Lcd Philips 42pf7641d

mistrzuncio

New member
Witajcie
Chcę kupić LCD PHILIPS 42PF7641D , czy ktoś może się wypowiedzieć na jego temat? A może jakiś inny philips jest lepszy w podobnej cenie? :(
 

Henko

New member
Ja również przyłączam się do tego wątku.
Czy ktoś jest naprawdę zorientowany jaka jest rozdzielczość matrycy tego
Philipsa? Na stronie Philipsa w opisie podają wyświetlanie obrazu w rozdzielczości
1920x1080p , a dalej w specyfikacji 1920x1080i . Co jest właściwie prawdą ?
czy ma ktoś tego LCD-ka? jesli tak to może powie jaki obraz wyświetla.
 

mmmario

New member
Właśnie wszedłem sobie na allegro... ten tv można mieć już za 6.200 zł więc przyznać trzeba, ze jest to cena bardzo milutka ;) Tylko czy to jest włąśnie to??? Model "9641" o identycznych parametrach plus kilka bajerów kosztuje o 50% drozej... więc o co chodzi? Pan do którego dzwoniłem powiedział mi, ze Philips zrobił taką promocję i ze nie bedzie ona wieczna... tylko czy to prawda? Tu jest porównanie trzech modeli:
http://www.consumer.philips.com/con...Type=CONSUMER&productId=&productId=&productId=
Cena kusi... Ponawiam pytanie kolegów, czy ktoś widział jak to odbiera?
 

GOLIATH

New member
Uzytkuję PF9641 od końca grudnia. Ten telewizor był świadomym wyborem (tydzień łażenia po sklepach i testowania obrazów ). Bardzo dobrze pracuje z DVD (Panasonic i Philips ) trochę gorzej z recorderem Ntv - czasami zanika dźwięk ale jest to wina recordera, który jest połączony po HDMI. Obraz HD żyleta, normalna roździelczość też b. ładna.
Pełna rozdzielczość jest niestety z przeplotem.
Ten telewizor ma bardzo duże możliwości regulacji parametrów, instalacja prosta - intuicyjna, Ambilight to kolejny atut ( można go wyłączyć ).
Kupiłem go na Allegro za zdecydowanie niższą cenę niż chcieli w sklepach po rabacie!
Mogę polecić z czystym sumieniem - bardzo dobra jakość w stosunku do ceny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
sprawdziłem ten model w MM . podłączona jest z dvd reklama PLAY. Obraz jest fatalny - rozmyty, smużący. Mam nadzieję że to wina sygnału - bo po takiej prezentacji nigdy bym sie na niego nie spojrzał.
 

Harpo

New member
Panie Kiki: obserwujac Pana teksty - czuje Pan jakis dziwny wstret do firmy Philips. Skoro to "wina sygnalu" to po kiego licha pierniczyc, ze obraz jest fatalny???? Sprzedawaj Pan dalej te panasy i inne TV, a prosze nie siac zametu i antyreklamy filipa...
PS. Widzialem najnowszego Panasonica w MM - obraz tragedia: smuzenie, brak czerni, pasy...ale to z pewnoscia wina sygnalu, co nie?:twisted:

Sorry za OT :)
 
Do góry