Pomoc przy wyborze telewizora Philips

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zdecydowanie najlepsza klasa cena do jakości. Inne firmy jak Sony, Panasonic, Samsung mają tak samo wyposażone modele o 1-2 tyś zł drożej.
 

Cavallino

Banned
Owszem - hard jest bardzo ok.
Niestety - obecnie tv to głównie soft - i tu już Philips jest po prostu tragiczny.
Już Manta była dużo bardziej stabilna, wieszała się raz na rok, a nie raz na dzień.
 

111kris

New member
Jeśli chodzi o obraz to patrząc po opiniach i testach na różnych forach to już chyba Panasonic został w grze. Stabilny soft, obraz, czerń, podświetlenie matrycy - to wszystko na plus. Kąty oczywiście słabsze bo to nie IPS a VA. Ja po zwrocie 7181 coraz bardziej się nad Panasem zastanawiam choć szkoda byłoby mi androida mimo wszystko.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam Philipsa w domu i jakoś nie wiesza się. Z tym że osobiście bardzo mało korzystam z Androida.
 

Olo_85

New member
OK, padlo na 49PUS7101 i wierze ze jest to dobry wybor ;)
Pytanie z kategorii Sci-Fi: czy teraz jest dobry moment na kupno TV czy raczej poczekac do konca Euro16? Z tego co sie orientuje to w lipcu beda premiery innych modeli Philipsa i czy ten fakt rowniez moze wplynac na ich cene?
Wiem, ze to wrozenie z fusow, ale pewnie wiekszosc z Was ma konkretne rozeznanie w rynku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tego niestety nie wie nikt.
Nie będzie już nowych modeli Philipsa oprócz serii 9xxx, ale to raczej kwoty powyżej 15 tyś zł.
 

111kris

New member
15 tys. a nie tyś. bo to skrót od tysiąca a nie tyśąca. Sorki to taka moja fobia :)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

111kris

New member
Co do cen to fajnie, że niektórzy podają je na forum. Czytając opinie o którymś zeszłorocznym Sony cena obecna w rtveuro jest na poziomie właśnie z jesieni zeszłego roku. Dużo pewnie zależy od tego czy model wysoki (wtedy spadki bardziej zauważalne) i kiedy był wprowadzony no i jak się sprzedaje. Zerknij na opinie zeszłorocznej serii 7 chyba tam też ktoś podał ceny - będziesz mógł porównać z aktualną i zdecydować czy jest sens czekać.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry