Phillips 55pus8601/12 opinie

Citysir

New member
Witam mam do kupienia phillipsa 55PUS8601/12, i zastanawia mnie czy jako model nowszy u wyższy niż np. 55PUS7600 jest szansa na bardziej stabilne oprogramowanie, nie borykajace się z często poruszanymi problemami na różnych stronach internetowych? Byłbym wdzieczy za informacje
 

accu

New member
Bez reklam
Witam mam do kupienia phillipsa 55PUS8601/12, i zastanawia mnie czy jako model nowszy u wyższy niż np. 55PUS7600 jest szansa na bardziej stabilne oprogramowanie, nie borykajace się z często poruszanymi problemami na różnych stronach internetowych? Byłbym wdzieczy za informacje

Witam uprzejmie,

Jest już odpowiedni wątek założony , więc proszę się może z nim zapoznać .:neutral:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Siniaczek

New member
Hej
kupiłem philips 65pus8601

do tej pory od 10 lat kupowałem flagowe tv samsunga ostatnio i lg powiem krótko to najlepszy telewizor z jakim miałem do czynienia.
Świetny kontrast, jasność stabilnie działa.
Bomba
Jeśli masz dobrego kompa żeby podłączyć to wtedy zobaczysz jego prawdziwe możliwości.
Nawet w trybie komputera i gry nie traci na jasności co występuje u innych producentów.
Polecam
 

accu

New member
Bez reklam
Hej
kupiłem philips 65pus8601

do tej pory od 10 lat kupowałem flagowe tv samsunga ostatnio i lg powiem krótko to najlepszy telewizor z jakim miałem do czynienia.
Świetny kontrast, jasność stabilnie działa.
Bomba
Jeśli masz dobrego kompa żeby podłączyć to wtedy zobaczysz jego prawdziwe możliwości.
Nawet w trybie komputera i gry nie traci na jasności co występuje u innych producentów.
Polecam

Witam uprzejmie,

Bardzo dobrze czyta się taką opinię użytkownika , o działaniu stabilnym telewizora Philips 65PUS8601/12 . Taka opinia cieszy niezmiernie , to druga taka opinia , z którą się spotykam na
tym forum .:neutral: Ta pierwsza dotyczy telewizora Philips 55PUS8601/12 .
Oby takich "jaskółek" przybywało .
Proszę może "wrzucić" trochę zdjęć zakupionego nowego telewizora .
Jeżeli to nie jest jakieś" tajne przez poufne" , napisz proszę , gdzie ten telewizor Philips numer 1
zakupiłeś . Piszę numer 1 na ten moment , bo o telewizorze z serii 9 , to jest o telewizorze Philips 65PUS9600 jest
tylko "głucha" cisza , więc na chwilę obecną go po prostu nie ma .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Siniaczek

New member
Jeśli chodzi o telewizor to zapytaj w firmie LOCO.
Potwierdzam tv jest świetny więc jeśli chcesz kupić zrób to. Tak jak pisałem nigdy wcześniej nie widziałem takiego telewizora. Ps zdjęcia niestety nie są w stanie oddać tego co widać na ekranie ale tu przykładowe foto z gry Armored Warfare DSC_0142.jpg
 
Do góry