Philips seria UHD 7100 z ambilightem i z Androidem - czyli nowe modele na rok 2015.

Cavallino

Banned
Tunery dają też inne możliwości.
Możesz pobierać obraz na urządzenia typu smartfon i oglądać w innym pokoju wszystkie programy z DVBt, mimo że telewizor główny gra swoje.

Jak to zrobić?
Pewnie trzeba by kupić telefon z Androidem, czy z Windowsem też się da?
A może na komputer wysłać też można?
 
Ostatnia edycja:

gregor1230

New member
Miałem najnowszy soft akurat jakiś z grudnia 2015 roku ten co na stronie jest version:000.005.038.028, zip plik , 876.3 MB, opublikowane 16 grudzień 2015
2 pierwsze testowałem i jeden poszedł ale cięło a drugi no sound, ale to są tylko sample więc mówię spoko może jakieś zrypane. Niestety potem było tylko gorzej żaden film w 4k z torków się nie odpalił.
Nie ma takiej opcji żeby to w przyszłości obsługiwało dobrze 4k bez kodeka vp9 tyle w temacie.
Philips pójdzie z torbami , za granicami wiele osób zrobiło tak jak ja po zakupie oddało spowrotem. Swego czasu w Niemczech oddawali od 100 do 200 Euro żeby udobruchać klientów. Nie pykło!

P.S.: Pilota ktoś już nabył.
 
Ostatnia edycja:

tomeko12

New member
Jak to zrobić?
Pewnie trzeba by kupić telefon z Androidem, czy z Windowsem też się da?
A może na komputer wysłać też można?
Niestety w Philipsie nie ma takiej opcji. Mimo, ze piszą na stronie, że mając dwa tunery, można oglądać co innego na TV i co innego na tablecie, to to nie działa.
Możesz tylko oglądać to samo na obu urządzeniach.
 

bluray

Banned
Jeżeli masz konsolę to wykorzystaj jej opcje SMART.
To bez nakładowe rozwiązanie problemów SONY czy Philips z Android TV.
Sprawdzone i działa bez pudła.
Np. telewizjada.net
 

Cavallino

Banned
Niestety w Philipsie nie ma takiej opcji. Mimo, ze piszą na stronie, że mając dwa tunery, można oglądać co innego na TV i co innego na tablecie, to to nie działa.
Możesz tylko oglądać to samo na obu urządzeniach.

Ale gdzie tak piszą?
Bo ja się doczytałem tylko, że w ten sposób działa przekazywanie obrazu, ale na inny telewizor Philipsa, a nic o tabletach nie widziałem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz na filmie na FB już wkleiłem, będzie w teście film. Działa bez problemów.
 

tomeko12

New member
A czy pobierając strumień z TV z 2015/2016 roku możesz oglądać co innego na jednym a co innego na drugim TV?
 

tomeko12

New member
A możesz nagrać filmik z dwoma TV, w którym serwerem będzie dwutunerowy Philips serii 7000 z 2015 r, a odbierającym jakiś inny Philips.
Wg informacji otrzymanej od Philipsa, pomimo posiadania dwóch tunerów, to na drugim urządzeniu można oglądać tylko to co jest wyświetlane na pierwszym (ale może nie dotyczy multiroomu na dwóch Philipsach).
Chciałbym mieć 100% pewności przed zakupem drugiego Philipsa do multiroomu.
 

Neon11

New member
A czemu część modeli ma odświeżanie 50Hz a część 100Hz?

Tak wynika z opisu na Allegro
 
Ostatnia edycja:
Do góry