Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Herezji hmmm...nie rozumiem. Czysta prawda. Moto g3 to nie iphone 7. Proste. Chcesz mieć super obraz to kup drogi tv. Niestety takie czasy. A ten philips przynajmniej mój egzemplarz działa bardzo dobrze i akurat ja jestem zadowolony. Ale każdy ma inne wymagania.

Wysłane z Google Nexus

Sugerujesz że skoro płacę za nowy TV to mam nie wymagać dobrej jakości obrazu ?
To niech producenci piszą od razu że ich produkt posiada wiele wad i niestety nie dostanę obrazu nawet w miarę dobrej jakości tylko :słabo podświetloną matrycę z bandingiem ,cloudingiem ,zawieszającym się systemem ,problemami podczas używania TV w trybie gra, słabą płynnością mimo szybkiej matrycy .
Gdyby TP VISION dało taki opis na pewno wiedziałbym że za ok 3500 zł nie ma na co więcej liczyć i nie kupiłbym takiego badziewia .

Co za różnica czy kupuję TV za 2000 czy za 5000 ,kupuję żeby oglądać TV .Jeden i drugi odbiornik temu służy i powinien mi to gwarantować .A czasy na szczęście są takie że można bubla oddać jeśli nie spełnia wymagań . A jak ktoś lubi wyrzucać kasę w błoto to już jego sprawa .

A w cenie nawet niższej znalazłem dużo lepszy TV , który daje dobry obraz niestety ale tylko 50 cali ale poczekam aż OLED potanieje ,zamawiam 50DS630 E .
Ma lepszą czerń oraz płynność jest na lepszym poziomie , a że nie ma androida i niby HDR jak Philips jakoś przeżyję .
 

Felix

New member
W 6561 ten dźwięk jest straszny, kupiłem mamie do niego Soundbara LG SH2, bo był w promocji w Euro za 349 zł i różnica kolosalna..na domyślnych głośnikach mówi, że w ogóle głosów nie rozumiała, sam też byłem zdziwiony jak słaby ten dźwięk jest. Zaraz po zakupie podłączyłem swój zestaw, więc nie miałem okazji się zdziwić 'jakością' dźwięku, ale nijak się to ma do wielu nawet przeciętnych TV.

Z tych narzekań i zdjęć wrzucanych też znacznie więcej jest na 6561. Może faktycznie jeśli już ktoś tutaj potrzebuje Philipsa, to lepiej do 7101 / 7181 dopłacić, mniejsza loteria.

Sugerujesz że skoro płacę za nowy TV to mam nie wymagać dobrej jakości obrazu ?
To niech producenci piszą od razu że ich produkt posiada wiele wad i niestety nie dostanę obrazu nawet w miarę dobrej jakości tylko :słabo podświetloną matrycę z bandingiem ,cloudingiem ,zawieszającym się systemem ,problemami podczas używania TV w trybie gra, słabą płynnością mimo szybkiej matrycy .
Gdyby TP VISION dało taki opis na pewno wiedziałbym że za ok 3500 zł nie ma na co więcej liczyć i nie kupiłbym takiego badziewia .

Co za różnica czy kupuję TV za 2000 czy za 5000 ,kupuję żeby oglądać TV .Jeden i drugi odbiornik temu służy i powinien mi to gwarantować .A czasy na szczęście są takie że można bubla oddać jeśli nie spełnia wymagań . A jak ktoś lubi wyrzucać kasę w błoto to już jego sprawa .

A w cenie nawet niższej znalazłem dużo lepszy TV , który daje dobry obraz niestety ale tylko 50 cali ale poczekam aż OLED potanieje ,zamawiam 50DS630 E .
Ma lepszą czerń oraz płynność jest na lepszym poziomie , a że nie ma androida i niby HDR jak Philips jakoś przeżyję .

I właśnie strasznie w tym rażą recenzje na obu HDTV (Tj. na tym i na Polska) wychwalające 6561 pod niebiosa. Ja rozumiem, że jest to 4K, (niby) HDR, 120Hz w cenie wielu TV FHD, ale to tylko tak na papierze wygląda. To co ten TV w wielu przypadkach ze sobą wnosi przysłania wymienione wcześniej kwestie. Wniosek jest prosty: Nie ma się co rzucać na tanie 4K, lepiej kupić dobre FHD albo dołożyć więcej do modelu sensowniejszego.

