne pytanie. Moze napiszesz o jaki model Ci chodzi? No i napisz co to jest dla Ciebie standardowa telewizja analogowa. Kablowka, czy moze antena na kiju?
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Z sygnału cyfrowego jakośc będzie dobra , oczywiście z DVD będzie najlepsza , a z analogu obojetnie czy z kabla czy z dachu jakośc będzie mało zadawalająca.To niestety TV cyfrowy stworzony do trnsmisji sygnału cyfrowego , sygnał analogowy to juz niestety koniecznośc przetwornika a tu jest pies pogrzebany.Jeżeli kupisz tv z bardzo dobrym przetwornikiem to jako tako ale w tym modelu co podałeś to nie.Ja mam Philipsa 26 cali model 5321 czyli jeden wyżej od tego i uzywam tylko jako panel do DVD , elektronika tego modelu jest bardzo słaba jeżeli chodzi o tor analogu , czekam na cyfrową kablówkę którą mają podłączyc w tym roku to wtedy ok. , drugie HDMI jak znalazł.Jeżeli chcesz kupic tego Philipsa to raczej model 5321 który ja posiadam - różnica w cenie niewielka a ma lepszy panel i w zasadzie bardzo dobry do sygnału cyfrowego.W serwisie Philipsa powiedzieli że model 5321 ma jeszcze stary bardzo dobry panel , te nowsze mają panele LG - a tu trudno znależc panel bez bad pixela.
Polecam model 5321.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Robertus64 napisał:
W serwisie Philipsa powiedzieli że model 5321 ma jeszcze stary bardzo dobry panel , te nowsze mają panele LG - a tu trudno znależc panel bez bad pixela.
Polecam model 5321.

Ciekawe jak to możliwe, jak LG i Philips razem robią matryce do telewizorów. Konsorcjum nazywa się LG.Philips.
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Cytuję słowa serwisanta , Philips stosował do pewnego czasu różne matryce , teraz możliwe że tylko jednego producenta , na 10 nowych telewizorów Philips 7521 w 8 były bad pixele - tylko 2 były czyste.
Najlepiej zobaczcie w sklepie , jak znajdziecie czystą matryce to chwała Wam.
 

keldorn

New member
Ja osobiscie posiadam wlasnie ten model 26PF3321 i jestem z niego zadowolony. Bad pixli nie ma, jedyna wada jest to ze ma tylko jedno HDMI, ale i tak na moje wymagania w zupelnosci starczy... Brak jeszcze dodatkowego tunera, ale jakos to przebolalem. Obraz z analogowej kablowki nie jest jakis rewelacyjny ale do przyjecia. Sygnal z komputera po SCART tez ujdzie. Zadna rewelacja ale za ta cene to faktycznie dobry wybor. Ja osobiscie musialem zrezygnowac z innych modeli ze wzgledu na ograniczone miejsce w meblach na telewizor.
 
Do góry