Philips 50PFH6550/88 czy opłaca się brać

martinesco

New member
Jak czytam informacje o tym "różnie działającym oprogramowaniu w philipsach" ( to chyba jedno z delikatniejszych okresleń), to mam wrażenie, że w tym philipsie uważają, że skoro mają ambilight to reszty nie trzeba dopracowywać, bo i tak ludzie kupia bo chcą mieć ambi.
Ja tez chce, ale jednak wezmę sony w807c, przynajmniej z innych funkcji można korzystać :)
 

bartson2

New member
Jak czytam informacje o tym "różnie działającym oprogramowaniu w philipsach" ( to chyba jedno z delikatniejszych okresleń), to mam wrażenie, że w tym philipsie uważają, że skoro mają ambilight to reszty nie trzeba dopracowywać, bo i tak ludzie kupia bo chcą mieć ambi.
Ja tez chce, ale jednak wezmę sony w807c, przynajmniej z innych funkcji można korzystać :)
Kolega zapomniał, że natura polskiego społeczeństwa popycha nas do wyrażania swoich opinii głównie jak jesteśmy niezadowoleni. A jak kolega zauważył częstotliwość umieszczania postów w tym wątku jest bardzo mała co oznacza, że przestaliśmy narzekać. Aktualizacje zrobiły swoje i zostało 3D do poprawy. Sony przecież też dobra marka... Osobiście jednak z ambilighta i wbudowanego andka nie przesiadł bym się na nic innego. I nie chodzi tu o to, że kręcą mnie kolorowe światełka... ;)

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka
 

grzesiek1945

New member
Tyle czasu potrzebujesz żeby wszystko sprawdzić, ale na bank coś działać nie będzie, między innymi 3D jest skopane a ja mam problemy z ambilight, nie wyłącza się od razu po wyłączeniu tv, dopiero muszę drugi raz włączyć tv i wyłączyć, wtedy w nocy mi nie świeci ambilight i nie ciągnie prądu.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

bartson2

New member
Tyle czasu potrzebujesz żeby wszystko sprawdzić, ale na bank coś działać nie będzie, między innymi 3D jest skopane a ja mam problemy z ambilight, nie wyłącza się od razu po wyłączeniu tv, dopiero muszę drugi raz włączyć tv i wyłączyć, wtedy w nocy mi nie świeci ambilight i nie ciągnie prądu.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Bez przesady. Nie straszcie kolegi. Szczerze myślę, że będzie zadowolny. Tylko go zaktualizuj.

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka
 

jasssu

New member
Wiadomo, że jak się za coś płaci to chce się mieć wszystko cacy, ale jednak mało kto używa 3D, a kolejne aktualizacje poprawiają działanie tej funkcji i miejmy nadzieję, że te problemy skończą się raz na zawsze. Ja bym się cieszył, że ambilight (ja go lubię) działa jak powinien i to u Philipsa jest ekstra opcja.
 

majaxior

New member
teoretycznie do wszystkiego, z wiekszości zapewne bd oglądać na nim filmy, kompa nie planowałem, jakoś wole przy mniejszym ale monitorze. I tak ogólnie z funkcji to smart itd. 3d nie jest musem bo raczej nie wiem czy i tak z tego bd korzystał ale jak bd to też nie pogardzę.
 

flappyduck

New member
Ambilight i matryca dobra. Dlaczego 6510 ? Full hd lepiej wygląda na full hd. A materiału 4k masz tyle co kot na płakał. Jak nie siedzisz w necie, netflixy i inne VOD w 4k/YouTube 4k i masz w nosie, to wolałbym 6510. Dorwałeś jeszcze ten model ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele PFT6510 są dostępne w bardzo dobrych cenach z kalibracją.
Modele nowe PUS6561 wchodzą na dniach :

12717969_1032582436803547_8107859514642413699_n.jpg


10391851_1036490559746068_3597665984602836593_n.jpg
 
Do góry