A z loterią i zwrotami to nie jest tak kolorowo jak się wielu teoretykom wydaje. Spróbujcie bez stresu wymienić TV lub zwrócić w Euro przy zakupie w sklepie (łącznie z zamówieniem internetowym odebranym w sklepie, tzw. 'rezerwacja' tylko). Powodzenia. :) :)
 
Ostatnia edycja:

damianC902

New member
Sugerujesz że skoro płacę za nowy TV to mam nie wymagać dobrej
A w cenie nawet niższej znalazłem dużo lepszy TV , który daje dobry obraz niestety ale tylko 50 cali ale poczekam aż OLED potanieje ,zamawiam 50DS630 E .
Ma lepszą czerń oraz płynność jest na lepszym poziomie , a że nie ma androida i niby HDR jak Philips jakoś przeżyję .

Ten panasonic jest FHD, ale to ok. Problem jest taki, że ma bardzo wysoki input lag, co u mnie skreśla ten model. Gdyby nie tak fakt, to pewnie bym go sam kupił.



W 6561 ten dźwięk jest straszny, kupiłem mamie do niego Soundbara LG SH2, bo był w promocji w Euro za 349 zł i różnica kolosalna..na domyślnych głośnikach mówi, że w ogóle głosów nie rozumiała, sam też byłem zdziwiony jak słaby ten dźwięk jest. Zaraz po zakupie podłączyłem swój zestaw, więc nie miałem okazji się zdziwić 'jakością' dźwięku, ale nijak się to ma do wielu nawet przeciętnych TV.

Z tych narzekań i zdjęć wrzucanych też znacznie więcej jest na 6561. Może faktycznie jeśli już ktoś tutaj potrzebuje Philipsa, to lepiej do 7101 / 7181 dopłacić, mniejsza loteria.



I właśnie strasznie w tym rażą recenzje na obu HDTV (Tj. na tym i na Polska) wychwalające 6561 pod niebiosa. Ja rozumiem, że jest to 4K, (niby) HDR, 120Hz w cenie wielu TV FHD, ale to tylko tak na papierze wygląda. To co ten TV w wielu przypadkach ze sobą wnosi przysłania wymienione wcześniej kwestie. Wniosek jest prosty: Nie ma się co rzucać na tanie 4K, lepiej kupić dobre FHD albo dołożyć więcej do modelu sensowniejszego.

A z loterią i zwrotami to nie jest tak kolorowo jak się wielu teoretykom wydaje. Spróbujcie bez stresu wymienić TV lub zwrócić w Euro przy zakupie w sklepie (łącznie z zamówieniem internetowym odebranym w sklepie, tzw. 'rezerwacja' tylko). Powodzenia. :) :)

Philips na papierze wygląda świetnie i tutaj za te "parametry" cena jest super, no ale w praktyce wiadomo jak to wygląda.

Nie oczekuj po tych wbudowanych głośnikach cudów, bo nawet 7101 czy 7181 mają do dupy ten dźwięk. Płaski jak stół. Samsung KU6450 mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, ponieważ tam faktycznie są niskie tony. Sam go rozważałem, lecz promocja na philipsa skusiła. Gość w sklepie, który faktycznie coś o elektronice wiedział strasznie na samsunga psioczył, odnośnie jakości, smużenia, płynności oraz, że pomimo podają iż to jest VA, to że tam jakaś trochę inna matryca siedzi, ale tego ostatniego nie jestem w stanie zweryfikować.

Jeśli chcesz dobry dźwięk, to tak czy inaczej trzeba kupić coś zewnętrznego.






Edit.

Napisałem do philipsa z moim problemem i ciekaw jestem co mi odpiszą.
 
Ostatnia edycja:

Domely

New member
Ten panasonic jest FHD, ale to ok. Problem jest taki, że ma bardzo wysoki input lag, co u mnie skreśla ten model. Gdyby nie tak fakt, to pewnie bym go sam kupił.





Philips na papierze wygląda świetnie i tutaj za te "parametry" cena jest super, no ale w praktyce wiadomo jak to wygląda.

Nie oczekuj po tych wbudowanych głośnikach cudów, bo nawet 7101 czy 7181 mają do dupy ten dźwięk. Płaski jak stół. Samsung KU6450 mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, ponieważ tam faktycznie są niskie tony. Sam go rozważałem, lecz promocja na philipsa skusiła. Gość w sklepie, który faktycznie coś o elektronice wiedział strasznie na samsunga psioczył, odnośnie jakości, smużenia, płynności oraz, że pomimo podają iż to jest VA, to że tam jakaś trochę inna matryca siedzi, ale tego ostatniego nie jestem w stanie zweryfikować.

Jeśli chcesz dobry dźwięk, to tak czy inaczej trzeba kupić coś zewnętrznego.






Edit.

Napisałem do philipsa z moim problemem i ciekaw jestem co mi odpiszą.

Niekoniecznie - wyższe modele Philipsa mają dźwięk jak z soudbara.
Nawet mój stary PFL6008 ma zajebisty dźwięk...
 

Smykoo

New member
Sugerujesz że skoro płacę za nowy TV to mam nie wymagać dobrej jakości obrazu ?
To niech producenci piszą od razu że ich produkt posiada wiele wad i niestety nie dostanę obrazu nawet w miarę dobrej jakości tylko :słabo podświetloną matrycę z bandingiem ,cloudingiem ,zawieszającym się systemem ,problemami podczas używania TV w trybie gra, słabą płynnością mimo szybkiej matrycy .
Gdyby TP VISION dało taki opis na pewno wiedziałbym że za ok 3500 zł nie ma na co więcej liczyć i nie kupiłbym takiego badziewia .

Co za różnica czy kupuję TV za 2000 czy za 5000 ,kupuję żeby oglądać TV .Jeden i drugi odbiornik temu służy i powinien mi to gwarantować .A czasy na szczęście są takie że można bubla oddać jeśli nie spełnia wymagań . A jak ktoś lubi wyrzucać kasę w błoto to już jego sprawa .

A w cenie nawet niższej znalazłem dużo lepszy TV , który daje dobry obraz niestety ale tylko 50 cali ale poczekam aż OLED potanieje ,zamawiam 50DS630 E .
Ma lepszą czerń oraz płynność jest na lepszym poziomie , a że nie ma androida i niby HDR jak Philips jakoś przeżyję .
No i dobrze. Dla każdego coś się znajdzie.

Wysłane z Google Nexus
 

Rokko32

New member
Sugerujesz że skoro płacę za nowy TV to mam nie wymagać dobrej jakości obrazu ?
To niech producenci piszą od razu że ich produkt posiada wiele wad i niestety nie dostanę obrazu nawet w miarę dobrej jakości tylko :słabo podświetloną matrycę z bandingiem ,cloudingiem ,zawieszającym się systemem ,problemami podczas używania TV w trybie gra, słabą płynnością mimo szybkiej matrycy .
Gdyby TP VISION dało taki opis na pewno wiedziałbym że za ok 3500 zł nie ma na co więcej liczyć i nie kupiłbym takiego badziewia .

Co za różnica czy kupuję TV za 2000 czy za 5000 ,kupuję żeby oglądać TV .Jeden i drugi odbiornik temu służy i powinien mi to gwarantować .A czasy na szczęście są takie że można bubla oddać jeśli nie spełnia wymagań . A jak ktoś lubi wyrzucać kasę w błoto to już jego sprawa .

A w cenie nawet niższej znalazłem dużo lepszy TV , który daje dobry obraz niestety ale tylko 50 cali ale poczekam aż OLED potanieje ,zamawiam 50DS630 E .
Ma lepszą czerń oraz płynność jest na lepszym poziomie , a że nie ma androida i niby HDR jak Philips jakoś przeżyję .
Ten dużo tańszy i dużo lepszy TV który kupiłeś to jaki model i marka, możesz zdradzić?
 

Malix7

Member
A ja wam powiem że dzisiaj oglądałem pare tv w sklepach i mi obraz na matrycy ips się bardziej podoba, wszystkie tv jakie mi się podobały w odbiorze były na ips, lg592 i philips6561 miały jakby większą głębie obrazu, na matrycy va jest bardziej mleczny obraz, nie wiem czy to możliwe co pisze sam jestem zaskoczony. Biel też była bardziej biała na ips czy to możliwe?
 

pebe86

Member
Bez reklam
W sklepach, przy mocnym, sztucznym oświetleniu jest tak jak piszesz. Mój Sony W805A w sklepie czerń czarna jak smoła, w domu już tak kolorowo nie jest :)
W domowych warunkach matryce VA pokazują swoją przewagę.

