Philips seria UHD 6400 z Androidem - czyli nowe modele na rok 2015.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips seria UHD 6400 z Androidem - czyli nowe modele na rok 2015.
P1740149.JPG

Seria Philips PUK6400

Czas na modele serii UHDTV czy jak kto woli modele 4K.
Model PUK6400 ze standardową stopą, wyposażone są w 8 GB pamięci wewnętrznej i bez treści 3D. Istnieje również dwurdzeniowy procesor i brak jest w tym modelu Ambilightu.
Philips-6400-serie-770x416.jpg

Dane techniczne


  • 4K Ultra HD
  • 50Hz
  • Edge Lit LED
  • Pixel Plus Ultra HD
  • 700Hz Perfect Motion
  • Micro Dimming Pro
  • Ultra Rozdzielczość
  • Natural Motion
  • Android TV
  • Dwurdzeniowy procesor
  • 8 GB pamięci (wewnętrznej)
  • 4 porty HDMI
  • Wsparcie HEVC
  • 3 porty USB
  • Wbudowane WiFi
  • Połącz Spotify
  • Philips TV Remote App
  • SimplyShare
  • Multiroom klienta i serwera
  • Zdalne sterowanie
  • Modele:
    • 40PUK6400 (40-calowy), 50PUK6400 (50-calowy), 55PUK6400 (55-calowy)


    thumbs_P1740051.JPG
thumbs_P1740165.JPG


image19.png

image20.png

image12.png

Modele:

  • 40PUK6400/12:
  • 50PUK6400/12:
  • 55PUK6400/12




philips2015uhdspecs.jpg


















 

zeniacki

New member
faktycznie, po skontaktowaniu się z philipsem otrzymałem taką odpowiedź :
"Jedyną różnicą pomiędzy tymi modelami jest rodzaj zastosowanego tunera. Model z literką "H" posiada jedynie tuner DVB-T/C co umożliwia bezpośredni odbiór (bez żadnych dekoderów) sygnałów telewizji naziemnej w standardzie T1 (obowiązujący w Polsce) i kablowej. Model z literką "T" umożliwia odbiór DVB-T/C plus standard T2 czyli nowszy standard telewizji naziemnej. Jeśli chodzi o telewizję naziemną to do odbioru w Polsce w zupełności wystarczy model 50PUH6400/88. Reszta funkcji jest taka sama w obydwu modelach."

Pozdrawiam :)
 

niziolek21

New member
Witam,
zamierzam w najbliższym czasie kupić teleizor i wpadł mi w oko głównie z powodu promocji Philips 50PUT6400 (mieszkam w UK). Martwi mnie jednak te 50Hz (a nie 60Hz?). Owszem producent podaje 700Hz ale...No właśnie. Czy te 50Hz to nie za mało? Szukam telewizora ok 50 cali, który będzie miał bardzo płynny obraz przy np. meczach piłki nożnej w transmisjach na żywo. Widziałem u znajomych duże telewizory z 50Hz i niestety obraz nie był płynny. Telewizor też będę wykorzystywał do gier z komputera także musi być szybkie wi fi i mały ping. Wciąż się zastnawiam nad Full HD czy jednak może Full 4K. Dodam, że na TV się nie znam, jestem laikiem. Proszę o pomoc. Ewentualnie proszę moderatora/administratora o przesunięcie postu do odpowiedniego wątku.
Przepraszam, dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
 
Do góry