Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Rokko32

New member
Masz jakies konkretniejsae info odnośnie tego rabatu w saturnie

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Tylko to co przeczytałem na stronie Saturna, rabat będzie wynosić 12% od ceny TV jaka będzie na stronie, dzisiaj 49 cali kosztuje 2999zł jak nie podwyższą ceny od jutra to realny koszt tego TV będzie 2639zł plus ewentualnie koszty dostawy.
 

strazakp

Banned
Tylko to co przeczytałem na stronie Saturna, rabat będzie wynosić 12% od ceny TV jaka będzie na stronie, dzisiaj 49 cali kosztuje 2999zł jak nie podwyższą ceny od jutra to realny koszt tego TV będzie 2639zł plus ewentualnie koszty dostawy.
No jest już odliczanie godzin do tego rabatu technologicznego i chyba od północy rusza.
Druga sprawa jest taka że Saturn ceny wyjściowe ma dosyć wysoki więc po rabacie będzie podobnie jak niektóre ceny obecnie u konkurencji. Faktycznie np model Sony 55xd7005 po rabacie będzie kosztował pewnie 3650zl a to już dobra cena. Inne modele Sony są teraz drogie wiesz szału nie będzie.
Philips 55pus6561 będzie po ok 3300zl i to też dobra cena.
 
Ostatnia edycja:

fausto1

New member
Bez reklam
7500 za 65xd8505 nawet po rabacie technologicznym to będzie podobnie co w euro

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

TasieK79

Member
Racja! Nawet najdroższy TV będzie miał zwolenników i przeciwników ;-) W kwestii bandngu to musialbym sprawdzić na własne oczy. Wezme na penie video test i sprawdze w sklepie jak to wygląda bo te filmy pokazowe co oni mają są nic c nie warte.

Powiem szczerze, TV mam od kwietnia(zakupiony od kikiego z kalibracją) i jestem bardzo zadowolony(pomijając cenę kiedy płaciłem 4,5 kafla)
Banding jest, ale gdybym nie przeczytał na tym forum o tym zjawisku to bym raczej go nie zauważył :)
Zapisz
 

cytak

New member
Powiem szczerze, TV mam od kwietnia(zakupiony od kikiego z kalibracją) i jestem bardzo zadowolony(pomijając cenę kiedy płaciłem 4,5 kafla)
Banding jest, ale gdybym nie przeczytał na tym forum o tym zjawisku to bym raczej go nie zauważył :)
Zapisz
Banding to i trafia sie na sony xd7005

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

strazakp

Banned
Jest od dzis fajna promocja "rabat technologiczny" w Saturn i można kupic 55pus6561 za ok 3350zl. Jest to dobra cena i tak sie zastanawiam czy by nie spróbować na własnej skórze ten tv. Czy zamawiając na stronie www saturn mogę również zwrócić w 14dni? Oczywiście opcja dostawy do domu.
 

fausto1

New member
Bez reklam
Jak sie zarejestrujesz na stronie euro to masz 30 dni na zwrot prxy dostawie do domu

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

pepka

Member
Bez reklam
strazakp, bierz i testuj, może przecież podpasować. Bez zwiększania budżetu cudów i tak nie ustrzelisz, szkoda więc tracić czas...
 

strazakp

Banned
strazakp, bierz i testuj, może przecież podpasować. Bez zwiększania budżetu cudów i tak nie ustrzelisz, szkoda więc tracić czas...
Może i masz rację. Opinie opiniami a nie ma to jak własny test w domu.
Do ok 4000zl mam też teraz w Saturn np Panasonic 58dx700e którego ludzie tak zachwalają . mimo że ma chyba 50Hz to podobno technologia radzi sobie tak jak 100hz. Nie wiem też co myśleć o tym systemie Firefox...
 

Malix7

Member
Hej,

A jak wtedy wyglada zwrot? Trzeba samemu zamowic kuriera na wlasny koszt? Przy zamowieniu internetowym.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Zwrot robisz na własny koszt, ja miałem swojego Samsunga zwracać ale za dużo zabawy i folie wywaliłem z ramek a jest napisane że sprzęt ma być nie używany :)
 
Do góry