Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

111kris

New member
Kiki czy zablokowałeś forumowicza o niku bluray za celowe wprowadzanie w błąd potencjalnych użytkowników, obrażanie innych użytkowników forum i czerpanie korzyści materialnych osiąganych za dokonywanie tu wpisów na korzyść określonych firm oraz reklamę jednej z marek, jak i jednego sklepu oraz celowe działanie na niekorzyść pozostałych?

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

xgrey

New member
Czy ktoś ma może podłączone PS4 Pro przewodem HDMI o długości 5m lub dłuższym i ustawione HDMI 4:4:4/4:2:2 ?
Przestawiłem konsole w inne miejsce i kupiłem dwa przewody HDMI właśnie o długości 5m. Na pierwszym tańszym obraz był, ale migał i zanikał, na drugim droższym obraz w ogóle się nie pojawia. Zupełnie nie wiem w czym jest problem, czy w długości przewodu, jakości przewodów czy może czegoś jeszcze zupełnie innego ?
Na oryginalnym z pudełka nie ma problemu, tylko na tych dłuższych.
 

TasieK79

Member
A ja mam pytanie do użytkowników tego tv mających PS4. Czy jeśli oglądacie np. telewizję czy inny sygnał i włączycie konsolę, czy tv sam przełącza się na gniazdo z konsolką? u mnie to działało do któreś aktualizacji, teraz muszę czekac ok. minuty lbo dłużej(czasami w ogóle nic się nie dzieje), w ustawieniach mam włączone Easylink.
 

kreeg6561

New member
cześć, posiadam 55pus6561 w cenie 3200zl, ma ten model wady... jak bitmaping.. przy szybkich ruchach... ale sprawdzalem tv do 4tys i do 5tysPLN. tam widać to jeszcze gorzej. oczywiscie, jak ktos zaplacil za ten tv powyzej 5kPLN, moze czuc sie zawiedziony.. ja nie jestem, pozdrawiam..
p.s. proszę aby każdy pisał cenę za jaką zakupił model tv, wtedy bedzie racjonalne porównanie.. pozdrawiam reeg
 

rafal.w

New member
A ja mam pytanie do użytkowników tego tv mających PS4. Czy jeśli oglądacie np. telewizję czy inny sygnał i włączycie konsolę, czy tv sam przełącza się na gniazdo z konsolką? u mnie to działało do któreś aktualizacji, teraz muszę czekac ok. minuty lbo dłużej(czasami w ogóle nic się nie dzieje), w ustawieniach mam włączone Easylink.
Mam PS4 oraz telewizor z najnowsza aktualizacją i przełącza za samoczynnie na konsolę.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

dawidbin88

New member
Witam. Mam pytanie. Po podłączeniu komputera pod tv spotify z komputera gra tylko przez głośniki z TV, z PC nie ma dźwięku. Po wyłączeniu TV sytuacja bez zmian. Dopiero wypięcie kabla hdmi pomaga. Wie ktoś co zrobić, żebym nie musiał wypinać kabla jeżeli chce słuchać muzyki na PC?
 

miet55

Member
Bez reklam
apka "Player" w TV to chyba jakieś nieporozumienie. Nie można obejrzeć wszystkiego co proponuje player.pl Nie widzę możliwości zalogowania się na swoje konto. Kiedyś czytałem, że podmieniano apki na te ze smatfona. Może ktoś coś więcej podpowie na ten temat.
 

Ziku90

New member
apka "Player" w TV to chyba jakieś nieporozumienie. Nie można obejrzeć wszystkiego co proponuje player.pl Nie widzę możliwości zalogowania się na swoje konto. Kiedyś czytałem, że podmieniano apki na te ze smatfona. Może ktoś coś więcej podpowie na ten temat.
Jeśli chodzi o TVN Player to on od rocznika 2015 jest podły. Ale z tego co widziałem to na LG nie jest wcale lepiej, jest chyba dokładnie ta sama aplikacja...

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

miet55

Member
Bez reklam
To ci lipa... próbowałem wysłać przez "Home" do TV lecz niestety - idzie dźwięk i znaczek ograniczenia wiekowego a filmu nie widać. Z tego co pamiętam to z TVP.pl wysyłałem bez problemów
 

miet55

Member
Bez reklam
Nie dałem za wygraną, obejrzę se Pitbilla na TV :) Zainstalowałem apkę "pl.tvn.player" pobraną ze smatrfona i wszystko działa. Trzeba jedynie pomagać sobie myszką :)
 
Ostatnia edycja:

miet55

Member
Bez reklam
Aby się zalogować podświetl ikonę "Ulubione" w Playerze i naciśnij ok :)
Co z tego, ze się zalogowałem jak i tak nie mogę odtworzyć materiału. W ogóle nie ma szukajki. Dodałem film w PC do ulubionych, widzę w TV ale nie idzie włączyć. Player doinstalowany bez problemu z tym, że potrzebna jest myszka.
 

Tomiq37

New member
Prawdę powiedziawszy mam ten telewizor od kilku miesięcy Ja jestem z niego bardzo zadowolony mam to szczęście że nie widzę tych całych clowdingow bandingow :)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry