Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Rokko32

New member
Niestety, ten model PHILIPS TV tak ma, że przez kilka dni będą trudności z zakupem.
Zalecam teraz zakup PANASNONIC TV albo Japan SONY.

Pytamy w sklepie czy w/w TV Japońskie (Turcja) mają matryce z natywne 120 Hz czy tylko 50 Hz.
Jeżeli sprzedawca mówi, że nie wie to znaczy , że matryca jest 50 Hz.


W Nowym Roku życzę trafniejszego wyboru lekarza bo obecny złe leki przepisuje i na głowę nie pomagają na pewno !!!

A tego bubla z tematu najlepiej niech całkowicie wycofają bo jak tak dalej pójdzie to CHIŃSKIEJ firmie TP VISION przez ten " świetny" TV braknie magazynów na zwroty :) :-D:razz:
Sam jesteś bubel pisząc takie głupoty, jak masz pecha w życiu to nie wmawiaj go innym użytkownikom tego telewizora, Nas zadowolonych jest pewnie setki tysięcy a Ty jesteś sam, no może jeszcze z kilkoma kolegami na tym forum. Życzę więcej szczęścia i optymizmu w Nowym Roku 2017:krol:
 
Ostatnia edycja:

wincent

Member
Sam jesteś bubel pisząc takie głupoty, jak masz pecha w życiu to nie wmawiaj go innym użytkownikom tego telewizora, Nas zadowolonych jest pewnie setki tysięcy a Ty jesteś sam, no może jeszcze z kilkoma kolegami na tym forum. Życzę więcej szczęścia i optymizmu w Nowym Roku 2017:krol:
Piona, rowniez najlepszego :)
 

Rokko32

New member
W Saturnie właśnie skończyły się Philipsy, wcale się nie dziwię, za taką cenę każdy sobie sprawił prezent na Nowy Rok :) Oby było jak najwięcej zadowolonych użytkowników tego TV zresztą jak i innych modeli również.
Telewizor PHILIPS 49PUS6561/12
Dostawa 0 zł. Szczegóły w regulaminie >>
(Opinie: 17)

  • Przekątna ekranu [cal]: 49
  • Format HD: 4K Ultra HD
  • Smart TV: TAK
  • WiFi: TAK

ekspozycja.jpg
Towar z ekspozycji

Produkt z gazetki
Polecamy


2999 ,- Zaoszczędzisz 360,00

2639,-
 
Sam jesteś bubel pisząc takie głupoty, jak masz pecha w życiu to nie wmawiaj go innym użytkownikom tego telewizora, Nas zadowolonych jest pewnie setki tysięcy a Ty jesteś sam, no może jeszcze z kilkoma kolegami na tym forum. Życzę więcej szczęścia i optymizmu w Nowym Roku 2017:krol:

Pecha miałem bo kupiłem to dziadostwo sugerując się między innymi opiniami z forum .Na szczęście oddałem i sprawie sobie lepszy TV - z dobrym obrazem .A te setki nabywców niech będą zadowolone jak najdłużej bo z tego co można poczytać na innych forach coraz lepsze cuda się dzieją z tym "wypasionym TV w dobrej cenie " .Zresztą ogólnie czytając o TV firmy TP VISION można się dowiedzieć jakie to dobre jakościowo i dopracowane są produkty np: przestające działać piloty , artefakty w trybie GRA , samodzielne restarty , zawieszanie systemu , resetowanie za pomocą odłączania zasilania , aktualizacje psujące działanie funkcji TV itd....
Więc lepiej niech ktoś przeczyta że trafiają się również niezadowoleni klienci a nie tylko zachwyceni .

Również życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2017 !
 

bluray

Banned
Info dobre to , że w 2017 seria 6561 będzie kontynuowana.

Warto wiedzieć, że TV które przychodzą z ostatnim fw 15.15.64 mają bardziej dopracowane matryce (równomierne podświetlenie). Zapewne PHILI wymusił na dostawcy kontrolę jakości.
 
Info dobre to , że w 2017 seria 6561 będzie kontynuowana.

Warto wiedzieć, że TV które przychodzą z ostatnim fw 15.15.64 mają bardziej dopracowane matryce (równomierne podświetlenie). Zapewne PHILI wymusił na dostawcy kontrolę jakości.

A to wcześniej puszczali jak popadnie bubel nie bubel może się sprzeda . A druga sprawa to po numerze fw wiadomo że lepsze matryce ( napisali że ta partia ma akurat lepsze matryce i była kontrola jakości na fw ) ?. Czy osobiście ktoś całą partię wyjmował z fabrycznego opakowania i testował ?

Zbliża się rok 2017 a tu takie newsy i jaja choć to nie Wielkanoc :hihi:
 

miet55

Member
Bez reklam
... A druga sprawa to po numerze fw wiadomo że lepsze matryce ( napisali że ta partia ma akurat lepsze matryce i była kontrola jakości na fw )


Bzdury piszecie o tych matrycach. Wszystko zależy na jaką się trafi. Ja w pierwszym TV miałem ze "światełkiem do nieba" a kolejna nie budzi zastrzeżeń. Może KJ bardziej zwraca uwagę ale na pewno nic nie zmieniło się w technologi.

785c44a09118c85969527ba7f26f996d.jpg
 
Ostatnia edycja:
Bzdury piszecie o tych matrycach. Wszystko zależy na jaką się trafi. Ja w pierwszym TV miałem ze "światełkiem do nieba" a kolejna nie budzi zastrzeżeń. Może KJ bardziej zwraca uwagę ale na pewno nic nie zmieniło się w technologi.

... przecież nasze wpisy to ironia na durny wpis . A wstawione zdjęcie przedstawia zupełnie inny model więc co ma niby pokazać ? Ja zakupiłem bohatera tematu i srogo się zawiodłem( jak kilka osób ), jest jednak i kilka zadowolonych więc jest duża loteria odnośnie tego TV . Chociaż samo podświetlenie matrycy tak bardzo mnie nie wkurzyło jak słaba płynność podczas oglądania sportu oraz smużenie mimo ponoć szybkiej matrycy .Jeśli ktoś ma bardzo małe wymagania odnośnie oglądanego obrazu to tym TV może i się pocieszy .
Ja chciałem chociaż tak dobrego obrazu jak na starej plazmie i starym LCD a tu lipa ..........
 

Felix

New member
Ja przede wszystkim nie zdecydowałbym się ponownie na IPS-a, nie wiem co mi strzeliło z tym Philipsem wtedy, na VA KS7000 widać po prostu znacznie więcej szczegółów, na Philipsie wszystko jest albo czarne albo białe, nie ma żadnego podziału i szczegółów widocznych, garnitur na Philipsie każdy jest po prostu czarny, a na VA widać wzorek, szczegóły, a w 4K nawet i postrzępienia jeśli jakieś są.

Nie dziwię się, że rtings takie zdanie umieszcza:
"VA contrast ratios usually range from 3000:1 to 6000:1, IPS are more in the surrounding of 1000:1. Because of this, VA LCDs will always top our Movie ratings, only surpassed by OLEDs. This only impairs the dark room performance, though, since the difference is far less visible in a bright environment."

I nie reklamuję tutaj w żaden sposób Samsunga, chodzi mi wyłącznie o porównanie VA i IPS, jeśli oglądasz TV na wprost to nie ma sensu rozważać nawet IPS. O jednolitości czerni już nawet nie mówię, bo to jest niebo, a ziemia.

Także możecie to traktować jako antyreklamę IPS lub reklamę VA.
 
Ostatnia edycja:

miet55

Member
Bez reklam
... A wstawione zdjęcie przedstawia zupełnie inny model więc co ma niby pokazać ?
Miało pokazać, jak sprawdzany jest TV i jaka jest loteria przy zakupie. W dodatku ten TV wyszedł od KIKI'ego, czyli powinie dwukrotnie być sprawdzony.

@Felix, odnośnie matryc IPS. Czegoś tu nie rozumiem bo w poprzednim (PFL6007K) też był IPS ale różnica to jak dzień do nocy. Na obecnym kąty, zwłaszcza patrząc w pionie to tragedia.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Od dzis nowa "totalna wyprzedaż" w Saturn!!!
Przykład: Philips 55pus6561 do wczoraj w rabacie technologicznym kosztował 33xx zl.
Dzis 35xx zl !!!!
Mysla ze durni robią z ludzi :-///
 

H_o_G

New member
Od dzis nowa "totalna wyprzedaż" w Saturn!!!
Przykład: Philips 55pus6561 do wczoraj w rabacie technologicznym kosztował 33xx zl.
Dzis 35xx zl !!!!
Mysla ze durni robią z ludzi :-///
Wprowadzasz ludzi w błąd. Ten telewizor nie jest częścią "totalnej wyprzedaży" przynajmniej nie obecnej,więc nie jest to dziwne że dziś jest droższy niż wczoraj.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

pepka

Member
Bez reklam
To akurat żadna sensacja, standard raczej. Większy szok, że ciągle są dostępne, przecież to taki hit i rewelacja, że małe chińskie rączki nie nadążają z ich składaniem i na dniach będą na nie zapisy i kolejki... jak po nowego iPhone'a ;-).
 

damianC902

New member
Sprawdziłem TV i mam u siebie pewien problem... a mianowicie poziomy jaśniejszy pasek, który raz jest wyżej, a raz niżej. Nigdy poniżej górnej połowy ekranu. Występuje on na niektórych kolorach.

Muszę jeszcze sprawdzić na tłach. Skąd pobrać najlepiej te tła do testowania matrycy?

222a06fcdf0742da43ce4369e582cdbc.jpg


802256579ce6a5b20ad2dfcf47a557b0.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry