Telewizor Philips 65PUS7601 - firma TP Vision prezentuje go w Berlinie .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam test był zaczęty, ale okazał się telewizor uszkodzony.
Sorry ale czekałem na egzemplarz nie uszkodzony.
Podobno dopiero wczoraj wysłali nowy.
 

Salah Ad-Din

New member
Niezła firma ! od dwóch miesięcy dobrego TV nie mogą przysłać :)
ps po co wam nowe testy ? w sieci juz jest ich sporo !
w skrócie :
- czerń super
- podświetlenie super
- HDR tragedia
- paleta szału nie ma
 

barburian

New member
Bez reklam
Odpowiedź z Philipsa dla zainteresowanych:

Telewizory Android z 2016 są poddawane certyfikacji HDR przez Netflix. Możliwe, że ten proces uleganie zakończeniu przed końcem tego roku, ale nie możemy tego zagwarantować. Na tą chwilę nie mamy informacji na temat HDR w aplikacji youtube. BOK.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rozmawiałem z osobą odpowiedzialną w Philipsie i update ma być w grudniu do Netflixa i do Androida 6,0.
W Oledzie Philipsa już jest 6.0.1
 

dzardzi

New member
Słuchajcie jak najlepiej podłączyć ten Tv w mojej konfiguracji. Mam amplituner onkyo 605 z KD 5.1 , dekoder cyfrowego polsatu i odtwarzacz bluray. Czy hdmi z dekodera i odtwarzacza puścić przez ampli i z ampli do Tv ? Czy lepiej bezpośrednio wszystko hdmi do tv a Tv z ampli optykiem. Czy może jeszcze jakaś inna opcja.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

dzardzi

New member
Sluchajcie. W końcu odpalilem Tv. Pierwsze wrazenie WOW !!! Ambilight tak jak myślałem petarda. Nie moge jednak puścić dźwięku przez amplituner onkyo 605. Niestety przy podlaczeniu optyka chyba uszkodzilismy gniazdo w Tv i teraz pozostalo tylko hdmi. Podlaczam hdmi do ampli na out dekoder i blurey do amplil hdmi na in i nie mogę znaleźć sygnału. Jak podlaczę bezpośrednio tv do dekodera przez hdmi to działa ale dźwięk idzie przez Tv. Coś muszę ustawić na ampli aby działało? Na poczatku dźwiek szedł optykiem ale nie było obrazu. Niestety przy przestawianiu gniazdo optyczne w tv chyba padło ( wypadła taka końcówka ) i teraz nie mloge nic puścić przez ampli...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

dzardzi

New member
Nie jestem w stanie być obiektywny , bo mój poprzedni TV był hdready i 37 cali. Do tego juz ledwo świecił. Sygnał hd super 4K ... Poprostu bajka. Ambilight - już sobie nie wyobrażam TV bez 😜

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

dzardzi

New member
Kiki miałeś kilka tych telewizorów. Nie wiesz jak można zrzucić ekran na tv ( u mnie miracast ) lub korzystać z funkcji dlna ? W telefonie nie widzi telewizora

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

accu

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:
Do góry