Tak samo było z plazmami- w sklepach laik nawet się nimi nie zainteresował. Bo ciemna, i telewizory lcd obok dużo lepiej świecą. A w domu różnica kolosalna.

Dlatego dużo zależy kiedy spędzasz więcej czasu przy telewizorze. Jeśli wieczorami (jak większość), i siedzisz w miarę na wprost tv, polecam wybór czegoś na matrycy VA.
 

Malix7

Member
Pebe dzięki za wyjaśnienie, może coś jest w tym co piszesz, własnie czerń też mi się bardziej podobała na ips, chętnie bym przetestował jak taki tv wieczorkiem w domu chodzi, może to jest matryca właśnie dla mnie, bo moja va mi się nie podoba.
 

strazakp

Banned
A ja wam powiem że dzisiaj oglądałem pare tv w sklepach i mi obraz na matrycy ips się bardziej podoba, wszystkie tv jakie mi się podobały w odbiorze były na ips, lg592 i philips6561 miały jakby większą głębie obrazu, na matrycy va jest bardziej mleczny obraz, nie wiem czy to możliwe co pisze sam jestem zaskoczony. Biel też była bardziej biała na ips czy to możliwe?
No właśnie...czy oby na pewno te panele VA są gorsze od IPS???? Chyba większość osób na tym forum zachwala VA nad IPS i właśnie z takimi matrycami polecane są TV. Ale czy na pewno są lepsze? Czy oby obraz na VA nie jest bardziej mdły? Czy VA nie nagrzewa się bardziej?
 

Malix7

Member
stały obok siebie dwa tv podobnej wielkości ten sam materiał i dwa tv jeden na ips drugi na va i ten na ips miał dużo większą głębie obrazu, w następnym slepie to samo tylko obok ipsa stał panasonic który ma dobre recenzie chyba ds. 630 nie pamiętam już dokładnie, i ten ips bił go na głowe w moim odczuciu.


leciała taka reklama chusteczek higienicznych i jak na srodu ekranu była rozłożona chysteczka to na ips bielutka aż miło a na va jakaś szara mdła.
 

miet55

Member
Bez reklam
Bo pewnie jak pisałem już kiedyś IPS IPS'sowi nie równy. Miałem poprzednio na IPS'sie PFL6007K i tam obraz nieporównywalnie lepszy, ale to była matryca od LG.
 
Ten dużo tańszy i dużo lepszy TV który kupiłeś to jaki model i marka, możesz zdradzić?

Na pewno lepszy dla moich wymagań -50DS630E . Na razie testowałem go w EuRtAg i wypadł znacznie lepiej niż TV z tematu którego oddałem po tygodniu ,bo to co wyświetlał to jakaś kpina .Ale ja wymagam dobrego obrazu od TV a nie patrzę co to on posiada i się tym podniecam .
Po co mi niby HDR , 4K ,zawieszający się android i światełka skoro nie dało się obejrzeć meczu piłki nożnej w dobrej jakości . Banding ,clouding ,smużenie - słaba płynność i kiepska czerń ( w porównaniu nawet do starego LCD ).
Nie tego oczekiwałem po nowym TV ,chociaż kilka osób zachwala może trafiły im się naprawdę "rodzynki " bo widać że kontrola jakości w TP VISION kuleje .
Oglądając kilka innych TV wnioskuję że jeśli ktoś chce mieć dobry poziom "czerni " i płynność to tylko matryca VA (100-120 hz )w ostatnich modelach FHD lub już sporo droższe TV na IPS (fajny OLED jednak sporo drożej ) .Tanie 4K jeszcze nie teraz ....
 
Ostatnia edycja:

KomBrat

New member
Ja jutro odbieram swój i też się boje testować.
W razie czego jest 30 dni na zwrot.
Może w lutym będzie nowa promocja i nowe modele.
Na wszelki wypadek starego nie wyrzucam.
 

bluray

Banned
" Po co mi niby HDR , 4K ,zawieszający się android i światełka skoro nie dało się obejrzeć meczu piłki nożnej w dobrej jakości . Banding ,clouding ,smużenie - słaba płynność i kiepska czerń ( w porównaniu nawet do starego LCD ). "

Znowu czarny markieting od SONY. SONY w sklepie mają super wyostrzony obraz na filmach demo.
To nie ma nic wspólnego z normalną jakością w domu.
[1] ANDROID nie zawiesza się od roku, to sprawa Googla,
[2] Smużenie to na LCD było 10 lat temu na monitorach PC,
[3] Banding, clouding, szeroki gamut, HDR jako latarka 1000 NIT po gałach, tego nikt nie zobaczy w domu przy normalnym oglądaniu telewizji !!!
[4] światełka to masz na choince a AMBILIGHT to zaawansowany system wsparcia dla obrazu TV by PHILIPS LIGHTING ...

