Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć HDforum > Video > LCD > Philips > 55PUS8601 + Moduł CAM Polsatu
Odpowiedz

Junior Member

Meldunek: Jul 2016
02-08-2016, 21:10
Domyślnie

Oczywiście Philips zwala sprawę na Polsat, podobno niektóre karty nie współpracują prawidłowo z tymi TV, mam poprosić Polsat o nowy sprzęt z innym rodzajem karty...
Co do moich spostrzeżeń na temat bezproblemowego współdziałania sprzętu przez dłuższy okres, usłyszałem, ze widocznie musiała nastąpić jakaś aktualizacja oprogramowania modułu CAM lub karty.
No nic podpytam jutro w Polsacie jak to wyglada z ich strony.
---------
Polsat natomiast każe zostawić włączony TV na kanale 24 (Polsat food), do 3 godzin może potrwać przesyłanie danych do modułu, jeśli po tym czasie nic sie nie wyrazy mam dzwonić.
No nic, sprawdzimy...

Ostatnio edytowane przez wsmigiel ; 03-08-2016 o 11:07
Odpowiedź z Cytatem
wsmigiel jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Jul 2006

04-08-2016, 10:25
Domyślnie

@wsmigiel ;Co do moich spostrzeżeń na temat bezproblemowego współdziałania sprzętu przez dłuższy okres, usłyszałem, ze widocznie musiała nastąpić jakaś aktualizacja oprogramowania modułu CAM lub karty ; i takie mądrości też od nich słyszałem , widać stara śpiewka i nic w temacie nie robią
Odpowiedź z Cytatem
jędrzejj 1957 jest offline
Wspiera forum

Meldunek: May 2009
04-08-2016, 11:50
Domyślnie

Witam uprzejmie,

Telewizory Philips serii 8601 nieprawidłowo uwierzytelniają moduł CAM .
Mają podobno to naprawić . Na niemieckim forum czytałem , że ostatnią aktualizację oprogramowania
którą w lipcu wydał Philips , zaraz potem wycofał . Strony forum od 47 do 50 . Patrz niżej :

[Philips 2015] Der Philips PUS8601 Thread, Philips - HIFI-FORUM (Seite 47)

Pozdrawiam,
accu
Philips 32PFL9705H/12 - Accuphase E-213 + Accuphase Model DAC-30 -Yamaha CD-S2000 - Sonus Faber Grand Piano Home - Kimber Cable 8TC - Van den Hul the Second - Ayre CX-7eMP - Philips BDP-9600 - California Audio Labs DX-1 - Sony W905A - Oppo BDP-103D - Grado 325is
_---Nie martw się , bądź szczęśliwym---_

Ostatnio edytowane przez accu ; 04-08-2016 o 12:12
Odpowiedź z Cytatem
accu jest offline
reklama

Junior Member

04-08-2016, 23:29
Domyślnie

To by wiele wyjaśniało, wczoraj próbowałem z trickiem na kanale 24 ... Oczywiście nic to nie dało.
Przeprowadziłem ponowne zainstalowanie TV i od wczoraj wszystko hula. Ciekawe jak długo.
Dzięki accu za podpowiedz, jutro zadzwonię do Philipsa i przedstawię im dosadnie tą sprawę, marnowałem przez nich czas mój i CP.
Odpowiedź z Cytatem
wsmigiel jest offline
Junior Member

21-08-2016, 13:58
Domyślnie

Witam,

Informacyjnie dla innych użytkowników napisze, ze od środy mam wgrane najnowsze oprogramowanie (instalowane bezpośrednio przez wifi).
I uwaga, nie ma jak narazie żadnych problemów, wszystko działa płynnie, moduł sprawuje sie wyśmienicie, a co za tym idzie TV rownież.
Można śmiało polecać sprzęt, poprawka wniosła dużo dobrego.
Jeśli w przyszłości pojawia sie jakieś problemy we współpracy tych urządzeń, będę dawał znać w temacie.
Odpowiedź z Cytatem
wsmigiel jest offline
Wspiera forum

21-08-2016, 14:15
Domyślnie

Witam uprzejmie,

Należy się więc cieszyć , że nowa wersja oprogramowania poprawiła między innymi błąd z nieprawidłowym uwierzytelnieniem modułu CAM .
Fajnie , proszę pisz jak zauważysz jakieś nieprawidłowości w działaniu telewizora Philips 55PUS8601/12 .

Pozdrawiam,
accu
Philips 32PFL9705H/12 - Accuphase E-213 + Accuphase Model DAC-30 -Yamaha CD-S2000 - Sonus Faber Grand Piano Home - Kimber Cable 8TC - Van den Hul the Second - Ayre CX-7eMP - Philips BDP-9600 - California Audio Labs DX-1 - Sony W905A - Oppo BDP-103D - Grado 325is
Odpowiedź z Cytatem
accu jest offline
Wspiera forum

22-08-2016, 14:41
Domyślnie

Witam uprzejmie,

Można pobierać nowe oprogramowanie do telewizorów Philips np. z tego linku .
Oczywiście można również aktualizować oprogramowanie "online" o ile jest dostępne i sprawdzone .

Philips: Download Latest TV Firmware - Download der neuesten TV Firmware Versionen - Toengel's Philips Blog

BTW , najbezpieczniej moim skromnym zdaniem jest aktualizować oprogramowanie telewizora Philips
z pamięci USB , jeżeli już "online" to wykorzystując połączenie kablowe , a nie bezprzewodowe(które jest wygodne) .
Dobrze jest również wpierw przywrócić ustawienia fabryczne telewizora , dopiero później wykonać
aktualizację oprogramowania telewizora .
Jak telewizor dobrze działa , to według mnie aktualizacja oprogramowania jest zbędna , chyba , że
nowa wersja oprogramowania wnosi konkretne usprawnienia w działaniu telewizora np. zmienia
system operacyjny Android w wersji 5.1 na wersję 6.0 .(Marshmallow)
O ile się orientuję to telewizory Ultra HD firmy Sony serii ZD9 mają zainstalowany już system operacyjny Android
w wersji 6.0 , jako pierwsze .

Pozdrawiam,
accu

Ostatnio edytowane przez accu ; 22-08-2016 o 21:42
Odpowiedź z Cytatem
accu jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania