Philips 50PFH6550/88 czy opłaca się brać

koboos

New member
Niekoniecznie :] To nie Apple :D Ale ile dzieci zrodziło się przy ambi :] Osobiście czekam na mistrzostwa i możliwość ustawienia ambilight'a jako flagi :D Polska :))

Z tego co widziałem to jest już taka aplikacja na smartfony, ale u mnie coś nie działa na pfh6550. Możliwe, że tylko ze starszym sprzętem jest kompatybilna.
 

flappyduck

New member
Z tego co widziałem to jest już taka aplikacja na smartfony, ale u mnie coś nie działa na pfh6550. Możliwe, że tylko ze starszym sprzętem jest kompatybilna.

W tym roku ma działać :]

Odnośnie Apple, to podobno, nieźle piorą mózgi swoim pracownikom hehe, niczym samsung swoim :D
 
Ostatnia edycja:

majaxior

New member
No tak wg tego modelu który został ukazany wcześniej to tak z 4500/4600

PS. Ten model 55PUS6561 czy jest wart :-D
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To będzie najlepsze rozwiązanie.
Ci co piszą do mnie na PW są bardziej niż zadowoleni.
 

badam

New member
Wracając do tytułowego telewizora 50pfh6550 od jakoś miesiąca pilot przestaje działac kilka minut po uruchomieniu telewizora. Aktualizacja nie pomogła. Czasem dioda na TV pulsuje. Pomaga jedynie wyjęcie wtyczki z kontaktu.

Reklamował ktoś ten TV ? Gwarancja door to door ?
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Wracając do tytułowego telewizora 50pfh6550 od jakoś miesiąca pilot przestaje działac kilka minut po uruchomieniu telewizora. Aktualizacja nie pomogła. Czasem dioda na TV pulsuje. Pomaga jedynie wyjęcie wtyczki z kontaktu.

Reklamował ktoś ten TV ? Gwarancja door to door ?
Naciśnij "domek" na pilocie i później postępuj zgodnie z tym co w linku:

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=1277738

Po wszystkim odłącz TV od zasilania na kilka minut i będzie ok :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To co podał Guzio ( dzięki) powinno pomóc.
Tam jest problem ze zmianą aplikacji z poziomu współpracy z Google.
Jeśli będzie jeszcze problem napisz na PW dostaniesz kontakt do kolegi, który krok po kroku Ci powie co zrobić aby działało wszystko ok.
 

mudol

Member
Trochę odświeżę temat, obecnie ten tv jest dostępny za 2190zł, interesuje mnie przede wszystkim właśnie KODI, czy obecnie działa to bez problemu? Drugi tv, który biorę pod uwagę jestSamsung U50H6400, który podobno jeszcze flasha ma? Czy ewentualnie coś w tej kwocie dostanę lepszego z przekątną powyżej 50 cali?
 

Ziku90

New member
Trochę odświeżę temat, obecnie ten tv jest dostępny za 2190zł, interesuje mnie przede wszystkim właśnie KODI, czy obecnie działa to bez problemu? Drugi tv, który biorę pod uwagę jestSamsung U50H6400, który podobno jeszcze flasha ma? Czy ewentualnie coś w tej kwocie dostanę lepszego z przekątną powyżej 50 cali?

Ogólny wątek o najnowszej wersji oprogramowania na TV z tej serii:

Experience thread - QM152E_000.005.255.114 for 5500 and 6XX0
 
Do góry