Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

mitch

New member
Co do samego telewizora, wydaje mi się, że przydałaby się większa jasność. Mam bardzo jasne pomieszczenie i w pełnym słońcu ledwo daje radę. Jakby jeszcze słońce świeciło na TV, to byłoby źle. Ale w typowych warunkach (większość mieszkań/domów, w których bywam jest dużo ciemniejsza) będzie naprawdę w porządku.

Za to wieczorową porą oglądanie filmów wymiata.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zmień tryb podświetlenia matrycy na dzień, wpisz warunki kalibracji zmieniając dynamikę obrazu.
 

manner

New member
What makes you think that philips uses a panel from LG? They have their production, but rather co-TPV + AUO
 

zaz

Member
What makes you think that philips uses a panel from LG? They have their production, but rather co-TPV + AUO

Zapewne jest to sprzedaż wiązana. Z uwagi na plany philipsa w sprawie produkcji oleda LG sprzeda dla philipsa panele oled, ale razem z panelami IPS.
 

Dax88

New member
No nic jutro zamawiam, podziele sie po testach :O jeszcze macie niecale 24h żeby mnie odwrócić od wyboru i polecić coś lepszego w okolicy 4,5k za 55cali...
 

Areczan

New member
Czy ktoś ma miałby możliwość sprawdzenia tego TV na kanałach Eleven z nc+? Ciekawi mnie kwestia upscalingu do 4k, bo Eleveny nie grzeszą jakością FHD... Więc jeśli tv da sobie radę z tym g da sobie radę z każdym FHD

Z ciekawości - wiadomo kiedy pojawi się 55pus7101 i jaka będzie jego cena?
 

bluray

Banned
Seria 71xx jest już w ofercie EURO.
Z scalingiem z HD do UHD wszyscy dają radę bo lecą na tym samym procesorze i algorytmie.

Upłynnianie złego sygnału treści sportowych:
Żaden TV nie uratuje złego źródła.
 

Areczan

New member
Mam na myśli to, że wciąż waham się między TV z FHD i 4k i na obecnym tv eleven jeszcze jakoś wygląda z odległości, z jakiej go oglądam. Boje się po prostu jak to będzie przy rozciąganiu tego na znacznie większą rozdzielczość

W Euro nie widzę tej serii
 
Ostatnia edycja:

Dax88

New member
można wejść w menu serwisowe bez straty gwarancji? jeżeli tak to jak?
Bo dziwnym trafem tylko był jeden egzemplarz na śląsku.. żeby nie było że ktoś go oddał, na co można jeszcze patrzeć żeby się dopatrzec że już u kogoś w domu był?
 

jbrach

New member
Jest nowy soft ,ale ostrzegam nie zalecam aktualizacji. Po tej czynności telewizor nie chce się wyłączyć trzeba męczyć go kilkukrotnie !!!! padlo hdmi1

To jest jakis dramat a nie aktualizacja :

Startup improvements for the following cases:

no startup from standby
spontaneous startup of the TV (sometimes with green AL)
stuck in Splash screen after startup
startup with no video and/or no audio
General stability improvements

Jasneee

Ma ktos kopie poprzedniej wersji softu ? kuzwa miałem pobrana na dysk i przepadła a na serwerach philipsa juz jej nie idze odszukać.
 

mitch

New member
O. Dobrze wiedzieć. Aktualizacja sama się pobiera czy trzeba wymusić? Jak zablokować automatyczne pobieranie?
 

mitch

New member
Nawet nie wiem jaka mam wersję softu. Znalazłem na necie:
Software Upgrade
version:000.001.011.016, zip file , 839.4 MB, published 30 March 2016
 

jbrach

New member
to jest stara ,ale juz jej na serwerach nie ma :/ . Aktualizacje wymusiłem sam na swoje nieszczeście. Mogliby trzymać gdzies stare wersje oprogramowania.
 

jbrach

New member
tak łatwo nie jest. Stary soft miał taka samą nazwe pliku co obecny. No sie wkurzyłem jade do roboty. Na marginesie po aktualizacji odpalił sie w nocy ambi to tak już dodając informacyjnie. No kuzwa miałem go na dysku to wywaliłem :/
 
Do góry