Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Mexican777

New member
Dealer25, a jak ogólnie oceniasz TV nie patrząc na to zjawisko na matrycy? Android działa spoko (nie tak jak w sprzęcie z 2015 roku)? Próbowałeś TV na sporcie?
 

dealer25

New member
Z tych filmów, nie gniewaj się ale nic nie wynika.
Nagranie jest słabe.

Kiki jak nic nie wynika? :) zartujesz sobie? wiem wiem tv nie był skalibrowany ale podstawowe ustawienia zostały wykonane i nie zmienia to faktu ze podświetlenie jest skopane i tyle
P.S nagranie słabe bo nagrywałem telefonem w ciemności
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale chcesz żebym napisał głupoty jak nic nie wiedzę.
Nie widzę i już , jak widzisz to OK. Ja widzę słabe nagranie i nie zabieram głosu.
 

mazi

New member
Od tygodnia jestem posiadaczem tego modelu.
Co do matrycy nie wypowiadam się, gdyż po pierwsze to jest bardzo subiektywna ocena, po drugie nie mam warunków studyjnych w pokoju, po trzecie tv jest skalibrowany. Dla mnie obraz jest dobry.
Jestem zadowolony z tego TV. Bałem się trochę androida czytając o problemach z poprzednich roczników. Jednakże mogę z czystym sumieniem powiedzieć Android w tym modelu jest stabilny. Przez tydzień nie udało mi się ani razu go powiesić. Brakuje mi możliwości instalacji aplikacji z nieznanych źródeł. Szukam tez info nt. DVBAPI w tym modelu.
Pytanie dla posiadaczy czy pad bezprzewodowy od XBOX360 da się podłączyć do tego TV?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wymieniali różne Pady ale ktoś pisał, że Sony też działa. Nie sprawdzałem.
 

mazi

New member
To nie kwestia modelu co softu. Pozostaje mieć nadzieje na root.
Chociaż w sofcie na roczniki 2015 dali to w opcjach
 
Ostatnia edycja:
Do góry