7332 vs. 7411

kobi77

New member
Witam

Tez miałem ten problem:)
Róznic jest niewiele. Po pierwsze róznia sie wyglądem ,a po drugie 7411 ma technologie pixel plus ,a 7332 pixel plus 2HD i jeszcze chyba dodatkowo wejście na USB. I to chyba wszystko!!! Obraz w oby dwóch jest poprostu BOSKI, przynajmniej z cyfry+!!! Jesli chodzi o róznice miedzy pixel plus ,a pixel plus 2HD to moje oko nie zauwazyło zadnej!!! BYc moze jest jakas niewielka ,ale tak jak pisałem ja nie zauwazyłem zadnej. W obu przypadkach jakość obrazu jest FANTASTYCZNA. Lepszego LCD w tej klasie telewizorów nie znajdziesz napewno!!!! Wiec wzasadzie jeśli się zastanawiasz który kupic to kup poprostu ten który ci sie bardziej wizualnie podoba! Ja od dwóch dni posiadam 7411. Zdecydowałem sie akurat na niego ,bo poprostu bardziej mi sie podobał! w sklepie kosztuje chyba najtaniej 4tys. ja kupiłem na allegro za 3 300!!! W sieci idzie go kupic miedzy 600 - 1000 tys taniej. Aha i jeszcze jedno. Facet u którego go kupowałem ( a wygladał na fachure) mówił ze te pixel plus 2HD to jest raczej chwyt marketingowy bo róznicy w obrazie tez nie widzi:) a jezeli jest to naprawde niewielka.
pozdrawiam
 

lexoduspk

New member
Witam. Pixel Plus 2HD to nie jest zaden chwyt marketingowy, od Pixel Plus rozni sie on tym, ze poprawia takze obraz w HD. Dla standardowej rozdzielzcości obraz po przerobce wyglada tak samo przy Pixel Plus jak i Pixel Plus 2HD (zwiększa się ilość wyświetlanych szczegółów, kolory są lepiej nasycone, oraz polepsza się głębia obrazu). Co prawda poprawa obrazu wysokiej rozdzielczosci jest widoczna o wiele mniej, tylko czasami mozna zobaczyc obraz troszke bardziej szczegolowy, kolory natomiast pozostają bez zmian (bardzo rzadko mozna zobaczyc minimalna roznice). :)
 
Do góry