Philips 50PFH6550/88 czy opłaca się brać

kooks

New member
Biorąc pod uwagę wady i zalety jest to moim zdaniem dobry wybór dla kogoś kto nie chce wydać ogromnej sumy. Jeśli PS4 dobrze śmiga to kolejny plus a 3D kompletnie mnie nie interesuje.
 

mik61

New member
Zgadzam się TV jest godny uwagi nawet ze względu na problemy z softem jest to cały czas naprawiane, rozwijane nie jest to jakiś problem z Hardworem a jak pisałem soft jest rozwijany i wiele rzeczy na pewno zostanie jeszcze wniesionych do niego i poprawek,
 

sqaya

New member
A jak wygląda sprawa z "efektem teatru" da się go w końcu wyłączyć? czy w jakimkolwiek TV Philips jest możliwość wyboru - on/off
 

sqaya

New member
Kupiłem! I powiem krótko - JEST DOBRZE! :) Czytając opinie użytkowników tego telewizora w pewnym momencie mocno się zawahałem przed zakupem. Ale stwierdziłem, że żaden TV nie będzie idealny. Pytanie tylko czy zaakceptuje jego wady przy tak dużych zaletach ( dla mnie ). Podobnie jak z żoną :) Tak czy inaczej, jest to fajny telewizor za rozsądne pieniądze. Obraz super - jeszcze muszę go skalibrować! Desing wyśmienity. Android bomba! dla mnie działa wystarczając szybko. KODI po paru dniach staje się moją ulubiona aplikacją.
 

mik61

New member
Kupiłem! I powiem krótko - JEST DOBRZE! :) Czytając opinie użytkowników tego telewizora w pewnym momencie mocno się zawahałem przed zakupem. Ale stwierdziłem, że żaden TV nie będzie idealny. Pytanie tylko czy zaakceptuje jego wady przy tak dużych zaletach ( dla mnie ). Podobnie jak z żoną :) Tak czy inaczej, jest to fajny telewizor za rozsądne pieniądze. Obraz super - jeszcze muszę go skalibrować! Desing wyśmienity. Android bomba! dla mnie działa wystarczając szybko. KODI po paru dniach staje się moją ulubiona aplikacją.

Masz okulary 3D? Jeśli kupiłeś go z myślą o 3D to kup okulary włącz o twój entuzjazm zniknie niestety :(
 

sqaya

New member
filmy 3D oglądam sporadycznie, jeżeli chcę i zależy mi na tym żeby obejrzeć film w trójwymiarze to po prostu idę do kina! 100% zadowolenia - polecam! TV ma mi służyć do oglądania filmów w 1080p i czasem do grania. Każdy ma swoje priorytety. 3D dla mnie to priorytet.
 

mik61

New member
filmy 3D oglądam sporadycznie, jeżeli chcę i zależy mi na tym żeby obejrzeć film w trójwymiarze to po prostu idę do kina! 100% zadowolenia - polecam! TV ma mi służyć do oglądania filmów w 1080p i czasem do grania. Każdy ma swoje priorytety. 3D dla mnie to priorytet.

Jeśli na prawdę zależy ci na 3D kup pasywa mam porównanie mój Aktyw PH 6550 a pasywny lg 652V to ogromna różnica LG dużo wygodniejsze lżejsze okulary i nie bolą oczy aż tak jak na aktywnym (może kwestia przyzwyczajenia)
 

dark c

New member
Nikt nie testował kolego testujemy to my :D

Niestety, ale to smutna prawda...

Gdybym u siebie w firmie, która jest jakieś "milion" razy mniejsza od wielkiego Philipsa, pozwolił na wypuszczenie jakiejś poprawki do aplikacji przed jej sprawdzeniem, to zapewne szukałbym już dawno nowej pracy, a firma nowych klientów...
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
soft

Nie poprawili... Nie wiem kto ostatecznie testował tę aktualizację przed jej wypuszczeniem w świat, ale musiał być mocno "wczorajszy", albo jest daltonistą.
===================================================
witam najnowszy soft miał pomóc odnosnie pamietania ustawien obrazu
nie działa
oprócz tego pojawiły sie notoryczne problemy z pamietaniem wifi oraz dziwnie zachowujace sie menu wyboru zródła obrazu np

ogladamy cos na hdmi 1 i co jakis czas pokazuje sie samoczynnie pole wyboru zródła lub samo zródło np hdmi i robi sie czarny obraz

dziwne

ale najlepsze jest instalowanie aplikacji przed aktualizacja pobierał szybko dane i instalował teraz 100mb pobiera 30minut.

ale zauważyłem ze mniej jest błedów odnośnie funkcji perfect motio ( dla niektórych teatru ) teraz jeszcze rzadziej sie przycina co mniej denerwuje .
 

tofik202

New member
Byłbym wdzięczny za sprawdzenie możliwości instalacji aplikacji iVMS-4500 (lub iVMS-4500 HD) - aplikacja służąca do obsługi kamer i rejestratorów Hikvision. W razie chcęci przetestowania, udostępnię login i hasło do testowej kamery.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Niestety, wygląda,że aplikacja nie jest przystosowana dla Android TV. Nie jest dostępna w sklepie Play.

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
 

czechtekno

New member
Witam wszystkich.
Od wczoraj jestem posiadaczem tego tv. Czytając ten wątek mam do was parę pytań. Na początku chciałbym napisać, że nie zauważyłem żadnych problemów z zapamiętywaniem ustawień, problemów z wifi czy HDMI. Wszystko działa dobrze. Android również działa znośnie jak na takich bebechach. Wiadomo, że to android i potrafi przyciąć nawet na flagowych modelach telefonów więc nie ma co narzekać.

Pytanie mam odnośnie KODI. Jest to aplikacja jak rozumiem do pobrania ze sklepu play. Czy wtyczki/skórki odpowiadające za różnego rodzaju rozrywkę są do porania bezpośrednio z KODI czy są to osobne dodatki z zewnętrznego źródła?

Kolejna sprawa to kalibracja obrazu. Czy takie ustawienia musi mi ktoś zrobić w domu wyłącznie na moim tv czy też mogę ustawić to tak jak to powiedzmy ustawił sobie ktoś z posiadaczy takiego tv?

Dalej to okulary. Na stronie producenta podane są 2 modele choć wyglądają identycznie czyli, którego nie kupię będzie ok?(PTA529 i PTA509) Pytam bo PTA529 już nigdzie nie ma no chyba, że jakieś używki.

Pozdrawiam
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
KODI - musisz dodać wtyczkę, którą wpisujesz jako adres internetowy w odpowiednich miejscach. Jest tego bardzo bardzo dużo, na YT są filmiki, które pokazują krok po kroku instalację "addonów".

Kalibracja - można znaleźć ustawienia użytkowników, które mogą poprawić obraz. Jednak kalibracja powinna odbyć się dla danego urządzenia indywidualnie.
Okulary 3D - PTA509, 519 i 529 są kompatybilne ze wszystkimi 3D aktywnym Philips TV. Na razie jest pewien problem z 3D więc można się z tym wstrzymać.



Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry