Telewizor Philips 65PUS7601 - firma TP Vision prezentuje go w Berlinie .

accu

New member
Bez reklam
Pojawiły się 2 oferty na popularnym portalu aukcyjnym od 8499 i można sobie kupić na raty 0% przez PayU. Chyba się skuszę.

Witam uprzejmie,

Cena 8499 zł jest atrakcyjna . Ważne jednak , aby sprawdzić , czy sprzedawca jest godzien zaufania . :neutral:
Telewizor Philips 65PUS7601/12 wydaje się być tym modelem , którym warto się bliżej zainteresować i brać poważnie pod uwagę , jeżeli chce się zakupić nowy telewizor .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
ACCU konto na Netflix-ie właśnie nabyłem wieczorem wstawię zdjęcia z serialu Marco Polo i Daredevil
POzdrawiam o0kol0o

Witam uprzejmie,

Dziękuję za informację . :)

Tylko może tak być , że telewizor Twój może jednak nie wspierać w aplikacji Netflix 4K HDR .(brak znaczka HDR)Obraz może być tylko w 4K .
Philips piszą , że jako jeden z nielicznych producentów telewizorów nie wspiera w aplikacji Netflix 4K HDR . Ma jednak się to zmienić , pracują nad tym . Tak jest w niższych seriach telewizorów tego producenta . Ja oglądałem w opcji Netflix - Premium kilka odcinków serialu "Marco Polo" w 4K HDR , na telewizorze firmy Sony KD-55XD9305 . Dla mnie - obraz rewelacja . :neutral:

BTW , ja jeszcze nie mam telewizora 4K , ale powolutku przymierzam się do zakupu .

Przydatna strona z blogu niemieckiego , gdzie wszystko można znaleźć , poniżej specyfikacji tego telewizora .

Philips 2016: Die 7601 UHD TV-Serie mit Android TV und HDR - Toengel's Philips Blog
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ze specyfikacji telewizora Philips 65PUS7601 podanej na stronie blogu niemieckiego(link do tej strony podałem w poprzednim poście) wynika ,
że ten telewizor wspiera obraz( Premium) HDR poprzez : HDMI (2.0a) , USB i przesyłanie strumieniowe .
Czyli w aplikacji opcji Netflix - Premium , jeżeli jakieś seriale są wyświetlane w 4K HDR , to obraz
powinien tak być wyświetlany .
W niższych , swoich seriach telewizorów Philips jednak nie wspiera HDR w aplikacji Netflix . Tak piszą użytkownicy tych telewizorów .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

barburian

New member
Bez reklam
o0kolo0o - przyjacielu, druhu, bracie :) jak wrażenia z Netfixa ? Czy HDR działa czy jest efekt HDR cacy ? Czy kiepsko ....prawdę mów nam otwarcie :)
 

o0kolo0o

Member
Barburian a Ty ostatnio do mnie "piłeś", że zdjęcia robię bez slipów :) a teraz druhu bracie :eek:
No jak dla mnie to serial Marco Polo (S2) wygląda ślicznie :) i ta czerń :)
Na pewno zdjęcia nie oddają tego .... Barburian a gdzie mieszkasz .. może jakaś mała kawa w Białośliwiu (wlkp.) na pewno slipy będą założone:D
o0kolo0o
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Białośliwie

Barburian a Ty ostatnio do mnie "piłeś", że zdjęcia robię bez slipów :) a teraz druhu bracie :eek:
No jak dla mnie to serial Marco Polo (S2) wygląda ślicznie :) i ta czerń :)
Na pewno zdjęcia nie oddają tego .... Barburian a gdzie mieszkasz .. może jakaś mała kawa w Białośliwiu (wlkp.) na pewno slipy będą założone:D
o0kolo0o


No na kawkę bardzo chętnie i na inną śliwowicę, sporo pomykam w terenie więc nie widzę problemu
można się kiedyś zgadać. Oj tam slipy żarciki :) takie tam... ja 3-miasto.
To fajnie że Jesteś zadowolniony :)
Ja się bije z myślami czy Sony XD93 czy PUSIA 7601
 

barburian

New member
Bez reklam
KIKI czy możesz te dwa TV postawić obok siebie i zrobić parę testów ,porównać te dwa TV ? Pewnie wielu nabywców nurtuje czy warto dopłacać te kilka tysięcy do Sonego ...
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Chyba wcześniej przeoczyłem :neutral: mini-test telewizora Philips 65PUS7601 z dnia 02 września 2016 r. na niemieckim portalu areadvd.

IFA-SPECIAL: Philips UltraHD-TV 65PUS7601 | AREA DVD

Z tego mini-testu wynika, że telewizor Philips 65PUS7601 współpracuje z HDR10 i jest wyposażony w technologię Philips Premium HDR , a także przynosi bardzo dobre HDR skalowanie Philipsa .

