Philips (test otwarty) 55PUS8601 to model z HDR, nowym niespotykanym dźwiękiem DTS Premium, pełną stabilnością systemu Android. Obsługa głosowa, Hex C

accu

New member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o cenę wystarczy zobaczyć ile kosztuje 8700 w Polsce a ile w Niemczech i porównać.

Witam uprzejmie,

Seria PUS8700 też jest droga i według mojego skromnego zdania nie jest warta zainteresowania za
te pieniądze . Na Philips 65PUS8700 cashback ma być 500€ , czyli cena zejdzie do 3200€ , Philips 55PUS8700 cashback ma być 200€ , czyli cena zejdzie do 2500€ .

Na telewizor Philips 55PUS8601/12 ma być cashback w wysokości 200€ , czyli sklepy opuszczą cenę
o 200€ do 2300 € .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
VP9; czy YT 4K jest ?
Pytam bo to jedyny model z 4K z YT.

Dzięki za foty.
Uwielbiam un-boxing. Bo przeżywam z wami.

Witam uprzejmie,

Otrzymałem potwierdzenie od przedstawiciela Philips , że telewizory Philips 55PUS8601/12 i Philips 65PUS8601/12 wspierają
zarówno HEVC jak Vp9 , więc Netflix i YouTube mogą być transmitowane w rozdzielczości 4K .:-|

To dobra wiadomość. Moje wątpliwości w tej materii zostały ostatecznie rozwiane .

BTW , duński recenzent Rasmus Larsen z portalu flatpanels.dk również o tym pisze .

Philips sender ny 8601-serie i handlen med UHD & Android TV - FlatpanelsDK

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
A jak jest z VP9 u innych producentów ?


Ta cena to pewnie krótko się utrzyma.
OLED = 6k
8601 = 3,5k
Piszę bo ktoś napisał, że drożej niż LG.
Jestem ciekawy tej serii bo może to być powrót Phila do pierwszej ligi z dobrym modelem.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
A jak jest z VP9 u innych producentów ?


Ta cena to pewnie krótko się utrzyma.
OLED = 6k
8601 = 3,5k
Piszę bo ktoś napisał, że drożej niż LG.
Jestem ciekawy tej serii bo może to być powrót Phila do pierwszej ligi z dobrym modelem.

Witam uprzejmie,
Firma Sony na pewno wspiera Vp9 w swoich telewizorach 4K . Innymi producentami się nie interesowałem .
Być może seria telewizorów Philips PUS8601/12 będzie powrotem telewizorów Philips do pierwszej ligi . W roku 2016
to się okaże , gdy ruszy sprzedaż , pojawią się testy oraz opinie użytkowników . Oby tak się stało .:| Pojawią się pierwsze aktualizacje oprogramowania , ale moim zdaniem po trzech miesiącach
sprzedaży będzie już można wyrobić sobie zdanie o jakości serii telewizorów Philips PUS8601/12 .
Również samemu wówczas będzie można dokonać pierwszego oglądu i wyrobić swoją opinię .
Ceny OLED i 8601 o których piszesz są zupełnie nierealne na najbliższy czas moim skromnym zdaniem .;) , ale każdy może oczywiście je prognozować .

BTW, osobiście czekam na na nowe telewizory rocznik 2016 firmy Sony , może tak się stać , że
w końcu pojawi się OLED firmy Sony , ale już o co najmniej przekątnej ekranu 55" . (mały oled
już firma Sony produkowała , a produkuje znakomite monitory studyjne w technologii OLED o przekątnej 30").

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Kolu

New member
Witam,

jak pogodzić pierwszą ligę z brakiem technologii 3D? Przyzwyczaiłem się już do tego gadgetu i ubolewam, że seria 8 Philipsa jest go pozbawiona. Mam też kilka materiałów 3D na BR, do których z miłą chęcią wracam.
Zależy mi aby mój następny Philips miał: 65", ambilight (co najmniej 3-stronny) a nade wszystko wspierał kodeki VP9 i HEVC. Wychodzi na to, że oto wybór ogranicza się tylko do... flagowca 65PUS9600, na którego mnie nie stać. Żałuję, że w serii 7, choć jest HEVC, brakuje z kolei VP9.

Pozdrawiam i życzę dużo tańszych Philipsów w Nowym Roku lub większego budżetu na ich zakup,
P.
 

pepka

Member
Bez reklam
^ myślę, że się nie zrozumieliście i chodziło o oled 4k ;)
Z każdym tygodniem zwiekszam budżet... ale Philips przesadził moim zdaniem z ceną. Zobaczymy jak to będzie wyglądać za 2-4mce ;).
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W Niemczech dostępne są tylko "śladowe" sztuki telewizorów Philips 55PUS8601/12 w cenie 2399€.
Tak dla przykładu w Media Markt rano była dostępna 1 sztuka:| , w Saturnie podano , że trzeba
czekać od 10 do 12 dni .
PHILIPS 55PUS8601 LED- & LCD-Fernseher - Media Markt

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2016 , wszelkiej pomyślności życzę Użytkownikom Forum;) .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kmbox

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam wszystkich w nowym 2016 roku.

Ja już swojego Philips-a 65PUS8601 ma od 2 dni, obraz rewelacja i ambi także.

Pozdrawiam
kmbox. :D
 

kolabor74

New member
Dobry wieczór jeżeli chodzi o system oświetlenia Hue to współpracuje z telewizorem bez problemu wygląda to naprawdę dobrze zwłaszcza podczas oglądania filmów. Jedyny zgrzyt to taki że telewizora nie widzi aplikacja "ambilight + hue" (przynajmniej ja nie potrafię). Konfiguracja jest przeprowadzana z poziomu telewizora (miejsce, odległość i jasność z którą mają świecić). Inna sprawa to szybkość reakcji żarówek która moim zdaniem spada w zależności od ilości żarówek, Może w nowszej wersji hue jest lepiej ja posiadam starą wersję
 

Angael

New member
Dobry wieczór jeżeli chodzi o system oświetlenia Hue to współpracuje z telewizorem bez problemu wygląda to naprawdę dobrze zwłaszcza podczas oglądania filmów. Jedyny zgrzyt to taki że telewizora nie widzi aplikacja "ambilight + hue" (przynajmniej ja nie potrafię). Konfiguracja jest przeprowadzana z poziomu telewizora (miejsce, odległość i jasność z którą mają świecić). Inna sprawa to szybkość reakcji żarówek która moim zdaniem spada w zależności od ilości żarówek, Może w nowszej wersji hue jest lepiej ja posiadam starą wersję

HUE mozesz aktualizowac poprzez ich aplikacje ze sklepu google play.
 
Do góry