Dziś FAN jakości kupuje TV za 8 tyś złotych, z wyselekcjonowaną matrycą.
Bierzesz udział w szkalowaniu TV za 2 750 pln.
Lepiej poleć coś za 2 100 zł 49" UHD, HDR, 10 bit matryca, USB 3.0, matryca 120 HD NATYWNIE !!!
 
Ostatnia edycja:

Cavallino

Banned
[1] ANDROID nie zawiesza się od roku, to sprawa Googla,

Nie łżyj tak bezczelnie i tak masz zerową wiarygodność i tylko pokazujesz jak chamsko gra TV Vision takimi bubkami jak Ty czy kiki z jego pseudotestami..

Oddałem przed miesiącem dwa Philipsy a Androidem do sklepu, z najnowszymi softami, właśnie dlatego że zawieszały się, a raczej resetowały, praktycznie codziennie.
 
Bluray - zmień lekarza bo nie te leki ci przepisuje i ciężko z czytaniem ze rozumieniem a o logicznym myśleniu nie wspomnę ....

Po pierwsze mam zamiar kupić Panasonica jakbyś czytał dokładnie to byś zauważył ... więc nie widzę nic o Sony w moich postach .Ale zapewne SONY ma duże lepsze TV bo wyprodukować coś lepszego niż niedopracowany PHILIPS ( chiński TP VISION ) nie jest trudno .

Znowu czarny markieting od SONY. SONY w sklepie mają super wyostrzony obraz na filmach demo. ---------- tak jak każdy TV w sklepie , ale masz argument ze śmiechu padłem :)
To nie ma nic wspólnego z normalną jakością w domu. - miałem Philipsa w domu i widziałem tą " bylejakość " na własne oczy

[1] ANDROID nie zawiesza się od roku, to sprawa Googla, - no tak uzytkownicy tego forum to sami kłamcy nie restartują TV prze wyjęcie wtyczki ( android nagle stał się stabilniejszy niż iOS....bujda )
[2] Smużenie to na LCD było 10 lat temu na monitorach PC - to weź kup tego Philipsa i zobacz jak odbiera bez upłynniaczy i obejrzyj mecz ....

[3] Banding, clouding, szeroki gamut, HDR jako latarka 1000 NIT po gałach, tego nikt nie zobaczy w domu przy normalnym oglądaniu telewizji !!! - Jednak wiele osób widzi i dlatego Philips ma dużo zwrotów ,sam napisałeś że partia nowych matrycy jest po kontroli jakości (jakie ty leki bierzesz ? ) :) Skoro szeroki gamut ,HDR są nie do zobaczenia to po co jest to potrzebne w TV i prawie każdy to ma lub będzie miał - i poleca się na tym forum prawie tylko takie jako warte zakupu ?

[4] światełka to masz na choince a AMBILIGHT to zaawansowany system wsparcia dla obrazu TV by PHILIPS LIGHTING ... - Nie kupuję TV żeby oglądać światełka za nim ( wolałbym już cały rok patrzeć na choinkę - daje podobny efekt i lepszy obraz niż ten Philips bo w 3D )

Dziś FAN jakości kupuje TV za 8 tyś złotych, z wyselekcjonowaną matrycą - to sobie kup jak jesteś fanem jakości i wyselekcjonuj matrycę - kto ci broni . Ja chcę kupić do 3500 ale widzę że każda firma oprócz Philipsa w tej kwocie oferuje telewizory służące do oglądania .Philips służy do zachwycania się jego parametrami i światełkami :)

To jest forum na którym pisze się opinie po zakupie i to nie wina użytkowników że dostali BUBLA !!!
Bierzesz udział w szkalowaniu TV za 2 750 pln - a ty jako mierny agitator marki Philips skutecznie zniechęcasz do jej zakupu .