BTW , czasem sobie przeglądam forum niemieckie , 20160830 140941 | | hifi-forum.de Bildergalerie

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Na konkurencyjnym forum test :
Podsumowanie i ocena PUS7601 to kolejny, flagowy model firmy Philips, wykorzystujący podświetlenie Direct LED. Firma od dawna specjalizuje się w tego typu rozwiązaniach, co pozwoliło po raz kolejny skonstruować telewizor o fenomenalnej czerni, za którą nie idzie nieprzyjemny efekt halo. Dodatkową rzeczą wpływającą pozytywnie na kwestię kontrastu jest unikalny system Ambilight. Bez względu na to czy jest się sympatykiem tej technologii, czy też nie, trzeba przyznać, że światło za ekranem poprawia czerń jeszcze bardziej, a system posiada też właśnie taki tryb pracy (statyczne, łagodne światło). Fani seansów filmowych będą zachwyceni a w tej cenie i z tą przekątną nie znajdą na rynku niczego lepszego pod względem czerni. Testowany telewizor jest także pierwszym wyświetlaczem holenderskiego producenta, który wspiera HDR i szeroką paletę barw. Jest zatem w pełni gotowy na Ultra HD. Niestety pod tym względem radzi sobie nieco gorzej, ponieważ nie oferuje tak wysokiej jasności, oraz pokrycia gamutu jak inne telewizory. Trzeba jednak zaznaczyć: sporo droższe telewizory w tym rozmiarze. Mimo to pozwala po trochu wykorzystać wszystkie dobrodziejstwa Ultra HD. W innych kategoriach jest na szczęście bardzo dobrze – input lag jest niewysoki, co na pewno ucieszy graczy. Odwzorowanie barw, szczególnie po kalibracji, jest niezłe. Podobnie z odwzorowaniem ruchu. W prawdzie nie ma złotego środka poprawy płynności w filmach, ale jest możliwość uzyskania dobrej ostrości przy oglądaniu sportu. Wisienką na torcie jest dopracowany system Android TV, który zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości multimedialno-rozrywkowe. W tym segmencie cenowym, ciężko będzie wyszukać konkurenta o podobnym nagromadzeniu pozytywnych cech w 65 calach. Stąd zapewne pojawiła się też nagroda EISA właśnie z dopiskiem BEST BUY LARGE SCREEN TV 2016-2017. PLUSY Fenomenalny kontrast i czerń dzięki systemowi Direct LED Unikalny system podświetlenia ekranu diodami LED – Ambilight w wersji 3-stronnej 120Hz matryca pozwalająca uzyskać wyraźny ruch podczas oglądania sportu System operacyjny Android TV Doskonała współpraca z PC (chroma 4:4:4) Niski Input Lag – bardzo dobry telewizor dla graczy konsolowych Rewelacyjne wykonanie Wsparcie dla HDR i szerokiej palety barw Dwustronny pilot z mikrofonem Bogate możliwości kalibracyjne (ISF) – obraz bez większych zastrzeżeń po profesjonalnej kalibracji a także dobry w fabrycznym trybie Film Stosunek ceny do jakości i wielkości ekranu MINUSY Kąty widzenia Niższa jasność efektu HDR od tej, której można by się spodziewać w tej klasie Niskie pokrycie poszerzonej palety kolorów (DCI/Rec 2020) Brak złotego środka przy konfiguracji upłynniacza do filmów Lag przy sygnale Ultra HD już nie taki niski Brak obsługi technologii 3D
Źródło: https://******************************.com/philips-65pus7601-test-ambilight-tv-z-hdr/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tu niestety jest słabość tego testu !
Ponieważ model który był na testach to model uszkodzony.
Dlatego nie zrobiliśmy jeszcze testu.
Podczas kalibracji nowych produkcyjnych modeli było już wszystko extra.
Zgłosiliśmy problem do Philipsa.
Więc podsumowanie dotyczy uszkodzonego telewizora, który ma wady!!!

Test jak już pisałem na Priw zrobimy z kolejnej dostawy.
Bo wszystkie obecne modele z dostawy były tylko na zapisy.
Nowa dostawa która wjedzie też już prawie cała rozpisana .
Ale jeden zostawimy na testy - prawdopodobnie będą w środę.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Dlaczego zatem autorzy testu tego nie oznajmili? Dla mnie choćby jasność w trybie HDR jest podejrzanie niska. Philips twierdził przecież, że powinna dobijać do 700 cd/m2. Niech i nawet 600 będzie, to i tak wynik ciut lepszy niż w DX750.
 
Do góry