Philips 43PUS6501 - wrażenia z użytkowania

bluray

Banned
KOMUNIKAT:
Modele PHILIPS 6561/6501 to najlepiej sprzedające się TV w całej EUROPIE.
Będą kontynuowane w roku 2017 bez zmian.

Nic w tej sprawie nie da się zrobić ...
 

111kris

New member
KOMUNIKAT:
Modele PHILIPS 6561/6501 to najlepiej sprzedające się TV w całej EUROPIE.
Będą kontynuowane w roku 2017 bez zmian.

Nic w tej sprawie nie da się zrobić ...

No właśnie. Niestety... "bez zmian". I to jest duży problem bo tu są konieczne duuuże zmiany w podejściu do klienta i jakości.
Co do najlepiej sprzedających się TV to chętnie obejrzę takie statystyki. Jeśli nawet takie są i wskazują na ten model to nie świadczą o tym, że jest to dobry tv. Mogą świadczyć np. jedynie o tym, że są najtańsze jak np. Fiat 126p w PRL-u. Czy on był najlepszym samochodem jeżdżącym wówczas w Polsce?
 

pebe86

Member
Bez reklam
KOMUNIKAT:
Modele PHILIPS 6561/6501 to najlepiej sprzedające się TV w całej EUROPIE.
Będą kontynuowane w roku 2017 bez zmian.

Nic w tej sprawie nie da się zrobić ...

Da się np. podać źródło tej informacji. Chętnie z czystej ciekawości zobaczyłbym które modele telewizorów się najlepiej sprzedają w EU.
 

beny2017

New member
Jeśli nie Philips 43"6561 to co ?????!!!

TV 43" 4K matryca 100 hz jaki telewizor będzie najlepszy o takich lub zbliżonych parametrach ??

40-43" max , wiem , że w większe TV maja lepsze parametry matryc itd , ale odpadają bo mam za mała sypialnie :(


Co sadziecie o SONY LED KD-43XD8005BAEP - ma matryce 60hz ,ale może jakość i opragramowanie to wynagradza ??

Jest jeszcze LG 43UH603V, ale to pewnie poziom Philipsa .

Może PANASONIC TX-40CXM710 ???

Proszę o podpowiedź ?
 

flappyduck

New member
Ja to się zawsze zastanawiam jakie co poniektórzy mają źródła ?! Serwis ? Jak by linki były aktywne to może po przypominamy jak działają serwisy tzw. liderów ? :D

Włącz sport na tym najtańszym Sony i zobacz czy Ci oglądanie sportu odpowiada.
 

gemini75

Klub HDTV.com.pl
vip
Taki ciekawy programik ze sklepu "App starter fur Netflix button". Pozwala on ustawić dowolną aplikację, która będzie się uruchamiać po naciśnięciu przycisku "NETFLIX" na pilocie. Należy przed ustawieniem swojego programu wyłączyć aplikację Netflix. Ja podłożyłem sobie Kodi. Info znalezione na forum android.com.pl.
 

Tynio

New member
Polecono mi ten model o tym rozmiarze ,ale internet opisuje wiele wad tego TV czy może ktoś potwierdzić jak co jest w tym modelu o tej przekątnej?
Sory, ale dać 2700 zł i potem boksować się z serwisem lub ze sprzedawcą bo
po około 2-4 miesiącach matryca ma przebarwienia lub pasy.
Problem z kolorem czarnym i matryca IPS daje mi dużo do myślenia.
Nie twierdzę że teraz mam idealnie ale po oglądnięciu kilku zdjęć z netu jestem zniesmaczony i powoli znowu patrzę na modele Samsunga choć ma matryce 50Hz
 

xxx198888

New member
widzialem ze w tym tv jest micro dimming mam tv samsung z micro dimming i ta funkcja to wiecej zlego niz dobrego czy w phillipsie tez dziala to tak ze w ciemnych scenach prawie nic nie widac i niby czern jest "super?
 

krishnamishna

New member
Czyżby wsparcie oprogramowania zostało zawieszone dla tego modelu. Już długo nie było aktualizacji oprogramowania.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry