Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

SeVeN77

New member
mnie interesuje akurat mniejsza wersja tzn. Philips 50PFH6550/88 i wszystko wskazuje na to że jest ona już do kupienia zarówno w euro jak i drugim sklepie tej sieci czyli oleole. nie ukrywam że najchętniej już bym zamówił bo z tego co widzę tego testów tego konkretnego modelu raczej sie nie doczekam a ciekawi mnie jak ten model sprawuje się w porównaniu do sony w805c . chyba że ty Kiki masz go już w ofercie ?
 

Kris-83

New member
Tez myślałem nad tym Sony, kolega kupil wersje 50" i jest bardzo zadowolony. Jednak Sony nie ma w sobie niczego "extra", poprostu dobry TV i nic wiecej. Philips ma Amiblighta i to robi dużą różnice. Wiem bo mam od chyba 5 lat. Chciałem ostatnio kopić 55PFS8209/12 ale jak poczytałem co się z softem może dziać to sobie podarowałem. Dlatego czekam na jakiś test 6550 pod kontem jakości obrazu (matryca 100hz) i stabilności softu (Android 5.0). Jak się przewidywania potwierdzą to lecę i zamawiam bo moj obecny TV już jest dużo za mały.
kiki jest szansa ze dojedzie do Was testowy egzemplarz jakoś na dniach?
 

magg

New member
No to czekam na test oby byl do konca miesiaca to zamowie tv po powrocie z wakacji :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

lukaszkrk

New member
czy model 50PFH6550/88 ma 3D? Producent podaje że tak, natomiast na stronach gdzie ten model można kupić jest informacja że nie..., tak wiec ma czy nie ma ?
Kiki kiedy można się spodziewać testu tego modelu ?
 

alsander

New member
Testy. Kiedy testy. :)

Cześć.

Temat trochę zamarł.
Kiki się nie odzywa. :( A ja przebieram nogami z niecierpliwością na testy. :)
Jestem tu nowy, także proszę o wyrozumiałość jeśli naruszam jakieś dobre obyczaje, ale chciałem zapytać kolegę Kiki, czy może coś już wiadomo odnośnie testów ? :)

Chyba za bardzo zagrzałem się na model Philips 50PFH6550/88.

Pozdrawiam.
Alek
 

SeVeN77

New member
czy model 50PFH6550/88 ma 3D? Producent podaje że tak, natomiast na stronach gdzie ten model można kupić jest informacja że nie..., tak wiec ma czy nie ma ?
Kiki kiedy można się spodziewać testu tego modelu ?
jest 3d ale oczywiście trzeba kupić okulary. Ja już mam tv u siebie i narazie jestem bardzo zadowolony . Bardzo dobra jakość wykonania i wygląd. Ambilight robi ogtomne wrażenie , android jak narazie też nie zawodzi. Obraz i kolory również super , dziwi mnie troche sprawa z uplynniaczem bo o dziwo pilka wygląda dużo lepiej gdy jest on wylączony nawet na minimum pilka sie delikatnie rozmazuje a wcześniej myślałem że upłynniacz to pożądana rzecz przy sporcie . Jak narazie mnie nie zawodzi ale przydały by sie profesjonalne testy kikiego ;)

edit problem z rozmyciem pilki jedynie przy odtwarzaniu przez wbudowany player przez kodi,vlc i przy oglądaniu tv z satelity problem nie występuje .
 
Ostatnia edycja:

lukaszkrk

New member
A jak z stabilnością systemu i szybkością działania kodi? Testowałes może odtwarzanie filmów fullhd po sieci ? Ile trwa uruchomienie filmu ? Oraz ile trwa odpalenie samego kodi - od kliknięcia w ikonę do pierwszej planszy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

SeVeN77

New member
A jak z stabilnością systemu i szybkością działania kodi? Testowałes może odtwarzanie filmów fullhd po sieci ? Ile trwa uruchomienie filmu ? Oraz ile trwa odpalenie samego kodi - od kliknięcia w ikonę do pierwszej planszy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

co do odpalania kodi do pierwszej planszy to 3-4sek i tyle samo odpalenie materiału wg mnie wszystko działa bardzo płynnie nie wywala ani nic z tych rzeczy . Na jakich stronach mogę odtwarzać filmy full w hd ? :) narazie filmy oglądam tylko z pendriva i aplikacji smart .
 

magg

New member
Bardzo jestem ciekawy jaki ma input lag. A moze masz mozliwosc podlaczenia tv do laptopa/pc? Chodzi mi czy poprawnie wyswietla czcionki w 60Hz. Jak tak bedzie i lag bedzie okolo35ms-45ms to zamawian 6550/12


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

DrYry

New member
witam interesuje mnie model 55PFT6550/12 cena jak na razie 4400 jak myślicie spadnie cena dość szybko czy będzie się utrzymywać, najgorsze jest to że nie ma tu okularów 3d kolejny koszt
 
Do góry