Telewizor Philips 65PUS7601 - firma TP Vision prezentuje go w Berlinie .

accu

New member
Bez reklam
Czy HDR działa z poziomu Netfix oraz Youtube po aktualizacji oprogramowania

Witam uprzejmie,

Telewizor 65PUS7601/12 powinien otrzymać New Netflix APk Version - 2016-10-04_11-32-02-ninja-3.3.1-1513
To jedno z usprawnień , o których napisano w Software history , jakie dotyczą nowego oprogramowania opublikowanego w dniu 2016-11-11 .

BTW , dlatego myślę , że w zakupionej wersji Netflix Premium , odcinki serialu Marco Polo (sezon 1 i sezon 2)powinny być już wyświetlane w 4K HDR .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Salah Ad-Din

New member
ja się ostro zastanawiam nad ks7000 vs 7601 vs xd9305 :/ sony mozna mieć za 10200 ,a jeszcze niedawno kosztował 12 tys. Tylko czy warto dopłacać 2 tys względem philipsa lub 3 tys względem ks7000
 

barburian

New member
Bez reklam
Sal.... przyjacielu musisz odpowiedzieć sobie na pytanie ...
Czy chcesz mieć ambilight czy nie ? I odpowiedz sobie sam - wtedy wybór będzie prosty
 

Salah Ad-Din

New member
sam wiesz :) ...... chcę mieć, tylko ten totalnie skopany HDR w Philipsie mnie odstrasza. 65KS7000 za 7200zl. daje też do myślenia ! i najlepszy z nich wszystkich SONY za 10.000zł. Nie jest to takie proste :) Tak jak sam mi powiedziałeś ambi zawsze można sobie dokupić :) [ choć to też nie tak do końca ]
 

barburian

New member
Bez reklam
Wymaga to sprawdzenia dogłębnego ( musisz przetestować ). Z testów wynika że 7601 ma jasność zbliżoną do DX750 ale czerń ma dużo lepszą, no i ambilight też swoje robi...
Soft poprawili trochę pod względem HDR - Netflix, więc możesz zaryzykować ,
najwyżej oddasz w ciągu 14 dni.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Jasność w Philipsie to 515 nit przy skalibrowanym obrazie oraz blisko 650 nit w trybie vivid - przekłamującym niestety kolory trochę. Nie jest źle. Bardziej martwiłbym się dosyć ubogą paletą kolorów.

Panasonic to "lepsze piksele", czyli kolory i subtelność obrazu, Philips da głębszą czerń.

65KS8000, co by nie mówić też fajnie świeci, ale tylko na wprost. Nie ma innej opcji.

Na pewno warto dopłacić do 65XD93... jak można się na to zamachnąć :)
 

dzardzi

New member
sam wiesz :) ...... chcę mieć, tylko ten totalnie skopany HDR w Philipsie mnie odstrasza. 65KS7000 za 7200zl. daje też do myślenia ! i najlepszy z nich wszystkich SONY za 10.000zł. Nie jest to takie proste :) Tak jak sam mi powiedziałeś ambi zawsze można sobie dokupić :) [ choć to też nie tak do końca ]
Miałem ten sam dylemat. Wziąłem 7601. Bardzo zależało mi na ambi. Testy testamu nity nitami, ale liczą sie osobiste wrażenia podczas użytkowania. Mam nadzieję, że jak w końcu zainstaluje Tv odpalę wieczorkiem jakiś fajny filmik to kopara opadnie 😜 Obym się nie mylił...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jednak cena ma znaczenie !
Masz bardzo dobre modele :
- Panasonic 65DX750
- Philips 65PUS7601
- Sony 65XD8505
 

accu

New member
Bez reklam
Nowy aktualizacja nie spowodowała by Netflix i Youtube dziala z HDR :(

Witam uprzejmie,

To co Philips w tej nowej wersji aplikacji Netflix poprawił (usprawnił). Tak długo aktualizował i w końcu wychodzi
na to , że tylko nazwę tj .New Netflix APk . Firma TP Vision widać swoich klientów ma " w głębokim poważaniu " . :|
Czeka może , aby zrobić "niespodziankę" na Nowy Rok .
Ja oczekuję , kiedy to system operacyjny tego telewizora tj. Android 5.1 zostanie w końcu zaktualizowany do wersji Android 6.0.1 . Coś to trwa i trwa .....
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Po 2 miesiącach dostałem odpowiedź od Philipsa :

Przepraszamy za długi czas odpowiedzi.

Ten model telewizora wspiera VP9, kolor 10 bitowy oraz subsamling 4:4:4, 4:2:2, 4:2:0. Możliwe jest odtwarzanie filmów 4k UHD za pomocą aplikacji w TV jak i urządzeń zewnętrznych przez HDMI
 

Kompot

New member
Witam,
Czy ktoś z Was ma problemy po najnowszej aktualizacji? U mnie coś dziwnego dzieje się z dźwiękiem. Wczoraj Netflix się zacina przy wyborze ścieżki 5.1, a dziś słyszę dziwne odgłosy z głośników przy odtwarzania muzyki z YouTube...
 
D

Deleted member 121090

Guest
Cena dla niebieskich specjalna , napisz na PW dostaniesz info.
Test jest w końcówce.

I jak idą prace związane z ukończeniem tego testu?
Coś strasznie się to przewleka. Dwa miesiące temu kiki pisałeś, że test jest ,, w końcówce''.
 
Do góry