Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

McArti

New member
Zainstalowłem Oreo na 6501. przestroga.

Zainstalowałem androida 8.0 Oreo na 43pus6501

Nie działa guzik netfliks na pilocie,
Nie działa aplikacja App starter z Androida 7.2.
Przy włączaniu wywala z pamięci przeglądarkę Puffin mimo, że na nowo zainstalowana jest ze sklepu Play.
Nie odtwarza filmów z TVP Vod.

Masa aplikacji wylatuje z pamięci zaraz po włączeniu ich.

Ogólnie jestem "zadowolony".:-x

Fascynuje mnie brak możliwości downgrade'u.
 

McArti

New member
ps. 'ROZWIĄZANIE'

4. Zainstaluj ponownie telewizor

Naciśnij przycisk “Ustawienia” na pilocie telewizora:
● Wybierz [Wszystkie ustawienia] > [Ustawienia ogólne] > [Zainstaluj ponownie telewizor]

trzeba się było pożegnać z wszystkimi apkami i ustawieniami ....

Co by nie było Oreo TV jest wstrętne. po wciśnięciu Home nie ma w tle programu TV i przyciskiem <- (strzałki) nie da się wrócić do tego programu.
 

McArti

New member
Zamiast App Starter którą podobno oprotestowało Sony i wyleciała ze sklepu Play, działa 'Button Mapper: Remap your keys'.

Dodatkowy plus tej aplikacji to definiowanie reakcji na długie przytrzymanie przycisku na pilocie.

Ostatecznie guzik Netflix może służyć do włączania dwóch aplikacji. (krótkie i długie przyciśnięcie)
 

bobihno

New member
Zainstalowałem androida 8.0 Oreo na 43pus6501

Nie działa guzik netfliks na pilocie,
Nie działa aplikacja App starter z Androida 7.2.
Przy włączaniu wywala z pamięci przeglądarkę Puffin mimo, że na nowo zainstalowana jest ze sklepu Play.
Nie odtwarza filmów z TVP Vod.

Masa aplikacji wylatuje z pamięci zaraz po włączeniu ich.

Ogólnie jestem "zadowolony".:-x

Fascynuje mnie brak możliwości downgrade'u.

Hej, instalowałeś Oreo normalnie, przez ustawienia? Czy jakoś przez usb?
 

mg83

New member
mój tv umarł po 4 latach. miesiąc temu padło podświetlenie przez środek ekranu był ciemniejszy pasek po czym dzisiaj matryca zgasła i był sam dźwięk. Czas na nowy wybór padł na 50PUS7334/12
 

RafalKL

Member
miałem to samo, tylko mnie najpierw zgasł górny pasek a po dwóch tygodniach cały ekran, do wymiany podświetlenie, dostępne na aliexpress za sto parę złotych, swoją drogą to ciekawe, mnie też podświetlenie padło po niecałych 4-ech latach użytkowania
 

mg83

New member
szukałem podświetlenia ale nie mogłem znaleźć a w polsce chcieli kosmiczne pieniądze więc kupiłem nowy bo się bardziej kalkulowało
 

Jogi007

New member
Mnie też padło podświetlenie po 4 latach najpierw dolny pasek potem środkowy a dzisiaj całość. Na szczęście mam ubezpieczony. Najgorszy tv w moim życiu. Nigdy więcej filipsa
 
Ostatnia edycja:
Do góry