Philips 55pUS7600 test - Philips czyli ciągła walka o doskonałość !

kacperhq

New member
ooo czyli jest BT, specyfikacja tego modelu na stronie producenta nic o tym nie wspomina. Jeszcze jakieś ciekawostki są których niema w dokumentacji ?
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o obraz, to dla mnie bdb. Na początku wyłączyłem wszystkie "polepszacze", bo nie jestem ich zwolennikiem i dopiero zacząłem sprawdzać TV.

Jeżeli chodzi o czerń to również świetnie w tym aspekcie. Przy wyświetlaniu obrazów, gdzie znajduje się szczegół na czarnym tle, nie miałem się do czego przyczepić. Wiem, że wiele osób twierdzić może "Trafił Ci się dobry model" ale naprawdę jest dobrze i żadnej "chmurki" nie zauważyłem. Myślę, że kolega KIKI na testach również będzie mógł to potwierdzić na testach, gdy już dostanie TV.
Oglądałem ten TV z różnych stron i dla mnie wyglądało OK, jednak gdy będę miał czas dzisiaj lub jutro to jeszcze dokładnie sprawdzę pod tym kątem.


@kacperhq
Nie ma w ulotce na stronie na temat BT ale w instrukcji już tak. Nie da się połączyć telefonu, ale słuchawki, jak najbardziej tak :).
 

DJ82

Member
Czy nowe TV z Androidem będą wspierały DVB-T/DVB-T2 - H.265/HEVC?? TVP i TVN już testują więc dobrze byłoby kupić coś co będzie mogło to odbierać...
 

barat

New member
Liczę, że miesiąc - półtorej i zniknie aura nowości, a z nią spadnie trochę cena :)
Ja pewnie będę nabywał gdzieś we wrześniu (wtedy może i będzie szansa na 8600).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny dla niebieskich będą rewelacyjne ! Więc o to się nie martw.
Modele już jadą do nas na testy.
 

barat

New member
Ceny dla niebieskich będą rewelacyjne ! Więc o to się nie martw.
Jeśli tak, to do TV dorzucę Fidelio B5 i będzie super zestaw :D

PS. Możecie w teście sprawdzić, czy zamiast podpinania dysku/pendrive pod USB można rozszerzyć pamięć TV (umożliwić jakiś timeshift/nagrywanie/instalowanie apek) za pomocą zasobu sieciowego np wydzielona partycja na serwerze NAS (Synology/QNAP/Whatever)?
Jak się nie da (podłączyć/przetestować) to nie problem - pendrive 64GB nie jest mega drogi, a 16GB wbudowanej pamięci to też nie mało :) Teściu ma 8GB na Timeshift w starszym Sharpie i wystarcza.
 

miru5

New member
Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa - brak kamery wbudowanej. Czy jest jakaś dedykowana kamera do tego TV, czy będzie? Nic nie piszą na stronie philipsa. Czy można podłączyć dowolną na USB?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Te dane masz na stronie Philipsa.
Kamera jest w serii PFS8209 i PFS8109 w tej klasie i te mogę polecić bo grają rewelacyjnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trochę się zaciął komputer. Ale już wszystko działa i jest wpisywany.

Input lag jest

thumbs_P1770016.JPG


A zdjęcia dopiero się wpisały - sorry ale się zacięło.
Jutro jest gotowy.

Na osłodę:

thumbs_P1770320.JPG

Świetne skalowanie i kąty boczne.

thumbs_P1770053.JPG

Input Lag nie przeszkadza do pełnej kontroli gier.

thumbs_P1770078.JPG

Genialna blokada szumów.

thumbs_P1770092.JPG

Super do sportu , bo cudowna płynność.

thumbs_P1770106.JPG

Katy boczne uciekają lekko.

thumbs_P1770143.JPG

Natywne 4K - rewelacja.

thumbs_P1770308.JPG

Skalowanie rewelacja.

thumbs_P1770004.JPG

Świetny dźwięk stereo.

Telewizor się nie zawiesza i działa jak dla mnie nawet za szybko.
Trzeba przyzwyczaić się do pilota.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Co z tymi kątami bocznymi? Napisałeś raz, że świetne, a niżej, przy fotce, że uciekają, ale że lekko. Jest lepiej, niż u konkurencji? Czy czerń jest OK, czyli na poziomie W809C od Sony?
 
Do góry