Philips 50PFH6550/88 czy opłaca się brać

ptoku85

New member
Soundbara został mi po samsungu. Philips również łączy się z nim bezprzewodowo. TV jeszcze nie powiesilem więc i soundbara stoi na szafce :) gra bardzo dobrze jak na system głośników które są tylko z przodu. Kina domowego bym nie kupił. Model soundbara to f450.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

syncro

New member
Tak się zastanawiam jak wygląda efekt ambilight w przypadku powieszenia tego TV na ścianie? Czy traci się czy zyskuje względem ustawienia go na półce pod ścianą?
 

bartson2

New member
Tak się zastanawiam jak wygląda efekt ambilight w przypadku powieszenia tego TV na ścianie? Czy traci się czy zyskuje względem ustawienia go na półce pod ścianą?
Testowałem. Przy powieszeniu zmniejsza się poświata a zwiększa intensywność kolorów. Wszystko to można wyregulować ustawieniami ambilighta. Jednak uważam, że przy powieszeniu minimalna odległość diod od ściany dla dobrego efektu to jakieś 9cm. Tak mam i jest picobello.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 

bartson2

New member
Android poprzez Kodi i odpowiednie, umiejętnie wybrane wtyczki jest rewelacyjnym rozwiązaniem.
Po ostatniej aktualizacji mam wrażenie, że wtyczki wideo w kodi mają problem. Chodzi o buforowanie danych przy strumieniowaniu a genesis to na chwilę przycina nawet przy zmianie głośności... Ktoś coś? Jakieś spostrzeżenia?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Mógłby ktoś napisać mi na priv jak skonfigurować kodi?
Na YT jest wiele filmów pokazujących krok po kroku jak to się robi. Zależnie czego potrzebujesz. Po zainstalowaniu aplikacji jest ona gotowa do użycia. Wpisz w google np. " mrknow kodi youtube". Zobaczysz na filmikach jak wygląda przykładowa instalacja dodatków.

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
 

mattiass

New member
Witam. Zakupiłem niedawno ten telewizor i po złożeniu okazało sie ze jest krzywy, tzn. lewa strona jest jakiś centymetr niżej. Jest to na tyle duże ze kluje w oczy. Czy ktos miał podobny problem??
Czy moze to wynikać z niewłaściwego dokręcenia śrub??

Sam telewizor pozostawia narazie bardzo pozytywne wrażenia. Android po aktualizacji śmiga. Ambi cieszy oko. Kolory jednak do wyregulowania.
 

mik61

New member
Witam. Zakupiłem niedawno ten telewizor i po złożeniu okazało sie ze jest krzywy, tzn. lewa strona jest jakiś centymetr niżej. Jest to na tyle duże ze kluje w oczy. Czy ktos miał podobny problem??
Czy moze to wynikać z niewłaściwego dokręcenia śrub??

Sam telewizor pozostawia narazie bardzo pozytywne wrażenia. Android po aktualizacji śmiga. Ambi cieszy oko. Kolory jednak do wyregulowania.

Albo dokręciłeś śruby albo nie tam nie ma tolerancji krzywo dokręcenia śruby weź telewizor przypatrz się dokręciłeś pewnie dobrze wina będzie raczej samej nogi
 

mattiass

New member
Sprawdziłem nogę i okazuje się ze czarne blaszane mocowanie jest krzywe o jakies 0,5 do 0,7mm wysokości, co przy tej szerokości tv jest dosyć widoczne. Czy wymiana nogi podlega gwarancji?
 
Do góry