Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
panowie jak u was wifi po aktualizacju tak samo jak w wersji 100 z grudnia .

ustawień obrazu nie trzyma 3d w plecy . wifi to samo . nie moge zainstalować kanałów dvbt ( pusto )
 

bobwoj

New member
U mnie po aktualizacji pojawił się problem z jakością dźwięku z gniazda słuchawkowego (mini jack). Efekt jest taki, że dźwięk jest lekko charczący bez względu na ustawioną głośność. Przed aktualizację było ok.
 

bodekb

New member

Super metoda badawcza nie ma co - "naocznie".

Nie ma sie co śmiac - koledzy mają racje z tym upłynniaczem.
Włącza się sam a funkcja dalej pozostaje na "wylaczony". Rozwiązanie to włączenie go i ponowne wyłączenie i na chwile to działa, aż to ponownego samoistnego włączenia.
Znam mnóstwo ludzi którzy tego efektu teatralnego poprostu nie widzą - może prześmiewcy poprostu do nich należą !
 

Jogi007

New member
Nie ma sie co śmiac - koledzy mają racje z tym upłynniaczem.
Włącza się sam a funkcja dalej pozostaje na "wylaczony". Rozwiązanie to włączenie go i ponowne wyłączenie i na chwile to działa, aż to ponownego samoistnego włączenia.
Znam mnóstwo ludzi którzy tego efektu teatralnego poprostu nie widzą - może prześmiewcy poprostu do nich należą !
Kolega źle mnie zrozumiał. Podobała mi sie po prostu celna i jakże dowcipna odpowiedź kolegi. Z nikogo się nie naśmiewam sam mam tą funkcję permanentnie się włączającą.Pozdrawiam
 

lorienn

New member
Witam wszystko działa
Dzięki wielkie, w moim przypadku pomógł reset telewizora ( wszystkie save-y Machinarium przepadły :( ).
Jeszcze jedna sprawa- czy zdarzyło się wam, że znikła część kanałów z listy ulubionych (telewizor odbiera kanały cyfrowe z anteny)? Jeśli tak to czy sobie z tym jakoś poradziliście?
 

MacDesign

New member
Witam wszystkich,
Jestem nowym członkiem forum oraz posiadaczem "szczególnego" tv. Mam problem z podłączeniem myszki po BT bez dongla oraz laptopa lenovo przez WiDi. Urządzenia widzą się wzajemnie ale podczas uruchamiania odtwarzacza w tv wyskakuje komunikat " urządzenie odłączono"
Pomóżcie
 

softwar

New member
tak poprostu wykryło słuchawki? Czy robiłeś jakieś sztuczki?

Mam słuchawki z creative, wszystkie sprzęty w domu widzą te słuchawki bez problemu. Natomiast TV już nie. Identyczna sytuacja jest z głośnikiem bezprzewodowym.

Jaki masz model?


EDIT: spróbowałem jeszcze raz po aktualizacji i faktycznie działa, wcześniej kilka razy próbowałem bez skutku...

EDIT2: już pojawiają się pierwsze niedociągnięcia. Wbudowane głośniki w TV mam na stałe wyłączone (dźwięk leci po optycznym), po podpięciu i odłączeniu słuchawek ustawienie "głośnik TV wyłączony" zmienia się automatycznie na "włączony"
 
Ostatnia edycja:

bartson2

New member
tak poprostu wykryło słuchawki? Czy robiłeś jakieś sztuczki?

Mam słuchawki z creative, wszystkie sprzęty w domu widzą te słuchawki bez problemu. Natomiast TV już nie. Identyczna sytuacja jest z głośnikiem bezprzewodowym.

Jaki masz model?


EDIT: spróbowałem jeszcze raz po aktualizacji i faktycznie działa, wcześniej kilka razy próbowałem bez skutku...

EDIT2: już pojawiają się pierwsze niedociągnięcia. Wbudowane głośniki w TV mam na stałe wyłączone (dźwięk leci po optycznym), po podpięciu i odłączeniu słuchawek ustawienie "głośnik TV wyłączony" zmienia się automatycznie na "włączony"
No ja włśnie też mam Creative i nie było problemu z parowaniem, ale jestem na aktualizacji z grudnia, bo tv poza 3d dobrze chodzi.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 

rtprezes

New member
Witam! Czy ktoś testował czy na styczniowej aktualizacji oprogramowania działa odbiór telewizji naziemnej dvb-t? z tego co pisaliście grudniowa aktualizacja coś zepsuła jeśli chodzi własnie o dvb-t...
 

nicepl

New member
Cześć. Mam ten telewizor od października (50pfh6550), do wczoraj nie było z nim żadnego problemu. Czytając ten wątek odrzucałem wszystkie aktualizacje softu aż do wczoraj, podkusiło mnie żeby jednak go zaktualizować do najnowszej wersji (po każdym włączeniu wyskakiwał monit o aktualizacji). Po aktualizacji wystąpił u mnie problem z dźwiękiem z dekodera NC+ po HDMI, dźwięk jest jakby cały czas przesterowany/trzeszczy nawet przy najmniejszej głośności, generalnie nie do wytrzymania. Puszczając dźwięk po HDMI do ampli Denona jest OK, dźwięk w aplikacjach jest OK. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

EDIT: nie tylko ja mam ten problem, posty od 16 do 22 (trzeba podpiąć przewód do innego złącza, wypróbuję wieczorem):

http://www.supportforum.philips.com...152E_000-005-101-047-for-5500-65X0-6400/page2

Użytkownicy wspominają tam również o rozbłyskach ambilight podczas uruchamiania tv - potwierdzam i problem z połączeniem z routerem - potwierdzam (ostatecznie się podłączył)

To jest jakaś masakra.
 
Ostatnia edycja:

albi77

New member
Cześć. Mam ten telewizor od października (50pfh6550), do wczoraj nie było z nim żadnego problemu. Czytając ten wątek odrzucałem wszystkie aktualizacje softu aż do wczoraj, podkusiło mnie żeby jednak go zaktualizować do najnowszej wersji (po każdym włączeniu wyskakiwał monit o aktualizacji). Po aktualizacji wystąpił u mnie problem z dźwiękiem z dekodera NC+ po HDMI, dźwięk jest jakby cały czas przesterowany/trzeszczy nawet przy najmniejszej głośności, generalnie nie do wytrzymania. Puszczając dźwięk po HDMI do ampli Denona jest OK, dźwięk w aplikacjach jest OK. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

mam to samo. Przy czym ja mam od wczoraj telewizor, i po uruchomieniu postanowiłem zaktualizować go przez neta, do najnowszej wersji. Po aktualizacji i uruchomieniu maiłem dokładnie ten sam objaw (dekoder Toya podłączony po HDMI1), a jak puszczałem demo z telewizora wszystko z dzwiękiem było ok. Resetowanie, zmiana opcji dzwięku nie daje. U mnie pomogło przełączenie do HDMI2 i jak ręką odjął. Czy ktoś jeszcze po aktualizacji natrafił na taki problem? U mnie wgrany jest soft w wersji: QM152E.0.5.101.47.

druga sprawa, która mnie denerwuje to niedziałająca klawiatura QWERTY na pilocie. Chciałem np. wpisać parametry do połączenia Wi-fi to klawiatura reagowała albo z opóźnieniem albo efekt był taki, jakbym przytrzymał klawisz długo i poleciał ciąg tego samego znaku.

pozdrawiam
albi77
 
Ostatnia edycja:

dark c

New member
Witam! Czy ktoś testował czy na styczniowej aktualizacji oprogramowania działa odbiór telewizji naziemnej dvb-t? z tego co pisaliście grudniowa aktualizacja coś zepsuła jeśli chodzi własnie o dvb-t...


Przyłączam się do pytania. Póki co korzystam z dekodera HD Multimedii, ale niebawem czeka mnie pewien okres, gdzie będę musiał korzystać wyłącznie z naziemnej. Krew mnie zaleje jeśli wtedy się okaże, że to pudło stało się bezużyteczne...
 

FuriousAngel

New member
Witam,
koledzy działa Wam Ipla?

po włączeniu aplilacji, wybraniu jakiejs tresci - program serial, odpala się logo programu z napisem reklama i dalej nic.

Tak samo na sofcie z grudnia i ze stycznia.

Pozdrawiam
 

kamilm13

New member
Problem z połączeniem Windows 10

Witam, chcę połączyć telewizor z laptopem z systemem Window10 i wyskakuje komunikat: Nie można nawiązać połączenia. Macie może podobne problemy które udało się Wam rozwiązać?
 
Do góry