Telewizor Philips 65PUS7601 - firma TP Vision prezentuje go w Berlinie .

Domely

New member
Szanowni w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy pewnie pojawiło się wśród Was wielu nowych użytkowników tego TV. Podzielcie się pls wrażeniami. Zadowoleni? Warto? :)
 

MarioDeCampes

New member
Ja kupiłem, ale jeszcze się porządnie nim nie zająłem, ledwie trochę klipów 4K i parę filmów dla kontroli. Obraz urzekający, Ambilight jest mi znany, bo już kilka Philips'ów przerobiłem, ale ten jest jakby bardziej szczegółowy. Dźwięku nie ocenię, bo salon w nowym domu jeszcze pusty i pogłos jest okropny, powiem tylko że dźwięk jest wyjątkowo mocny.

Kalibracja robi robotę, dziękuję Kiki [emoji3]
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Na niemieckim blogu Toengel piszą , że zbliża się aktualizacja oprogramowania . System operacyjny Android będzie w wersji 6.0.1 . Ma to nastąpić jeszcze w miesiącu styczniu 2017 r .
Nie wszystkie modele telewizorów linia 2016 będą aktualizowane jednocześnie , tylko mają być aktualizowane
stopniowo . W różnych krajach może być jednak różnie .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Kompot

New member
Witam uprzejmie,

Na niemieckim blogu Toengel piszą , że zbliża się aktualizacja oprogramowania . System operacyjny Android będzie w wersji 6.0.1 . Ma to nastąpić jeszcze w miesiącu styczniu 2017 r .
Nie wszystkie modele telewizorów linia 2016 będą aktualizowane jednocześnie , tylko mają być aktualizowane
stopniowo . W różnych krajach może być jednak różnie .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Na stronie Philipsa pojawił się nowy soft - 015.108. Instalował już ktoś?
 

flappyduck

New member
Wczoraj rano aktualizowałem i nic nadzwyczajnego nie odkryłem. Z drugiej strony nie robiłem ponownej instalacji. Ze specyfikacji była aktualizacja apki netflixa. Ale amazona dalej brak..
 

gasio

New member
Sposób instalacji Amazon Prime Video:
1. uruchamiasz App Gallery
2. wciskasz zielony guzik, zmieniasz kraj z Polska na Wielka Brytania
3. wchodzisz w kategorię film, jest tam Amazon Prime Video, instalujesz
4. w App Gallery ponownie wciskasz zielony, zmieniasz z Wielka Brytania na Polska
5. wychodzisz z App Gallery, aplikacja Amazon jest na liście aplikacji zainstalowanych.

Na moim 65PUS7601 działa.
 

flappyduck

New member
Sposób instalacji Amazon Prime Video:
1. uruchamiasz App Gallery
2. wciskasz zielony guzik, zmieniasz kraj z Polska na Wielka Brytania
3. wchodzisz w kategorię film, jest tam Amazon Prime Video, instalujesz
4. w App Gallery ponownie wciskasz zielony, zmieniasz z Wielka Brytania na Polska
5. wychodzisz z App Gallery, aplikacja Amazon jest na liście aplikacji zainstalowanych.

Na moim 65PUS7601 działa.

Fajnie, po to mieszkam w PL, żeby kombinować. Tak jak z grami na ps3/ps4 i konta PL/US. Polska to naprawdę duży rynek.. Netflix się otworzył i mam nadzieje, że wyjdzie in plus. Ja tam polecam płacić te 52zł miesięcznie (szczególnie stand up). I darowałem sobie amazona, dla jednego programu (grand tour) i kiepskiej aplikacji podziękowałem. Uczciwi chcą płacić rozsądne pieniądze za rozsądne treści. A nie abonament bo jest od placenia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz korzystać z platform filmowych w dużych ilościach.
Skype możesz wybrać z poziomu smartfona lub z aplikacji Viber i zrzucić na ekran poprzez Chromecast w czasie rzeczywistym.
Działa extra.
 

jodlasty1

New member
Czy ten telewizor jest dostępny w polskich sklepach? W jakiej cenie?
A może philips szykuje coś nowego i warto poczekać na inny model?
 
Do góry