Lepiej poleć coś za 2 100 zł 49" UHD, HDR, 10 bit matryca, USB 3.0, matryca 120 HD NATYWNIE !!! [/QUOTE] - Polecieć to mogę na wakacje... bo na papierze to każdy TV jest super ,hiper a później jak w przypadku tego TV po uruchomieniu w domu czar pryska i najgorzej jak za swoje ciężko wypracowane pieniądze musiałbym patrzeć na to dziadostwo przez kilka lat ...
 
Ostatnia edycja:

Domely

New member
" Po co mi niby HDR , 4K ,zawieszający się android i światełka skoro nie dało się obejrzeć meczu piłki nożnej w dobrej jakości . Banding ,clouding ,smużenie - słaba płynność i kiepska czerń ( w porównaniu nawet do starego LCD ). "

Znowu czarny markieting od SONY. SONY w sklepie mają super wyostrzony obraz na filmach demo.
To nie ma nic wspólnego z normalną jakością w domu.
[1] ANDROID nie zawiesza się od roku, to sprawa Googla,
[2] Smużenie to na LCD było 10 lat temu na monitorach PC,
[3] Banding, clouding, szeroki gamut, HDR jako latarka 1000 NIT po gałach, tego nikt nie zobaczy w domu przy normalnym oglądaniu telewizji !!!
[4] światełka to masz na choince a AMBILIGHT to zaawansowany system wsparcia dla obrazu TV by PHILIPS LIGHTING ...

Dziś FAN jakości kupuje TV za 8 tyś złotych, z wyselekcjonowaną matrycą.
Bierzesz udział w szkalowaniu TV za 2 750 pln.
Lepiej poleć coś za 2 100 zł 49" UHD, HDR, 10 bit matryca, USB 3.0, matryca 120 HD NATYWNIE !!!

Bluray skąd Ty się urwałeś?!
Przecież właśnie forum jest od tego żeby przekazywać swoje opinie na temat danego TV.
Ja go miałem 10 dni w domu (bo się podjarałem tym co na papierze i ceną) i wiem co mówie.
Czy Ty bazujesz tylko na danych papierowych?
Bo te w przypadku PUS6561 nie maja nic wspólnego z rzeczywistością :)
Co z tego że matryca 100Hz? jak (bez włączonego PNM) miga aż oczy i głowa boli - jest multum TV z matrycą 50Hz znacznie lepszych. Jaki HDR?
Weź kup ten TV i się nim zachwycaj a potem zacznij się wypowiadać na forum.

P.S. Jestem użytkownikiem Philipsów od 12 lat i właśnie ten model i jakoś obsługi serwisowej przelały czarę goryczy. Philips stracił stałego klienta!
 

Felix

New member
Bluray skąd Ty się urwałeś?!
Przecież właśnie forum jest od tego żeby przekazywać swoje opinie na temat danego TV.
Ja go miałem 10 dni w domu (bo się podjarałem tym co na papierze i ceną) i wiem co mówie.
Czy Ty bazujesz tylko na danych papierowych?
Bo te w przypadku PUS6561 nie maja nic wspólnego z rzeczywistością :)
Co z tego że matryca 100Hz? jak (bez włączonego PNM) miga aż oczy i głowa boli - jest multum TV z matrycą 50Hz znacznie lepszych. Jaki HDR?
Weź kup ten TV i się nim zachwycaj a potem zacznij się wypowiadać na forum.

P.S. Jestem użytkownikiem Philipsów od 12 lat i właśnie ten model i jakoś obsługi serwisowej przelały czarę goryczy. Philips stracił stałego klienta!

Bluray promuje Philipsa. Zauważ, że w innych tematach poleca Soundbary Philipsa, a tutaj TV 6561/7101/7181.

No i wyłącznie w Euro, nic poza zakupem w sklepie Euro RTV AGD nie ma wartości. (Wg Bluray)

Nawet jak ktoś tam ma TV Sony i szuka soundbara Sony, to ten z Soundbarem Philipsa w cenie ogromnej wyskakuje.

Też się tak podjarałem i przez jakiś czas nawet uwierzyłem, że to super sprzęt (nie miałem porównania w warunkach domowych), dopiero po czasie wyszły różne problemy, a support Philipsa ze standardowym tekstem: "Obecnie jest to aktualizowane" lub "Obecnie jest to badane" od 2 miesięcy to mniej niż dno.
 
Ostatnia edycja:
Do góry