Philips 50PFH6550/88 czy opłaca się brać

mudol

Member
A czy w nowszych jest lepiej? Bo widzę, że nadal są problemy nawet w tych nowszych, oczywiście mówię tu o niższej półce cenowej.
 

badam

New member
Proszę o informację jak skutecznie podpiąć amplituner pod ten telewizor. Mój amplituner posiada wejścia RCA. Brak HDMI i optycznego.

Euro/SCART oraz RCA z tyłu służą jedynie jako wejście w TV i tą opcje testowałem ze względu na posiadane przewody.

Rozważam 3 opcje:
1) adapter wyjścia optycznego na RCA
2) adapter Bluetooth na RCA
3) wyjście słuchawkowe z przewodem na RCA ( nie wiem jak to się zachowa)

Do TV chciałbym podpiąć konsole po HDMI

ewentualnie jeszcze rozważam zmianę amplitunera na taki z wejściem optycznym ale nie jestem pewien jak ma się sprawa z kodekami dźwięku itd...
 
Ostatnia edycja:

badam

New member
heh podbijam. Zdecydowałem się na wariant 3) wykorzystujący wyjście na słuchawki ;)

Temat natomiast inny. Rok temu pytałem o coś podobnego, wtedy pomogliście.

Nie działa mi w ogóle od dziś pilot. Próbowałem parować (czerwony+niebieski) ale się nie udało. Joystick na obudowie działa chwile potem telewizor na nic już nie reaguje. Stało się to dzisiaj. Telewizor wyświetla czasem napis ANDROID na cały ekran a w tle leci dźwięk z TV.
 

badam

New member
wracając do postów wyżej na gwarancji wymieniono coś z WiFi co powodowało zawieszanie się TV.

natomiast w tym momencie problem jest następujący:

- czarny ekran, dźwięk leci, ambi-light działa i jedyne co widać na ekranie TV to podświetlone czarne kółko w lewym dolnym narożniku o średnicy 2cm ale obraz w nim się nie porusza.
 
Do góry