Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

najciekawsza prezentacja na avs 2017

Wróć HDforum > Video > LCD > Philips > Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !
Odpowiedz

Junior Member

Meldunek: Oct 2008
08-09-2017, 22:53
Domyślnie

universal media player na kompie, pozniej udostepnilem sobie w programie pewne foldery, ale to nie koniecznie dzialalo, wiec udostepnilem normalnie foldery w sieci domowej i czasami korzystam. Tylko w kodi cos tam trzeba ustawic jeszcze w sensie znalezc "serwer/kompa" i zapisac. Wsio dziala, ale najlepiej przez Kodi, bo czesto jest problem z napisami, formatem itp.
Odpowiedź z Cytatem
penny jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Member

08-09-2017, 22:58
Domyślnie

Cytat:
Napisał SG76 Zobacz post
Czy ktoś testował ten telewizor pod kątem współpracy z kinem domowym innych firm niż Philips? Jestem zainteresowany Samsungiem ale podstawowy warunek to obsługa głośności pilotem od telewizora, a nie wiem czy będzie to możliwe?
Mam serie D5100, wszystko dziala z pilota TV.
Odpowiedź z Cytatem
jkl777 jest offline
Member

Meldunek: Aug 2016
10-09-2017, 13:07
Domyślnie

@jkl777
@penny

na standardowym playerze działa dobrze, bo ma limit bitrate obrazu a kodi takiego limitu nie posiada i dlatego się przycina/buforuje, przy lepszych 1080p czy 4K z HDR

Ostatnio edytowane przez arcpl ; 10-09-2017 o 13:09
Odpowiedź z Cytatem
arcpl jest offline
reklama

Member

12-09-2017, 14:53
Domyślnie

Cytat:
Napisał arcpl Zobacz post
@jkl777
@penny

na standardowym playerze działa dobrze, bo ma limit bitrate obrazu a kodi takiego limitu nie posiada i dlatego się przycina/buforuje, przy lepszych 1080p czy 4K z HDR
Gdybys przeczytal moje wczesniejsze wpisy wiedzialbys, ze to nie problem z bitrate czy przepustowoscia. Odtwarzam przez Kodi plynnie 4K, a 720p zacina.

Ale znalazlem problem. Na 100% tna sie pliki "Xvid". U mnie na kodi tna wszystkie pliki w tym formacie. Jeszcze mam problem z jednym w 4K "2160p.4K.UHD.BluRay.x265.Atmos TrueHD.7.1"

KODI musi naprawic odtwarzanie formatu Xvid.

// To jest raczej zwiazek z odswiezaniem, w zaleznosci od ilosci klatek w materiale.

Ostatnio edytowane przez jkl777 ; 12-09-2017 o 15:13
Odpowiedź z Cytatem
jkl777 jest offline
Member

12-09-2017, 20:34
Domyślnie

Cytat:
Napisał jkl777 Zobacz post
Gdybys przeczytal moje wczesniejsze wpisy wiedzialbys, ze to nie problem z bitrate czy przepustowoscia. Odtwarzam przez Kodi plynnie 4K, a 720p zacina.

Ale znalazlem problem. Na 100% tna sie pliki "Xvid". U mnie na kodi tna wszystkie pliki w tym formacie. Jeszcze mam problem z jednym w 4K "2160p.4K.UHD.BluRay.x265.Atmos TrueHD.7.1"

KODI musi naprawic odtwarzanie formatu Xvid.

// To jest raczej zwiazek z odswiezaniem, w zaleznosci od ilosci klatek w materiale.
Dlatego ja to olałem i postawiłem boxa z LibreElec, zero problemów z filmami a i dzwiek TrueHD i DTS HD Master.
Odpowiedź z Cytatem
arcpl jest offline
Junior Member

Meldunek: Sep 2016
13-09-2017, 14:23
Domyślnie

Mam problem z niektórymi filmikami w 4k na youtube. Część jest w porządku a niektóre przy 4k się zwężają i wygląda to jak w załączniku. Wielkie pasy na dole i u góry, jak zmienię jakość na 1440 to jest w porządku tylko w najnowszej aktualizacji apki youtube nie ma możliwości zmiany jakości tylko automatycznie puszcza w najwyższej i żeby obejrzeć coś normalnie muszę odinstalować aktualizacje.
Ktoś też tak ma i ma na to sposób?

przykładowy link:
https://www.youtube.com/watch?v=rNWW0QRWWPQ

załącznik:
Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !-20170901_163914.jpg
Odpowiedź z Cytatem
ente jest offline
Member

13-09-2017, 17:19
Domyślnie

Cytat:
Napisał ente Zobacz post
Mam problem z niektórymi filmikami w 4k na youtube. Część jest w porządku a niektóre przy 4k się zwężają i wygląda to jak w załączniku. Wielkie pasy na dole i u góry, jak zmienię jakość na 1440 to jest w porządku tylko w najnowszej aktualizacji apki youtube nie ma możliwości zmiany jakości tylko automatycznie puszcza w najwyższej i żeby obejrzeć coś normalnie muszę odinstalować aktualizacje.
Ktoś też tak ma i ma na to sposób?

przykładowy link:
https://www.youtube.com/watch?v=rNWW0QRWWPQ

załącznik:
Załącznik 15599
Wszystko jest tak jak być powinno, film który załączyłęś jest w proprocjach 21:9 Ultrapanoramicznej, mało spotykanej na youtube ale obecnej, a telewizory mamy 16:9 dlatego masz pasy u góry.

Co do youtuba racja pochrzanili go już totalnie, praktycznie nieużywalny, niby ładny ale z obciętymi funkcjami np. wyboru jakości.
Odpowiedź z Cytatem
arcpl jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania