problem z32PF9531/10

slivkam

New member
Jestem posiadaczem od 2 dni 32PF9531/10. Zauważyłem, że gdy oglądam filmy z DVD i na niektórych kanałach z TV SAT (cyfra 1310) na ekranie przechodzi z lewej na prawo pasek szerokości pudełka zapałek z lekka ciemniejszy niż reszta obrazu. Czy to wina sposobu podłaczenia urządzeń do TV? Odtwarzacz divx WIWA-->combo VHS/DVD Panasonic-->tuner TVSAT philips 1310-->32PF9531/10. Wsztstko na Euro (scart)
Jeszcze jedo pytanie może być martwych pixeli na matrycy 32 calowej wg Philipsa??
 

Mistic

New member
Zmień kable zobacz czy na innym kablu będzie to samo, a najlepiej to podłącz sobie DVD do Tv przez component ewentualnie HDMI i zobacz czy to dalej występuje jeżeli tak to tylko serwsi.
Pozdrawiam
 

slivkam

New member
Może to wina kabli scart, są pierwsze lepsze za 15PLN, Jutro kupię composite video i podłącze DVD, zamówiłem też lepszej jakości (mam nadzieję) scarta do SAT bo innego wyjścia nie ma. Jakie będą efekty dam znać.
 

slivkam

New member
Kupiłem kabel SCART/SCART firmy prolink za 54PLN i duchy i paski zniknęły. Czekam na component video by DVD podłaczyc.
 

Tomfis

New member
Slivkam
------------------------------------------------------------------------
slivkam napisał:
Kupiłem kabel SCART/SCART firmy prolink za 54PLN i duchy i paski zniknęły. Czekam na component video by DVD podłaczyc.
------------------------------------------------------------------------


Może kilka słów nt. tego modelu. Jak się sprawuje, jak z obrazem itd.? Interesuje mnie szczególnie jak chodzi z Clear LCD i PP2HD. Poproszę o kilka(naście) zdań. Jestem b. ciekawy. :blagam:
Pozdrawiam.
 
Do góry