HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   Philips (http://www.hdtv.com.pl/forum/philips-f51.html)
-   -   Telewizor Ultra HD Philips "High End" seria 9xxx - Pierwszy ogląd tego topowego telewizora Philips linia telewizorów 2015 r. (http://www.hdtv.com.pl/forum/philips/120394-telewizor-ultra-hd-philips-high-end-seria-9xxx-pierwszy-oglad-tego-topowego-telewizora-philips-linia-telewizorow-2015-r.html)

accu 11-08-2015 16:09

Telewizor Ultra HD Philips "High End" seria 9xxx - Pierwszy ogląd tego topowego telewizora Philips linia telewizorów 2015 r.

Witam uprzejmie,

Pomału przychodzi już czas:| , aby cokolwiek dowiedzieć się na temat topowego telewizora Ultra HD firmy Tp Vision z logo Philips ,
z serii 9xxx . I taka pierwsza "zajawka" pojawiła się dzisiaj :

Philips 2015: Micro Dimming Premium und Bright Premium - Toengel's Philips BlogToengel's Philips Blog / TP Vision Blog / Gibson Innovations Blog

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

kiki 11-08-2015 16:45

No zapowiada się extra. On ma być z nowym ambilightem.

accu 21-08-2015 13:41

Witam uprzejmie,

Nowy spektakularny telewizor firmy TP Vision z logo Philips na IFA Berlin - 2015 .

Philips 2015: Ein IFA Appetit-Häppchen - Toengel's Philips BlogToengel's Philips Blog / TP Vision Blog / Gibson Innovations Blog

Do czasu trwania IFA Berlin 2015-----> 04 września 2015 r. do 09 września 2015 r. niedaleko;).

Pozdrawiam:)
accu

accu 30-08-2015 20:41

Witam uprzejmie,

Telewizor Philips 65PUS9600 - oto on .:-| Specyfikacja , zdjęcia .

Philips 2015: Die 9600 Ultra-HD TV-Serie mit Android TV - Toengel's Philips BlogToengel's Philips Blog / TP Vision Blog / Gibson Innovations Blog
BTW, link ten redakcja blogu chroni hasłem , które jeszcze wczoraj nie było potrzebne .

Z tego co zapamiętałem podano , że matryca jest 200/240 Hz , Ambilight 4- stronny z funkcją Music ,
matryca jest z podświetleniem tylnym , bezpośrednim z local dimming .

accu

accu 31-08-2015 11:18

Cytat:

Napisał HQ150 (Post 1186351)
accu
Nic pod Twoimi linkami nie mogę zobaczyć, bo pytają nie tam o hasło.

Witam uprzejmie,

Też to od dzisiaj zauważyłem . A jak jestem na stronie niemieckiej blogu Toengel , to chcą
abym podał swoje hasło , którego nigdy tam nie musiałem podawać .
Dzisiaj jak chciałem dać link do serii Philips 8600 to , jak wyświetliłem swój post , też zobaczyłem
pytanie o hasło , więc post anulowałem .
Jakąś ochronę wprowadzili czy jak , na razie sam nie wiem co jest grane .
Dotąd nie było żadnych kłopotów . Może chcą , abym się logował , ale nie widzę na stronie rejestracji . Ten materiał jest chroniony hasłem . Patrząc na niego proszę podać swoje hasło poniżej .
BTW,
Choć link z mojego postu #1 , czy link z mojego postu#3 są wyświetlane poprawnie . Link z mojego postu #4 już niestety nie .(jeszcze wczoraj wyświetlał się poprawnie)

A może link do całej strony blogu :

Toengel's Philips Blog / TP Vision Blog / Gibson Innovations Blog - Die Anlaufstelle für Philips Consumer Lifestyle (TV, AVM und mehr)Toengel's Philips Blog / TP Vision Blog / Gibson Innovations Blog | Die Anlaufstelle für Philips Consumer
I wszystko się wyjaśniło , to redakcja blogu wprowadziła tą zmianę z hasłem .
accu

Toengel 31-08-2015 14:14

Hi,

just a hint: the answer lies in the title... :-D

[email protected]

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:04.