Philips 65PUS8700 - test otwarty. Jakość obrazu której trudno się oprzeć.

kris115

New member
Ja również skończyłem testowanie tego modelu, na czystym sofcie bez żadnych dodatków potrafił zgubic sygnał HDMI i pomagał restart - tylko jak to wytłumaczyć żonie i dzieciom :) Od jutra zaczynam poszukiwania nowego modelu

Moja przygoda z Philipsem już zakończona- zwrot tv do sklepu.
Na ścianę wróciła plazma Panasonic i bardzo cieszy oczy, choć może trochę cali brakuje.
Jednak przesiadka z plazmy na led jest naprawdę ciężka:shock:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No masz jedynie problem z podświetleniem strefowym w Samsungu.

Jest wyjątkowa oferta na 65PUS8700 dla niebieskich członków forum.
 

krzysiekkortus

New member
Mam jeszcze problem z HDMI CEC. Tv mam podpięty pod amplituner onkyo 737 z opcją HDMI trough i niezależnie co bym nie robił przy włączeniu tv automatycznie uruchamia mi sie wzmacniacz. Próbowałem nawet podpinać tuner sat bezpośrednio po tv lecz przy wyłączonej opcji HDMI CEC czy tez w philipsie easylink dźwięk nie jest przesyłany do amplitunera. Więc obecnie mam tak że każdorazowe uruchomienie tv automatycznie odpala mi wzmacniacz. Byłbym wdzięczny za pomoc może ktoś miał podobny problem

Poważnie zastanawiam się nad zakupem tego TV. Wszystkie urządzenia mam podpięte do TV przez Onkyo RZ900. Dlatego pytam zanim kupię - czy ten problem został rozwiązany? Czy dotyczy wszystkich egzemplarzy tegov TV? Czy może jest aktualizacja oprogramowania która pomogła w problemach z tym TV. Nie chciałbym "wdepnąć" i potem bujać się z problemami.
 

qubic

New member
Dziękuję bardzo za informację, ale zdecydowałem się na Samsunga 60KS7000.
TV już w domu, czas na testowanie - pierwsze wrażenia co do obrazu bardzo pozytywne. Obsługa o wiele przyjemniejsza niż było w 65PUS8700.

Witam,
jak się sprawuje 60KS7000? Gdybyś mógł go porównać do 65PUS8700 to byłaby cenna info, przynajmniej dla mnie bo stoję przed wyborem? Zastanawiam się nad 65KS7000 lub 65PUS7101
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips PUS 8700 po aktualizacjach gra normalnie.
Philips z tych co wymieniłeś ma lepsze multimedia. Ambilight potrójny, Android, MXplayer. Jak będziesz zalogowany w klubie HDTV - masz specjalną ofertę z kalibracją gratis.
 
Do góry