Philips (test otwarty) 55PUS8601 to model z HDR, nowym niespotykanym dźwiękiem DTS Premium, pełną stabilnością systemu Android. Obsługa głosowa, Hex C

kryha666

New member
Po ponad 4 latach codziennego użytkowania od rana do nocy pojawiła się pierwsza usterka.
Po uruchomieniu przez chwilę jest wszystko dobrze, natomiast za moment prawa strona ekranu robi się ciemniejsza, jakby ktoś nagle zmienił tryb obrazu na nocny. Zmiany ustawień obrazu, resety fabryczne itd. nie pomagają. Niekiedy, słuchając radia internetowego przy wyłączonym ekranie po ponownym uruchomieniu wizji ekran potrafi świecić w całości dobrze żeby po chwili znowu prawą stronę przyciemnić.
Raczej zaczyna się już etap pierwszych ingerencji majstra...
 

wsmigiel

New member
Cześć

Mam pytanie czy ktoś z Was przerabiał kwestie instalacji programów z kablówki?
Chciałbym zainstalować kanały z UPC niestety nie mogę wpisać identyfikatora sieci...
Wybierając UPC z listy dostawców, TV nie znajduje nic na częstotliwości, którą mu podaję.
Powoli zaczyna zalewać mnie krew...
 

wsmigiel

New member
Może to się komuś przyda, problemem okazły się niechlujnie wykonane końcówki F na przewodzie.
Pół dnia w dup** ale w końcu działa :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wow , to faktycznie można by było domyślać się różnych rzeczy...
Dzięki na info.
 

kryha666

New member
Pojawiła się aktualizacja na nasze sprzęty o numerze 26.070.001, żadnych zmian nie widzę na lepsze ani na gorsze. Nie ma też dostępnej listy wprowadzonych zmian więc pewnie to tylko cyferkowa kosmetyka dla zadowolenia klientów 5-letniego sprzętu ;)
 
Do góry